mozekrady
20.6.2018
Kategorie: Společnost

CMV virus zabíjí inteligenci

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 3,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Přeci jenom žijeme ve světě, kde se velmi daří všelijakým konspiračním teoriím. Je to důsledek složitosti světa a rychlého sledu událostí, které nejsme vždy schopni vysvětlit přirozeným způsobem. Mnohdy jsou okolnosti některých dějů skutečně podezřelé a považovat je jenom za náhodný shluk se příčí našemu zdravému rozumu a našim zkušenostem. Jistě jste takových pocitů a situací již zažili hodně. I když se snažíme o co nejobjektivnější přístup, někde v podvědomí zůstává ten pocit, co když je to pravda.

Stejně jsem přistupoval ke zprávám o chemtrailingu nebo působení CMV viru. Tento virus může být přítomen v organismu každého člověka, aniž se projeví a čekat na oslabení imunity, kdy teprve zaútočí. Právě tak může napadat všechny orgány v těle. Nyní je však stále více důkazů, že po roce 2000 výrazně zmutoval a začal agresivně napadat především mozkové tkáně. Agresivita této specializované mutace narůstá vysokou rychlostí, ke které výrazně přispívá i rozsáhlá masová migrace nakažených.

Připadalo mi nemožné, aby nějaký virus takovým způsobem devastoval mozkovou hmotu lidí, a to v naprosto masovém měřítku. Čím více o tom přemýšlím, tím větší to však dává smysl. Taková virová nákaza a její důsledky by totiž uspokojivě a komplexně vysvětlovaly mnohé dění v dnešním světě.

Proč, třeba na příkladu obyvatel ČR lidé s osobní zkušeností ze života v králíkárně za ostnatým drátem s možností jednou za život vycestovat do Jugoslávie po letech na takové živoření s láskou vzpomínají? Proč stále dokola sledují seriály, o kterých vědí, že představují jen totálně vylhanou minulost? Proč tak rychle zapomínají i to, co se horko těžko naučili ve škole, proč je tak snadné s nimi manipulovat, proč nejsou schopni přijmout fakta, a naopak snadno uvěřit ničím nepodložené pomluvě? Proč si pravdu nezapamatují, zato lži jim zůstanou v paměti celá desetiletí?

Už dnes je údajně zasaženo osmdesát procent populace, takže se přímo nabízí otázka, zda tento virus nebyl vytvořen uměle v laboratořích, aby vytvořil poddajnou tupou masu, která bude bez odmlouvání pracovat na hrstku vyvolených, spokojí se po fyzické stránce s přežvykováním nestravitelných a zdraví ničících směsí od „Tricatela“ a po stránce duševní si vystačí se sledováním ubíjejícího kolotoče primitivních seriálů a sportovních utkání.

Poslední mozkové výtrusy bytostí, které se označují nejspíše omylem za lidské, názor o prudké aktivaci a zhoubném vlivu viru CMV na mozek vyloženě podporují a činí z této teorie nástroj ke zkoumání lidského druhu na planetě Zemi, zvláště s ohledem na predikování budoucího vývoje.

Jakási herečka Brie Larsonová prohlásila, že neuznává recenze bílých mužů, protože filmy jsou určeny jen pro některé rasy a pohlaví (kterých dnes existuje asi dvacet?!) a názory ostatních jsou bezcenné. Tato myslitelka prohlásila, že nepotřebuje, aby jí 40letý bílý muž říkal, co nefunguje v jejím posledním filmu, nejspíše o lesbách. Podle ní filmové kritiky píší v Americe z 63 % bílí muži a z 18 % bílé ženy. Což je od těch recenzentů naprostá rasistická bezohlednost, když pouze 77 % obyvatel USA tvoří běloši. Podobné názory sdílí i Americká filmová akademie, která se doplňuje podle principu poměrného zastoupení, tedy pouze s přihlédnutím k rase a sexuální orientaci a bez jakéhokoliv ohledu na nadání a schopnosti.

I v tomto případě bychom mohli stejně, jako například u německé kancléřky diagnostikovat nemoc šílených krav, avšak podle toho, jaké podpory se té herečce dostalo na sociálních sítích ve světě je nutné její nemoc připsat rozsáhlému ataku CMV viru. Dopad této zhoubné infekce ještě zesiluje prostor, který takovým výtrusům dávají média všeho druhu. A vzhledem k chování dnes již většiny obyvatel zeměkoule je třeba se obávat rychlého a totálního zhloupnutí lidské rasy, které způsobí zánik této formy života v průběhu několika příštích let.

Autor: FB profil M. Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.