novotnyods
22.5.2019
Kategorie: Společnost

Členové ODS opakovaně vyzývají k vraždění politických oponentů aneb slušná ODS Petra Fialy

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Slušnost, kterou se ohání Petr Fiala, je v ODS zřejmě relativním pojmem. Jak jinak si vysvětlit opakované vyzývání k „utracení“ a ke „kulkám“ pro politické oponenty z úst starosty Řeporyjí Pavla Novotného? K němu se přidal stranický kolega a zastupitel Martin Lang, který poslance hlasující pro zdanění církevních restitucí (ať už si o nich myslíme cokoliv) nazval smradlavými prasaty, které je dovoleno zabíjet, a že prezidenta „je nutné podřezat jako svini“. Kde je státní zástupce Pavel Zeman, který byl tak aktivní při snaze potrestat uživatelku Facebooku za projev nenávisti vůči skupině osob? Proti migrantům se nesmí, ale proti českým poslancům a prezidentovi ano?
 
 
Zastupitel za ODS v Jesenici u Prahy Martin Lang ve svém příspěvku na FB napsal (přičemž šlo dle jeho slov o nadsázku):

Příspěvek Martina Langa na FB
 

Žlučovitá nenávist, vulgarismy a výzvy k vraždění poslanců a prezidenta jako nadsázka?

„Lze si stěží představit razantnější projev nenávisti, než je projevení touhy po takto brutální fyzické likvidaci specificky vymezené skupiny jedinců,“ uvedl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Ale pozor, nikoliv k tomuto příspěvku, ale dřívějšímu komentáři ženy, která reagovala na zprávu o rodinách migrantů nalezených v kamionech mezi nákladem zboží a následně umístěných do autobusů: „A my na ně budeme platit… proč ty autobusy radši nezapálili.“ (Zdroj)

Slyšíte? To ticho! To mlčení „elit“, nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana nevyjímaje! Přitom napsat Langova slova někdo z SPD vůči některému ze samozvaně demokratických politiků, tak by ČT jela jako kolovrátek debaty s pohoršenými politiky a politology, politická neziskovka Milion chvilek pro(ti) demokracii by svolávala od rána do ulic, Mirka Němcová by zlomeným hlasem lkala na barikádách, kde by ji podpírali v tibetské vlajce zahalený Miroslav Kalousek spolu s Petrem Pithartem a Michaelem Kocábem.

Se zajímavým postřehem přišel i jeden z diskutujících pod článkem o tomto případu. Řada občanů, politiků a jiných mluvících hlav soudila SPD na základě konání důchodce Baldy (který kácel stromy na vlakové tratě, aby upozornil na riziko migrace). A to byl pouze fanoušek strany. Kdežto Martin Lang je členem ODS a zastupitelem v Jesenici u Prahy a opakovaně se podobně vyjadřující Pavel Novotný starostou Řeporyjí. Takže nyní předpokládám, že ti stejní lidé včetně zavedených redaktorů z ČT, Respektu a ostatních Bakalových médií budou soudit celou ODS na základě těchto dvou – s prominutím – psychopatů.

Připomeňme si rovněž slušnost, kterou v ODS reprezentuje Pavel Novotný:

  • Jsem pro obžalobu Zdenka Ondráčka z vlastizrady a po odsouzení na doživotí jeho usmrcení tajnou službou. A držte hubu, že někomu přeji smrt. Přeji, ale za tohle býval polní soud a rovnou kulka. Zm*d
  • „Osobně jsem se vyjádřil, že by bylo nejlepší jej (poslance Volného z SPD; pozn. komentátora) utratit. Je to rasista, homofob, tedy duševní mrzák, k tomu se v Ostravě obohacuje na nejchudších, ve Sněmovně se chová jako hulvát a hlavně je to podporovatel Tomia Okamury, že. Já bych mu dal poslední cigáro a utratil jej, co s takovým, pro společnost naprosto zbytečným jedincem.“ (Zdroj)
  • „Rád bych na tomto místě, přes své postavení starosty MČ, veřejně prohlásil, že na svou čest a svědomí slibuji, že přežiji-li pány poslance Okamuru a Volného, odeberu se a pomočím jejich hroby.“ (Zdroj)
  • „Strašně bych si přál, aby umřel. Je to zrůda, soudní spravedlnost na něj nestačí,“ řekl zase Xaverovi Veselému v XTV k Marku Vítovi.
  • „Podívejte, takový syrský – zdůrazňuji ekonomický – migrant naší republice prospěje mnohem více, asi tak třikrát, než typický bílý debil – rasista. Proč je neměníme? Němci i Češi a další národy by měly za každého uprchlíka posílat do Asie a Afriky tři bílé debily, a jak by tu bylo krásně. Oni by tam chcípali a tím by vlastně i ten IS vykonal něco dobrého.“ (Zdroj)

Fiala s Kuberou se ohánějí slušností. Mají na mysli tu Langovu, nebo Novotného?

Řekl bych, že slova Martina Langa a Pavla Novotného, kteří zastávají zastupitelské funkce za ODS, jsou výrazně v protikladu s řečmi předsedy ODS Petra Fialy a předsedy Senátu Jaroslava Kubery (ODS). Je zajímavé vidět, že „hulvát a nekamarád“ Václav Klaus ml. nereprezentoval hodnoty ODS, zatímco výše zmínění psychopati jejími hodnotami „slušnosti“  jen překypují.

„Žijme podle hesla ‚žít a nechat žít‘ a s vědomím, že slušnost není slabost,“ řekl předseda horní komory v novoročním projevu.

„Já pokud chci někde přitvrdit, tak je to v tom, abychom se důsledněji drželi principů, hodnot. Abychom hájili vehementně demokracii a taky slušnost. Slušnost není slabost. Slušnost je velká síla. A my potřebujeme v politice, aby tu bylo více lidí, kteří prosazují slušnost,“ uvedl Petr Fiala v rozhovoru pro Seznam.

Autor: Tomáš Vyoral


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Ludmila Nováková 200,- Kč, Miloslav Pecka 300,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 131,00 Kč
Vybráno 57.51%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 313 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.