clovek-v-tisni-logo_image_620x349
19.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Člověk v tísni: Podívejte se, kolik získali peněz od Sorose či EU a jak je využívají proti nám všem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JOSEF PROVAZNÍK

Přibližně před rokem jsem se v několika svých článcích zevrubně věnoval neziskovému sektoru. Mezi jinými konkrétně také nejmocnější NGO v Čechách, kterou je Člověk v tísni. Nyní jsem připravil s použitím aktuálních čísel a informací pokračování. Stejně neradostné.

Člověk v tísni je bezesporu nejmocnější nevládní neziskovou organizaci v České republice a vzhledem ke svým rozsáhlým aktivitám i nadstandardnímu rozpočtu přesahuje její vliv hranice naší země. Prvním ukazatelem její moci jsou výnosy, které za loňský rok činily závratných 1, 760 279 miliardy korun. To je ještě o více než 200 milionů více, než tomu bylo za rok 2015. Žádná jiná organizace v ČR nemá tolik prostředků pro šíření svých levicových idejí.

Člověk v tísni je propojený s Českou televizí a na jeho projektech se podílí celá řada tuzemských novinářů a aktivistů. Není proto divu, že o jeho aktivitách se kriticky v mainstreamových médiích prostě a jednoduše nedočtete. Mezi dárci ČvT najdete nadnárodní korporace, zahraniční vlády, Evropskou unii či Open Society Fund George Sorose. Ale např. i Soudcovská unii ČR, jejíž představitelé by měli jako první zůstat stranou, když se jedná o natolik ideologicky zabarvenou neziskovku.

Navíc ze státního rozpočtu, tedy z kapes daňových poplatníků, loni přistálo na účtě téměř 150 milionů korun. Přitom aktivity Člověka v tísni jsou často přímo proti přání obyvatel České republiky. Zejména těch, kteří nechtějí mít nic společného se šířením idejí tzv. „nové levice“. ČvT přitom patří mezi hlavní podporovatele neomezené migrace, zrovnoprávnění homosexálních svazků s manželstvím mezi ženami a mužem, multikulturalismu, genderu apod. V posledních letech se potom mocná neziskovka soustředí především na téma migrace.

V uplynulém měsíci tak Českou republiku za peníze ze zahraničí i z našich vlastních kapes zaplavily billboardy, na kterých mj. v arabštině či perštině děkovali cizinci České republice. Až bych se chtěl zeptat za co, když tady údajně ze zemí muslimského světa žádní cizinci nežijí a dle tvrzení Sobotkovy vlády jsme žádné nepřijali? Odpověď možná nabízí nedávno zveřejněné oficiální čísla, podle kterých policie ČR za poslední roky zajistila téměř 4000 ilegálních migrantů.

Billboardy vznikly v rámci další z mnoha multikulti propagandistických kampaní s názvem www.cesidekujem.cz, jejíž partnery je například vydavatelství Economia, který vydává Respekt, jehož šéfredaktorem je Erik Tabery. Ano, jeho maminka Kristýna Taberyová je stále předsedkyní správní rady. Dále portál Seznam.cz, Tiscali a další velké společnosti. Mezi podporovateli najdete i známého cestovatele a zarytého šiřitele multikulturalismu Dana Pribáně.

Kluci a holky z Respektu v tísni

Jak napovídá výroční zpráva ČvT za rok 2016, ve které se vyskytuje 141x slovo „migrace“, tak právě téma přistěhovalectví představuje hlavní pilíř aktivit této NGO. Pánkovo mocné impérium se ale soustředí na „x“ dalších témat a projektů. Jedním z nich je „Jeden svět na školách“ (JSNS) a na ten by si zejména rodiče dítek školou povinných měli dávat pozor. Funguje již od roku 2001 a jak se chlubí jeho autoři na webu, s jejich materiály se pracuje na asi 3600 školách.

Dovedete si představit, kolik tisíc dětí již prošlo touto, multikulti a EUrosocialistickou masáží? O to horší, že mediálními partnery projektu jsou Česká televize a samozřejmě Respekt s neomarxisty Taberym, Švehlou či Kundrou. Švehla například zcela vážně tvrdí, že „z muslimů se v ČR stávají novodobí Žide“. Zcela otevřeně tak dává najevo, že je antisemita. Protože srovnávat, že někdo nechce v ČR muslimy s tím, že Židé byli systematicky vražděni, je skutečně nechutné.

Jeho redakční kolega Kundra za před několika dny na sociálních sítích vítězoslavně poznamenal, že vykoupení prasečáku je skvělé. Tvrdil přitom, že „Češi vraždili Romy“, čímž uplatňoval kolektivní vinu, proti které přitom jindy společně se svými kolegy brojí. Například v případě, kdy se hovoří o odsunu Němců ze Sudet. Ze šéfredaktora Tabery se zase stal v posledních měsících obdivovatel Andreje Babiše. Suma sumárum, asi dovedete představit, jaký musí být JSNS projekt, když jej v médiích propaguje Respekt.

V rámci programu Mediální vzdělávání pod křídly Člověka v tísni působí také Ondřej Soukup, který je redaktorem Hospodářských novin, které vydává, jak jinak, vydavatelství Economa Zdeňka Bakaly. Ano, jde o toho čiperného pána, který díky premiéru Bohuslavu Sobotkovi tak pohádkově zbohatl na OKD. O této kauze se ale jinak z ostře nabroušených per Soukupa, Taberyho, Kundry či Švehly nic moc nedozvíte. Inu, znáte to staré pořekadlo: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej? 

Propaganda Evropské unie je žádoucí

Pojďme ale zpátky ke zmíněnému programu Mediální vzdělávání, která má údajně žáky a studenty „učit kritickému myšlení“. Jedním ze šesti hlavních témat je propaganda. Najdete tam odkaz na komunistickou, islamistickou, nacistickou a současnou ruskou propagandu. Také vám tam něco chybí? Něco, co by dovedlo kritické myšlení mladých lidí na tu nejvyšší úroveň? Ano, máte pravdu. O propagandě Evropské unii a jejích příznivců tam není ani jedno slovo.

Člověkem v tísni najatí novináři nepředávají mladé generaci žádné rady a tipy, jak čelit bruselské propagandě. Nic o tom, jak Juncker a jeho vazalové v České republice straší obyvatele naší země, že když opustíme socialistickou EU, tak všichni přijdou o práci, přijedou sem ruské tanky a bez dotací naše ekonomika půjde do několika měsíců ke dnu. Jak by se tam také toto téma mohlo objevit, když Člověk v tísni obdržel od Evropské komise pro rok 2016 přes půl miliardy korun, že?

Jak by mohli novináři z Respektu, Hospodářek, České televize a dalších spřízněných duší kriticky poukazovat na zoufalou migrační politiku Angely Merkelové, když získal peníze od Česko-německého fondu budoucnosti i z dalších německých zdrojů ve výši téměř 83 milionů korun? Jak může učit děti kritickému myšlení ryze levicová organizace, která je financována politickým mainstreamem z celého světa?

Autor: Josef Provazník

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.