cnn419
23.4.2021
Kategorie: Společnost

CNN … hlásná trouba liberální planetární perverze

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Velké americké televizní sítě CNN, CNBC atd. okupují velkou část zpravodajského planetárního prostoru, ostatní televizní sítě nekriticky z těchto zdrojů informace přebírají nebo nepřímo kopírují jejich formu a jak se ví, forma dělá obsah, v Čechách „obohacuje“ CNN mediální prostor přímo prostřednictvím Primy a je informačním a ideovým etalonem ČT. CNN je vlastněná světovým telekomunikačním gigantem AT&T, který je proslulý planetární špionáži, které nikdo neunikne.

Od konce prosince spadla sledovanost CNN v USA téměř na polovinu. Loni se velkou mírou zasloužila CNN o Trumpovu volební porážku, mírně řečeno tak nehorázným filtrováním reality, že americký divák ztrácí o tento typ informování zájem. Žurnalistům projektu „Projekt Veritas“, který se zabývá novinářskou nestranností se podařilo získat video s doznáním technického ředitele CNN Charlie Chestera, který odhalil, že zadáním CNN během volební kampaně nebylo informovat, ale porazit Donalda Trumpa. Ředitel doznal, že CNN se snažila za každou cenu vykreslovat Bidena v co nejlepších barvách. V hovoru s žurnalistou Projekt Veritas, Chester řekl, že Trumpa se snažili vykreslovat jako nezpůsobilého a Bidena vydávali za zdravého, aby eliminovali obavy, že 79letý nebude sto zastávat úřad. Chester a jeho okolí v CNN nemají problém s tvrzením, že bez zkresleného typu reportování CNN a pandemie, Trump by byl prezidentem. Ředitel bezostyšně přiznal, že se zabývá propagandou. CNN týrá lidi svým zpravodajstvím od letišť až po hospody, zdánlivě informuje, ale ve skutečnosti jde o reklamu americké hegemonie a stylu života velmi dobře propracované propagandisty jejich studií. CNN hvězda Don Lemon, řekl, že cíl je dosažen, Trump prohrál volby a pád v televizní sledovanosti není důležitý, to je podle Lemona „honest true“, noblesní pravda.

Jaká je noblesní pravda hlásné trouby liberální planetární perverze? V USA CNN pracuje na bázi malých lží, kamera nasměrovaná jenom tam, kam je ideově žádoucí a miliony diváků jsou podchyceny. V planetárním měřítku si CNN nedává žádné meze co se týče pravdy a neomalenosti, musí to být jenom dobře zabaleno. Podtitul jedné březnové reportáže CNN „ruské vojenské transporty“, mělo jít o ruské tanky na vagonech dopravené na ukrajinské hranice na Donbasu. Co se mělo světové veřejnosti sugerovat je zřejmé, při bližším zkoumání však bylo rychle jasné, že nejde o ruské tanky, ale ukrajinské.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Zacharová na facebooku: „Drahá CNN a její přátelský tým, víme, že nemáte čas zkoumat fakta, jde přece o ideologický boj za liberální vítězství, ale přece jen, vydávat ukrajinské tanky na ukrajinských vagonech s ukrajinským nádražím za zády za ruskou přípravu k válce? Možná by se měli vaši korespondenti v Moskvě aspoň trochu zabývat tím, čím žijeme.“ CNN potichu reagovala a stáhla video ze svých stránek, samozřejmě Američané se nemají ve zvyku nikomu omlouvat.

Philbutler v Zerohedge píše, že v březnu CNN s humbukem oznámila, že Rusové akumulovali v arktickém oceánu bezprecedentní vojenskou sílu, CNN pomocí supermoderní technologie Maxar Technologies a Centra pro strategická a mezinárodní studia (CSIS) odkryla v arktickém prostoru ruskou supertajnou vojenskou základnu Nagurskoje. V článku v Zerohedge je přiložená fotografie supertajné základny sejmuté CNN, podezřele připomíná podobné snímky vojenských základen ze šedesátých let, ctihodné bombardéry TU-95 poblíž Putinovy nejobávanější nukleární zbraně.

Novinář ze Zerohedge píše, že jsou to řadu let staré satelitní snímky, které před lety CNN použila ve video reportáži, dnes tytéž snímky, pouze terén je pokrytý sněhem. Novinář píše, že v deseti vteřinách městečko vygooglil i se supertajnou základnou. V CNN fotomontáži ukazují startující ruské rakety vyrobené v roce 1983 s arktickou scenérií v pozadí, ruské vojáky na lyžích střílející z lehkých zbraní, prokládané fotografiemi sovětské základny z padesátých let s přikreslenou ruskou vlajkou. Propaganda CNN, i podle ředitele Chestera nejde o objektivní informování, musí být velmi sofistikovaná a téměř dokonalá, ani po víc než 30 letech tohoto typu zpráv omílaných i v mládežnických barech, nikdo necítí nudu. V minulé epoše po pár letech trvání režimu, lidé při zprávách usínali.

  • meras.cz
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 095 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)