prymulcirkus
21.10.2020
Kategorie: Společnost

Cirkus Prymula

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pamatujete si na “pohřební řeč” Prymuly, s níž nedávno vystoupil jen proto, aby patřičně vystrašil co nejvíce diváků? Přesně tu řeč, která měla působit jako přednes přímo z krematoria či márnice? Pohřební náladu měla násobit také orouškovaná smuteční suita v pozadí, která působila jako sraz klubu přátel žehu. Nebo jako sraz vůdců sekty svědků covidových.

Část pohřební řeči jsem čistě ze zvědavosti shlédla na videu až po několika dnech od přímého přenosu, neboť už delší dobu v televizi jakékoli zprávy v zájmu zachování duševního zdraví nesleduji, takže jsem poté zaznamenala tón, jakým Prymula hovořil, stejně, jako smuteční atmosféru v místě, odkud se přenos vysílal. A bylo mi jasné, jak musela řeč zapůsobit na všechny, kdo chodí s rouškou i na WC. Musela je ještě víc vystresovat a mnozí z nich tu noc po přenosu jistě probděli.

Ostatně, snad nikdo, kdo ten divadelní výstup viděl nepochybuje, že hlavním účelem této “pohřební řeči” bylo vyvolání stresu a paniky mezi všemi, kdo denně hltají účelově zveřejňovaná čísla. Prymula nemá za úkol uklidnit davy, ale naopak je na maximum vystresovat a dovést k tomu, že se  dobrovolně, jako poslušné ovečky, později nechají naočkovat jemu doporučenou vakcínou.

Právě v tomto proslovu působil nejen Prymula, ale i jeho doprovodná smuteční suita jako lidé v nejhlubším smutku a depresi. Většina oveček byla jistě přesvědčena, že jsou nastoupení lékaři ve skutečně těžkém zármutku nad tím, jak se nám zde šíří nemoc, která je mnohonásobně horší, než mor a ebola dohromady…

Tedy skutečně byli tak zarmouceni? A skutečně se po celou dobu “chránili” nám všem neustále doporučovanou rouškou? Podívejte se ostatně sami, myslím, že video nepotřebuje další komentář:

Připadalo vám, že by byli přítomní lékaři v těžkých depresích, jak měli působit v televizi poté, kdy se kamery rozjely “naostro”? Někteří z nich nasadili roušky až pár vteřin před samotným přenosem. A to nevíme, jak to v místě vypadalo třeba 10-20 minut před natáčením. Kolik z oněch pánů asi mělo roušky? Ty roušky, které nám oni nyní vnucují, ale sami neseznávají za důležité je nosit?

Zde připomínám, že Prymula už v roce 2009, kdy se objevila prasečí chřipka tvrdil, že roušky nedoporučuje nosit, neboť víc škodí, než pomáhají. Názorový přemet, kterým jen reagoval na současné notičky, pak naznačuje, že i jeho rozhodnutí – nejen rozhodnutí vlády jako takové – vychází z aktuálních instrukcí, jimiž se řídí celý svět. Tedy lépe řečeno ty země, které COVID-19 navštívil, protože – jak známo – jsou zde i země, kterým se COVID-19 záhadně vyhýbá. Jako třeba Bělorusko, kde k jeho šíření nepomohly dokonce ani demonstrace, podporované nejen naší vládou, ale celou EU.

Nebo mnohé země Afriky. Na jaře se hovořilo o mnoha milionech mrtvých na černém kontinentě, ale ono se tam neděje skoro nic výjimečného. V centrální Africe proběhla lokálně například epidemie horečky lasa, ale milióny mrtvých na koronavirus se tam nekonají a prostě ani konat nebudou.

Prymulovo divadlo opět nahrálo nám, kdo odmítáme uvěřit všemu, co se nám předkládá jako jediná pravda a zároveň vyvolalo další otázky k mnoha jiným, které stále zůstaly nezodpovězeny…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 652 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)