girl_blonde_tear_blue_eyes_grief_19480_2560x1600
19.9.2016
Kategorie: Společnost

Cirkus Rakousko a muslimská badatelka oslavuje vyhynutí modrookých blondýnek v Německu

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Přichystat funkční obálky k volbám se v Rakousku nepodařilo, ale učebnici pro děti s již novým, zeleným a neplatným prezidentem si rakouské děti prostudovat mohou. Muslimská badatelka vysvětlila, co dnes znamená býti Němcem.

Tak opakované prezidentské volby v Rakousku, které měli proběhnout 2. října se zatím nekonají a byly prozatím odloženy na 4.12. z důvodu pro mě jen těžko uvěřitelného, a to prý proto, protože lepící proužek na obálkách prostě správně nelepí.

Na těch obálkách pro korespondenční hlasy, které změnily až v závěru výsledky prvních rakouských prezidentských voleb v květnu, ač na pouhé týdny, než výsledky prezidentských voleb zrušil ústavní soud pro nesrovnalosti, které potvrdila řada svědků.

Podle posledních průzkumů a ještě předtím než jel pan Hofer do Prahy na setkání s prezidentem Milošem Zemanem, tak údajně vedl nad Van der Bellenem o šest procent, a to v květnu prohrál o 0.6% se ziskem 49.7% hlasů, oproti Bellenovým 50.3% a rozdíl činil pouhých 31.026 hlasů, pokud vůbec tehdy prohrál. Je to samozřejmě těžká spekulace, ale vede mi k tomu například i ta neschopnost připravit funkční obálky k prezidentským volbám a naopak ta neuvěřitelná schopnost předběhnout dějiny a vydat učebnici pro páťáky s tím, že novým prezidentem Rakouska je zelený Alexander Van Der Bellen.

Pan Alexander Van der Bellen mohl být považován za vítěze rakouských prezidentských voleb od 23.5. do 1.7., což je asi pět týdnů a to však stačilo, aby se již objevil ve dvouapůltisících učebnicích o politickém vzdělávání a právu pro děti jakožto nový prezident Rakouska. A na ty záhadné obálky měli asi dvanáct týdnů, je to málo a potřebují minimálně dalších osm týdnů. To je trochu divné.

Co mi přijde ale určitě smutné je to, že přijatý azylant v Rakousku bere měsíčně více, než celý život tvrdě pracující rakouský důchodce. Šéf poslaneckého klubu Rakouské lidové strany (OVP) Reinhold Lopatka zkritizoval dávky pro migranty a uvedl příklad farmáře, který celý život pracoval a odváděl daně do systému a naopak azylanta, který neodpracoval nic, nepřispěl nic, možná ani pracovat nikdy nebude a nikdy nepřispěje a bere více než činí důchod celý život pracujícího farmáře. Migrant, který získal azyl bere v Rakousku 837.60 eur (22.615 Kč) a tento tvrdě pracující rakouský farmář má důchod ve výši 620 eur (17.740 Kč).

V Rakousku je dle zprávy ministerstva vnitra k imigrační politice asi 84.000 uprchlíků potřebujících pomoc a azylové řízení s nimi probíhá. Ubytování a strava a péče o migranty vyjde ročně Rakousko na asi 550 miliónů eur. Úřady provedly od roku 2007 na 90.000 prověrek a nesrovnalosti odhalily ve 45.000 případech, kdy poté byly dávky zpětně sníženy, nebo zcela odebrány! Škody způsobené nesrovnalostmi stály dalších 100 miliónů eur.

V německé televizi i parlamentu jsem viděl hrůznou vizi Německa, plnou neuvěřitelné arogance a temné budoucnosti. Muslimská badatelka a migrační výzkumní pracovnice Lamya Kaddor radostně a energicky řekla, že býti Němcem v budoucnu již neznamená mýti modré oči a blond vlasy, ale budoucnost prý patří muslimským migrantům a nošení hidžábu. “To je to, co bude znamenat býti Němcem v budoucnosti. Již ne více modrých očí, světlých vlasů a tvrzení, že my všichni jsme Němci.” Paní badatelka Lamya Kaddor je zodpovědnou za vydání první verze přeloženého koránu pro děti a dospělé a ona je tou, která představila islámské učení v německých státních školách. Z jejích studentů jich již pět odcestovalo do Sýrie a přidalo se k Islámskému státu.

Stefanie von Berg z německé strany Zelených dokonce otevřeně v parlamentu řekla, že prý je to dobrá věc, že se Němci stanou menšinou ve většině měst do 20 až 30 let. “Naše společnost se změní a naše města se změní radikálně. Chci vám to objasnit především tím směrem na to pravé křídlo, že je to dobrá věc”. Šokující korunu tomu všemu za mě nasadil pan Dr. Gregor Gysi, krerý je advokátem a klíčovým mužem další levicové strany Die Linke, podle kterého je prý velmi šťastné, že za rok zemře více Němců, nežli se jich narodí. “To protože nacisté nejsou velmi dobří v plození potomstva.” Za svou historii v letech 1933-1945 jsou prý podle pana doktora Gyse zavázáni zacházet s uprchlíky dobře.

Na toto reagoval okamžitě čtenář, který konstatoval: “Jsem Němec a děkuji vám mnohokrát za toto video. Nic smutnějšího než toto není. Ta štědrá levice jednoduše likviduje tuto zemi a kdysi krásnou kulturu. Německým lidem, zejména ženám byl vymyt mozek extrémní, agresivní a rozsáhlou propagandou, že jsou vlastně zhnuseni svou vlastní kulturou a vším, co je německé. Je to absolutní sebedestrukce, hyper tolerance a peníze jsou přitom ta jediná hodnota, o kterou zde jde. Můžeme se ještě zachránit? Za pár let svou zemi již nepoznáme.”

Závěrem zavzpomínám na slova mého otce a úspěšného trenéra mládežnického fotbalu, který mi odmala dával, co se fotbalu týká Němce za vzor. Za vzor týmu (národa), který se nikdy nevzdává a bojuje až do poslední možné vteřiny, ač je výsledek i krajně nepříznivý: “Jsou jako buldoci Patriku a nikdy neztrácejí víru.” Věřím, že se Němci nevzdají a svůj zápas o všechno zvrátí a vyhrají.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 97 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.