prymulcirkus
21.10.2020
Kategorie: Společnost

Cirkus Prymula

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pamatujete si na “pohřební řeč” Prymuly, s níž nedávno vystoupil jen proto, aby patřičně vystrašil co nejvíce diváků? Přesně tu řeč, která měla působit jako přednes přímo z krematoria či márnice? Pohřební náladu měla násobit také orouškovaná smuteční suita v pozadí, která působila jako sraz klubu přátel žehu. Nebo jako sraz vůdců sekty svědků covidových.

Část pohřební řeči jsem čistě ze zvědavosti shlédla na videu až po několika dnech od přímého přenosu, neboť už delší dobu v televizi jakékoli zprávy v zájmu zachování duševního zdraví nesleduji, takže jsem poté zaznamenala tón, jakým Prymula hovořil, stejně, jako smuteční atmosféru v místě, odkud se přenos vysílal. A bylo mi jasné, jak musela řeč zapůsobit na všechny, kdo chodí s rouškou i na WC. Musela je ještě víc vystresovat a mnozí z nich tu noc po přenosu jistě probděli.

Ostatně, snad nikdo, kdo ten divadelní výstup viděl nepochybuje, že hlavním účelem této “pohřební řeči” bylo vyvolání stresu a paniky mezi všemi, kdo denně hltají účelově zveřejňovaná čísla. Prymula nemá za úkol uklidnit davy, ale naopak je na maximum vystresovat a dovést k tomu, že se  dobrovolně, jako poslušné ovečky, později nechají naočkovat jemu doporučenou vakcínou.

Právě v tomto proslovu působil nejen Prymula, ale i jeho doprovodná smuteční suita jako lidé v nejhlubším smutku a depresi. Většina oveček byla jistě přesvědčena, že jsou nastoupení lékaři ve skutečně těžkém zármutku nad tím, jak se nám zde šíří nemoc, která je mnohonásobně horší, než mor a ebola dohromady…

Tedy skutečně byli tak zarmouceni? A skutečně se po celou dobu “chránili” nám všem neustále doporučovanou rouškou? Podívejte se ostatně sami, myslím, že video nepotřebuje další komentář:

Připadalo vám, že by byli přítomní lékaři v těžkých depresích, jak měli působit v televizi poté, kdy se kamery rozjely “naostro”? Někteří z nich nasadili roušky až pár vteřin před samotným přenosem. A to nevíme, jak to v místě vypadalo třeba 10-20 minut před natáčením. Kolik z oněch pánů asi mělo roušky? Ty roušky, které nám oni nyní vnucují, ale sami neseznávají za důležité je nosit?

Zde připomínám, že Prymula už v roce 2009, kdy se objevila prasečí chřipka tvrdil, že roušky nedoporučuje nosit, neboť víc škodí, než pomáhají. Názorový přemet, kterým jen reagoval na současné notičky, pak naznačuje, že i jeho rozhodnutí – nejen rozhodnutí vlády jako takové – vychází z aktuálních instrukcí, jimiž se řídí celý svět. Tedy lépe řečeno ty země, které COVID-19 navštívil, protože – jak známo – jsou zde i země, kterým se COVID-19 záhadně vyhýbá. Jako třeba Bělorusko, kde k jeho šíření nepomohly dokonce ani demonstrace, podporované nejen naší vládou, ale celou EU.

Nebo mnohé země Afriky. Na jaře se hovořilo o mnoha milionech mrtvých na černém kontinentě, ale ono se tam neděje skoro nic výjimečného. V centrální Africe proběhla lokálně například epidemie horečky lasa, ale milióny mrtvých na koronavirus se tam nekonají a prostě ani konat nebudou.

Prymulovo divadlo opět nahrálo nám, kdo odmítáme uvěřit všemu, co se nám předkládá jako jediná pravda a zároveň vyvolalo další otázky k mnoha jiným, které stále zůstaly nezodpovězeny…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 449 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.