kanal
5.4.2016
Kategorie: Společnost

Čínská medicína

Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 05|04|2016

„Prezident Zeman je ve skvělé zdravotní kondici a neexistuje žádná překážka, aby mohl znovu kandidovat.“ Tohle řekl Martin Holcát, který vede zdravotní konzilium, které se o našeho hradního atleta stará. A mně spad kámen ze srdce, protože když jsem naposled viděl našeho Taťku největšího v telce, měl jsem pocit, že už to má týden za sebou. A teď vím, že jsem se splet.

Prostata kojence a bystrá mysl a plíce jak dva kovářský měchy. A konzilium o něj pečuje a jsou v něm samí potřební lidé. Jen tak namátkou – je tam dermatolog, oftalmolog, logoped, kineziolog, kynolog, otorinolaryngolog, protetik, aromaterapeut, dětský psychiatr a na telefonu působící guru Jára.

A jak tady byl ten čínský prezident, tak prezidentu Zemanovi věnoval jednak mapu naší republiky, kterou znázorňoval jeden veliký kanál a pak už nic a taky mu věnoval dřevěnou krabičku plnou léků, které využívá tradiční čínská medicína. To je ta medicína, která zažila největší rozmach ve středověku a díky níž se tehdy Číňani v průměru dožívali neuvěřitelných sedmadvaceti let. Pak byla tahle medicína zapomenuta a pak ji objevil Mao Ce-tung, což byl jeden z velikých světových gentlemanů.

A v krabičce byl taky rozemletý hadí kořen a pan prezident Zeman si ho ubalil a zahulil a pak dvě hodiny pogoval ve Španělském sále jako Italský hřebec, kterého kdysi hrál mladý a nadějný Stallone.

A Číňani, ještě než to tady všechno zatopí chystaný kanál, postaví v Hradci Králové kliniku, na které se bude provozovat tradiční čínská medicína a pokud tam bude chodit dostatečný počet lidí, přestanem mít starost s vyplácením důchodů, protože nebude komu. Což mi přijde krásné.

A už je to skoro stopro, že k nám budou chodit domů úředníci a budou kontrolovat jestli máme umytej hajzl a pak taky, čím topíme. A náměstkyně ministra životního prostředí tvrdí, že tímhle chce vláda lidi vychovat. Což chápu. Podle vlády je tady dav nevycválanejch debilů, které je potřeba vychovávat od rána do rána. A řezat a lámat v kole a ono to matko pude. A bolševici na to koukaj a tečou jim vzteky slzy, protože jim dochází, že oproti dnešním vedoucím smažkám jeli sotva na čtvrt plynu.

A premiér Sobotka k tomu mlčí, protože dává dohromady třista mega, které jeho partaj s péčí řádnejch hospodářů prosrala na penále a má je zaplatit doktoru Altnerovi. A tihle píčusové nám plebsu vykládaj, že si musíme zvýšit finanční gramotnost a bejt obezřelí a hospodařit s rodinným rozpočtem rozvážně a sami to jsou hovada neuvěřitelný, který ani neznaj úrokovej počet. To by se jeden fakt posral.
Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, co je to ta čínská medicína. Přesněji, co je to akupunktura. Jsem jim řek, že to je v kostce o tom, že ze sebe člověk udělá jehelníček a doufá, že to okolí nebude vadit. Se na mne koukali divně.

Dnes bude hezky. Teplo a vlídno a prostě jaro je tu a já mám radost.

To je zatím vše.

Jo – nemusíte mi psát, že si vymejšlím, že přeháním, že zlomyslně karikuji a tak. Já to totiž vím…)

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 809,60 Kč
Vybráno 33.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 3,77 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.