cip
29.8.2017
Kategorie: Společnost

Čipování lidí už brzy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARP

Povinné čipování psů bude od roku 2020 (a možná i koček)… Povinné elektronické občanské průkazy s čipem mají být od ledna 2018. Po průkazech, které lze zapomenout, ztratit, poškodit ap. přijde na řadu přímé a fyzické čipování lidí.

Voperovaný mikročip otevře dveře kanceláře, pomůže nemocným a časem nahradí i platební karty. Zaměstnanci kancelářského komplexu Epicenter ve Stockholmu už nepotřebují žádné identikační karty. Miniaturní čip voperovaný pod kůži jim poslouží jako průkaz vstupu do budovy i ke spuštění tiskárny a kopírky. Stačí jen přiložit ruku ke čtečce… Ve Švédsku tak nyní odstartovala revoluce v identikaci lidí. A pravděpodobně se rozšíří i do dalších zemí. Zatím je ale nutný souhlas…

A už i u nás jsou první vlaštovky: Prvních jedenáct lidí si v Česku do těla nechalo vložit NFC čip. Další várka přibyde letos v létě. Jestli vám něco říká holešovický Paralelní Polis (bacha na tuhle skupinu, která pracuje pro MV ČR, konkrétně pro Policejní Prezídium ČR!!!), pak jste na správné adrese. Jsou to velcí propagátoři tzv. biohackingu. Že nevíte o co jde?

Biohacking: invazivní nelékařské zásahy do lidského těla na základě svobodného rozhodnutí, slouží k vylepšení fyzických vlastností člověka za pomoci implantátů, chemikálií i jiných prostředků, současné technologické implantáty nedosahují vysoké úrovně, proto jich využívá jen hrstka průkopníků, takzvaných biohackerů, může se jednat o čipy s funkcí otevírání dveří, platby bitcoiny atd., někteří pod biohacking řadí i úpravu jídelníčku, spánkových cyklů nebo pohybu. Může jít i o užívání chytrých drog, meditaci atd., pod kůži si někteří zavádí i světelné diody nebo magnety, aby cítili magnetické pole. Ano, základem je svobodné rozhodnutí… prozatím teď.

Ale co nastane, až se dobrovolnost změní v povinnost, jako v případě psů? Až tak daleko půjde snaha státu(ů) o kontrolu lidí? Nebo co když se povinnost přeskočí a stát bude zavádět čipování lidí tajně? Třeba při různých lékařských vyšetřeních? Domluvíte si jakýkoliv lékařský zákrok, lékař o tom provede záznam, který poputuje na „vyšší místa“, třeba je nazvěme Ideopolicie a ty přikážou, aby pacienta očipoval. Postupně tak očipují většinu obyvatelstva (výjimky vždy budou, např. bezdomovci, ale tam to půjde udělat i násilnou cestou).

Kdo bude proti, stát ho zničí – ideologicky, morálně, psychicky i existenčně. Tak co, chcete se dobrovolně nechat očipovat, aby vás mohl stát sledovat kdykoliv a kdekoliv? Svoboda vám nic neříká? Prostě zase svěsíte hlavu jako ovce??? Jen se ptám… 

Autor: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.