politic
14.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Činná kompetence – naděje normálních lidí

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplProč v politice nejsou realizovány ty nejlepší nápady pro prospěch většiny obyvatel ? Protože politici nejsou nejsou činně kompetentní. Může se to změnit.

 .
Není podstatné, jaké byly Vaše politické volební preference. Asi úplně všichni vnímají, že ve finále zvolená politická reprezentace ani zdaleka neprosazuje ta nejlepší řešení pro obyvatele naší země. Bohužel.
 .
Vnímáme to jako realitu, se kterou se počítá a která tak prostě bude vždy. Ale tak to není a každý z nás k potřebné změně může přispět.
 .
Každý zná ze životě bezpočet situací, kdy měl něco dělat a potřeboval poradit. Požádal několik přátel o radu, vyslechl si je a pak vybral nejlepší variantu a tu zrealizoval ke svému prospěchu a užitku. Poslechli jste dobrou radu kompetentního člověka a je to nejen správné, ale i přirozené.
 .
Proč to ale (zatím) neplatí v politice ? Protože lidé volí slepě kandidáty tak, jak jim je nabízejí partajní sekretariáty. A tak vidíme v politice dlouholeté darebáky a nýmandy a zlobíme se, kdo nám to vládne a jak tragicky tak činí.
 .
Přitom stačí celkem málo. Zamyslet se, kdo předkládá skutečně prospěšné konkrétní návrhy problémů a tomu dát svůj hlas. A takoví lidé se nepochybně nachází na každé kandidátce, takže se takoví lidé mohou vygenerovat z celého politického spektra na průřezu volebních preferencí všech obyvatel. Tito lidé, pokud budou kompetentní, budou moci nastavovat systém v naší zemi ve prospěch nás všech. Tedy stát se činně kompetentními.
 .
Prosím vybírejte v příštích volbách kandidáty, kteří budou kompetentní a mohou tedy přinést naší zemi skutečnou změnu k lepšímu. 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 261 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)