VELIKONOCE419
11.4.2020
Kategorie: Společnost

Čínská chřipka a velikonoce

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pozítří je Velikonoční pondělí. My od Hooka se těšíme, i když dnešní doba tradicím příliš nepřeje.
Čínská chřipka nám převrátila život a neuděláme s tím nic.

Slovenský premiér České republiky pan Babiš sice v televizi říkal, že te vire popílíme onlajn, ale těžko říct, co tím myslel. On totiž mluví o tolik rychleji než myslí, že kolikrát všechno řekne a přitom ho nenapadla jediná myšlenka.

Takže to s ním je těžký.

Kvůlivá čínské chřipce jsme si všichni ušili roušky, abychom jeden druhého nenakazili. To byla první fáze. V druhé fázi si roušky sundáme, abychom se nakazili a dali pokoj.

Jelikož čínskou chřipku nejvíc odsíraj důchodci, druhá fáze je pod heslem „Mladý může, starý musí“.
Myslím, že je to výstižnějsí než „Důchodová reforma“, ale ne o moc.

Číňani nám poslali ochranné pomůcky. Na letiště dorazila Parta brusiče Karhana, aby se poklonila, poděkovala a ujistila přítomného čínského velvyslance, že stačí, aby pozvedl obočí a všichni, včetně pana premiéra, udělaj na ranveji kotrmelec štěstí.

Jenže!

Je třeba si uvědomit, že nic nestojí samo o sobě. Proto je černá a bílá, jin a jang, případně pink a ponk.
Ergo, aby mohla proběhnout ona devótní letištní akce vítání roušky, musela logicky pár týdnů před tím proběhnout akce Vítáme první vir čínské chřipky v Čechách.

Kdyby se bratři Číňani necpali netopejrama a následně se nerozjeli do světa besedovat o tom, jak jim netopejři bohovsky režů, mohli jsme mít mnohem jednodušší život. A nejen my.
Já vím, je to trochu zkratka, ale ne moc.

Četl jsem, že až přijde léto, čínská chřipka odezní, protože vyšší teplota jí nepřeje.

Asi proto se už tolik nemluví o tom, že globální oteplování je špatné. Naopak jsem zaznamenal hlasy, že díky globálnímu oteplování snad dokážeme jako lidstvo tuhle čínskou pohromu přežít.

Neříkám tak ani tak.

Spíš čekám, kdy se ozve slečna Greta. Ta loni obvinila vyjevené politiky na klimatické konferenci v New Yorku z toho, že jí ukradli dětství a byla u toho dost vytočená.

Teď jí čínská chřipka připravila o strašák klimatické změny, protože se ukazuje, že čím tepleji, tím lépe.
Držím jí palec, ať ty krádeže ustojí.

Tak.

Pozítří je Velikonoční pondělí. Pomlázku upletu, ale jestli někoho ztluču je ve hvězdách.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli fakt letos budem na Velikonoce doma. Jsem jim řekl, že ano. Že si aspoň pustíme film. Batman se vrací.

Trochu se těšej.

Dnes bude hezky. A zahrádky jsou zavřený. To by se jeden fakt!

Do Číny jedno velký poděkování.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 898 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.