blm00-1200x800
13.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Čistky začaly

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Demografka Michele Tribalat ve francouzském Causeur o evoluci Spojených států. Tribalat píše, že reformy šedesátých let, které měly srovnat rasové rozdíly, naopak byly důvodem odcizení a zklamání – těch, kteří volili 2016 a 2020 Trumpa. Základní zákony z 1964 – 68 o civilních právech přinesly černým obyvatelům práva, ale též stvořily obrovskou byrokracii, která je měla aplikovat. Americká historie byla úplně reinterpretována ve světle rasových otázek, americké vlády se vložily jako nikdy předtím do zadání formovat společnost kolem kvazireligiózní ideologie antirasismu.

Progresívní elity amerického severovýchodu se rozhodly navždy skoncovat s rasismem. Netušily, že tato práva budou mít za následek revokaci amerických základů v jejich totalitě. Civilní práva se stala lidskými právy a lidská práva se stala nárokem nadřazeným zakládajícím hodnotám americké společnosti i sexuálním vztahům. Nešťastný běloch může mít zničenou kariéru neadekvátní větou o rase, pohlaví nebo genderu. Technologická elita a nové minority jsou „woke“, velkorysí mecenáši „Black Lifes Matter“ jsou financováni veřejnými prostředky a daňovými úlevami. Miliardáři ze Silicon Valley si zdobí své čepice nápisem „Black Lives Matter“ (BLM). Antagonistické zákonné přístupy učinily americký život málo příjemným, brutálním a nebezpečným. Kasta „woke“ vidí v Bidenovi patrona americké postmoderny, který definitivně nastolí ve společnosti progresívní vidění života. Velmi rychle řada nadnárodních korporací, jako např. Disney, odmítla dál financovat kampaně nepokrokových renegátů jako jsou republikánští senátoři Ted Cruz a Josh Hawley, kteří zpochybnili legitimitu „lider maximo“ Bidena z důvodů nekorektního volebního procesu. Bývalý absolventi právnické fakulty žádají, aby Giuliani byl vyškrtnut z registru právníků, profesor Dershowitz už není vítán na své univerzitě Harwardu, jakákoliv reference v CV směrem k Trumpovi vede na poušť.

Kanadský konzervativní editorialista William Brook píše, že čistky začaly. Absurdní orwellovská konstrukce, podle které barva kůže je nejlepším prostředkem k utužení národní jednoty se stala úhelným kamenem radikálního agresívního hnutí, které se zmocnilo demokratické strany a vedla k tomu, že vznikla paralelní americká ústava, píše Brook. Dvě neslučitelné interpretace americké ústavy. Jedna vedena duchem americké revoluce z roku 1788, druhá údajně pokroková, která je téměř bez výjimky praktikovaná americkým establishmentem, maistreamovými médii, pokrokovými intelektuály, soudním systémem, včetně nejvyššího soudu, jehož konzervativismus není než fasádou. Podle Brooka stoupenci živé ústavy let šedesátých vidí ve stoupencích ústavy napsané roku 1788 rasové fanatiky a hrozbu pro demokracii. Udivující kapitulace Bidenovy administrativy před radikální levicí naznačuje příští roli demokratické strany. Regularizace 11-15 milionů ilegálních imigrantů a zrušení systému volitelů dávají tušit, že demokraté a vláda „pokroku“ se udrží u moci velmi dlouho.

  • meras.cz
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 564 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.