1pes
19.9.2019
Kategorie: Společnost

Čipování aneb kontrolou každého prdu k ráji na Zemi

Sdílejte článek:

BORNOVÁ

Od 1. ledna roku 2020 bude platit novela zákona, která přinese úžasné vylepšení nejen životů našich, ale i životů našich čtyřnohých miláčků. Každému pejskovi se bude povinně zapichovat centimetrový čip do měkké tkáně na krku. Bude to úžasné, sluníčkové a doslova…epesní. Na dalších řádcích vám popíšu všechny výhody, které to přinese.

Samotný čip stojí několik set korun, dalších několik set korun pak stojí registrace čipu. Česko je národ milující psi a tak jich tu máme až 1,5 miliónu. Jednoduchým výpočtem tedy zjistíme, že to bude byznys za stovky miliónů korun. Nezapomeňte i na všechny ty další věcičky okolo – čtečky, legislativa, kontroly, opravy atd. Uvědomujete si, kolik lidí na tom vydělá a jak hezky se pak budou mít? Ano, sice z našich peněz, jako vždy, ale nesmíme být tak sobečtí! Třeba na placení 1 500 Kč ročně za privilegium jízdy po úžasné dálnici D1 jsme si taky všichni zvykli, ne? 

Čipy zlikvidují množírny. Sice zatím nechápu jak, protože nic nebrání majiteli množírny nechat štěňata načipovat, ale…ale prostě to pomůže. Nějak. Moc o tom nepřemýšlejte, to moderní člověk nedělá! 

Čipy zabrání utíkání psů. To taky psali a taky je to pravda. Příklad? Hmmm…tak třeba majitel, který nechává otevřená vrátka a jeho pes pořád běhá po vesnici – pejska uvidí hodný člověk se čtečkou, oskenuje si ho, zjistí že je to Ferda od pana Nováka a radostně pejska dovede zpět. Pan Novák šťastně poděkuje a všichni se šťastně obejmou. O hodinu později, až se pes zase bude producírovat po vesnici, si to zopakují. To bude nových přátelství! 

Pokuta za neočipovaného psa bude až 100 000,- Kč. To je taky super – všichni víme, že stát bojuje s nedostatkem prostředků a každá další finanční injekce mu velmi pomůže (třeba na najmutí nějakého dalšího užitečného úředníka). Představme si třeba důchodkyni Bláhovou, jejíž pes Punťa většinu života vesele běhá po zahradě a tak by zdánlivě žádné zavádění tělísek do těla nepotřeboval. Paní Bláhová ale půjde s Puňtou jednoho dne do cukrárny ve vedlejší ulici a nějakému hodnému občanovi se povede nahlásit jejího pejska – sken potvrdí, že důchodkyně Báhová se dopustila zločinu a její voříšek Punťa nemá čip! Pak už to půjde raz dva a neposlušná důchodkyně zaplatí státu ze svého obřího důchodu pokutu 100 000,- Kč. No není to super? 

Další bonus je, že bez čipu vám pejska nenaočkují. Takže všichni ti zlí a nenávistní lidé, kteří mají pejsky na zahradě a chtěli by je prostě jen nechat naočkovat a neřešit další byrokracii se budou konečně muset zapojit do naší skvělé socialistické progresivní společnosti a budovat ráj s námi. Bude líp! 

Pokud náhodou máte obavu, že centimetrové cizorodé těleso zabodnuté do kůže na citlivém krku by mohl být problém – nebojte se! Mám dva malé psi s čipem a můžu potvrdit, že je to úplně neškodné. Sice oběma fenečkám čip pod kůží neustále driftuje, místo si i po 10 letech pořád drbou a není jim to příjemné, ale to je jen taková moje hmatová konspirační teorie…ehm. Ne, je to super, opravdu! Žádná zbytečná extra rizika! 

Víte, třeba ve Švédsku už experimentují i s čipováním lidí, takže to dělají všude ve vyspělém západním světě. Progresivní lidé si to tam hrozně pochvalují, jde na to třeba nastavit placení, otvírání dveří, identifikace občana… v budoucnu by se to mohlo spojit i s něčím dalším, co zlepší naše životy podobně jako EET, všudypřítomné kamery, kontrolní hlášení, předsudečné nenávisti, sběr dat o našem pohybu přes GPS, algoritmická kontrola používaných slov atd. atd. Co třeba nějaký ten sociální kredit, který bude určovat, kam smíte chodit a co smíte používat? To bude super, všichni nenávistní lidé budou díky tomu vyřazeni ze společnosti lidí, kteří dělají a říkají to co mají. 

Ale lidi jsou tu bohužel neuvěřitelně zaostalí, takže to musíme dělat pomalu a postupně. Hmm, co třeba rok 2033? Už se nemůžu dočkat!

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 387 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.