31.8.2015
Kategorie: Společnost

Člověk Miloš a blbci

Sdílejte článek:

RED 31|08|2015

President Zeman předvedl včera a dnes dvě tradiční mediální estrády. Rozhlasovou na téma “Ó, jak jsem moudrý a jedinečný” a televizní “Ó, jak bych chtěl být populární”.  Z první vyšel jako hlavní mediální výstup jeho vydumaný epitaf: „Zde leží člověk, který každého blbce rozzuřil k nepříčetnosti.“ Vzhledem k tomu, že poselství tohoto sdělení národu, pokud se nad ním více zamyslíme,  je poměrně dosti urážlivé, dovoluji si zde ocitovat jeden komentář ze sociální sítě, který vyjadřuje i moje pocity: 

“V pohrdání obyvateli vlastního národa dosáhl Zeman vrcholu. Nikdy asi Zeman nepředvedl nic tak odporného a zvráceného. Bohužel to není hloupé, ubohé nebo vyplynuvší z jeho opileckého stavu. Jedná se o výrok uvážený a záměrný.

Zeman je jednoduše zlý člověk, kterému jsou obyvatelé vlastní země ukradení. Jediné, o co mu jde je reklama své osoby za každou cenu se snahou být jakýmkoli způsobem na předních stranách médií a propagovat tím nejen svou osobu, ale další postavy mocenské party.

Kdyby neměl tak obrovský vliv na pohled celého světa na naši zemi a neměl natolik významné pravomoci, jako je například jmenování Rusnoka guvernérem Centrální banky, tak bychom se mohli nad jeho výroky povznést. Jenže Zeman je prezidentem, vliv má a bagatelizování nebo přehlížení jeho výroků a konání opravdu není tím správným řešením.”

EPIMZ (2)

Tento obrázek je dle Zemanových adorantů nevhodný a ubohý. Jeho vlastní verze epitafu, kde své oponenty nazývá blbci, prý nikoliv …

Z dnešní tiskové konference mám pocity smíšené. Zeman se snaží napodobit báťušku Putina, který však má svoji propagandistickou hru na Supermana Dobrosera Spravedlivého propracovanou o několik kvalitativních stupňů lépe. Miloš nestačil svým rozsahem ani strukturou divadelního partu, byť se velmi snažil a chtěl asi také odpovídat několik hodin. Nicméně balšaja tisk-offka skončila po pár minutách, ale zaujmout mohla a intelektuální následníky “Jeho presidentské svatosti” jistě potěšila.

K tématu imigrantů padla slova jako z učebnice popularity politické top star, podobně i v dalších třech komentovaných okruzích otázek. Pokud by to president myslel doopravdy a dle toho konal, nebylo by mu téměř co vytnout, ale … jak jej brát vážně, když například údajně chce pomoci Fondu ohrožených dětí, provozujícímu Klokánky, z fondu na splácení státního dluhu, když to dle stanov tohoto fondu nelze? 

I při honbě za popularitou by se mělo dříve myslet než mluvit.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,45 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.