novotnyods
22.5.2019
Kategorie: Společnost

Členové ODS opakovaně vyzývají k vraždění politických oponentů aneb slušná ODS Petra Fialy

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Slušnost, kterou se ohání Petr Fiala, je v ODS zřejmě relativním pojmem. Jak jinak si vysvětlit opakované vyzývání k „utracení“ a ke „kulkám“ pro politické oponenty z úst starosty Řeporyjí Pavla Novotného? K němu se přidal stranický kolega a zastupitel Martin Lang, který poslance hlasující pro zdanění církevních restitucí (ať už si o nich myslíme cokoliv) nazval smradlavými prasaty, které je dovoleno zabíjet, a že prezidenta „je nutné podřezat jako svini“. Kde je státní zástupce Pavel Zeman, který byl tak aktivní při snaze potrestat uživatelku Facebooku za projev nenávisti vůči skupině osob? Proti migrantům se nesmí, ale proti českým poslancům a prezidentovi ano?
 
 
Zastupitel za ODS v Jesenici u Prahy Martin Lang ve svém příspěvku na FB napsal (přičemž šlo dle jeho slov o nadsázku):

Příspěvek Martina Langa na FB
 

Žlučovitá nenávist, vulgarismy a výzvy k vraždění poslanců a prezidenta jako nadsázka?

„Lze si stěží představit razantnější projev nenávisti, než je projevení touhy po takto brutální fyzické likvidaci specificky vymezené skupiny jedinců,“ uvedl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Ale pozor, nikoliv k tomuto příspěvku, ale dřívějšímu komentáři ženy, která reagovala na zprávu o rodinách migrantů nalezených v kamionech mezi nákladem zboží a následně umístěných do autobusů: „A my na ně budeme platit… proč ty autobusy radši nezapálili.“ (Zdroj)

Slyšíte? To ticho! To mlčení „elit“, nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana nevyjímaje! Přitom napsat Langova slova někdo z SPD vůči některému ze samozvaně demokratických politiků, tak by ČT jela jako kolovrátek debaty s pohoršenými politiky a politology, politická neziskovka Milion chvilek pro(ti) demokracii by svolávala od rána do ulic, Mirka Němcová by zlomeným hlasem lkala na barikádách, kde by ji podpírali v tibetské vlajce zahalený Miroslav Kalousek spolu s Petrem Pithartem a Michaelem Kocábem.

Se zajímavým postřehem přišel i jeden z diskutujících pod článkem o tomto případu. Řada občanů, politiků a jiných mluvících hlav soudila SPD na základě konání důchodce Baldy (který kácel stromy na vlakové tratě, aby upozornil na riziko migrace). A to byl pouze fanoušek strany. Kdežto Martin Lang je členem ODS a zastupitelem v Jesenici u Prahy a opakovaně se podobně vyjadřující Pavel Novotný starostou Řeporyjí. Takže nyní předpokládám, že ti stejní lidé včetně zavedených redaktorů z ČT, Respektu a ostatních Bakalových médií budou soudit celou ODS na základě těchto dvou – s prominutím – psychopatů.

Připomeňme si rovněž slušnost, kterou v ODS reprezentuje Pavel Novotný:

  • Jsem pro obžalobu Zdenka Ondráčka z vlastizrady a po odsouzení na doživotí jeho usmrcení tajnou službou. A držte hubu, že někomu přeji smrt. Přeji, ale za tohle býval polní soud a rovnou kulka. Zm*d
  • „Osobně jsem se vyjádřil, že by bylo nejlepší jej (poslance Volného z SPD; pozn. komentátora) utratit. Je to rasista, homofob, tedy duševní mrzák, k tomu se v Ostravě obohacuje na nejchudších, ve Sněmovně se chová jako hulvát a hlavně je to podporovatel Tomia Okamury, že. Já bych mu dal poslední cigáro a utratil jej, co s takovým, pro společnost naprosto zbytečným jedincem.“ (Zdroj)
  • „Rád bych na tomto místě, přes své postavení starosty MČ, veřejně prohlásil, že na svou čest a svědomí slibuji, že přežiji-li pány poslance Okamuru a Volného, odeberu se a pomočím jejich hroby.“ (Zdroj)
  • „Strašně bych si přál, aby umřel. Je to zrůda, soudní spravedlnost na něj nestačí,“ řekl zase Xaverovi Veselému v XTV k Marku Vítovi.
  • „Podívejte, takový syrský – zdůrazňuji ekonomický – migrant naší republice prospěje mnohem více, asi tak třikrát, než typický bílý debil – rasista. Proč je neměníme? Němci i Češi a další národy by měly za každého uprchlíka posílat do Asie a Afriky tři bílé debily, a jak by tu bylo krásně. Oni by tam chcípali a tím by vlastně i ten IS vykonal něco dobrého.“ (Zdroj)

Fiala s Kuberou se ohánějí slušností. Mají na mysli tu Langovu, nebo Novotného?

Řekl bych, že slova Martina Langa a Pavla Novotného, kteří zastávají zastupitelské funkce za ODS, jsou výrazně v protikladu s řečmi předsedy ODS Petra Fialy a předsedy Senátu Jaroslava Kubery (ODS). Je zajímavé vidět, že „hulvát a nekamarád“ Václav Klaus ml. nereprezentoval hodnoty ODS, zatímco výše zmínění psychopati jejími hodnotami „slušnosti“  jen překypují.

„Žijme podle hesla ‚žít a nechat žít‘ a s vědomím, že slušnost není slabost,“ řekl předseda horní komory v novoročním projevu.

„Já pokud chci někde přitvrdit, tak je to v tom, abychom se důsledněji drželi principů, hodnot. Abychom hájili vehementně demokracii a taky slušnost. Slušnost není slabost. Slušnost je velká síla. A my potřebujeme v politice, aby tu bylo více lidí, kteří prosazují slušnost,“ uvedl Petr Fiala v rozhovoru pro Seznam.

Autor: Tomáš Vyoral


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 463 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.