aktivisti
21.12.2018
Kategorie: Společnost

Čím více křičí, tím lépe

Sdílejte článek:

J3K

Rozdělování společnosti je v plném proudu a podílí se na tom jak politici, tak i média a veřejně známé osobnosti. Do hry vstoupil i další fenomén doby, tedy neziskový sektor, respektive ta jeho část, která se zabývá činností, kterou se kdysi nazývaly charitou, pomocí bližním a potřebným. Z neziskových společností díky jejím možnostem vznikla postupně dojná kráva pro jejich zakladatele a zaměstnance, později i velmi účinný nástroj sloužící k ovlivňování společnosti.

Má to svou logiku. Schovávání se za činnost pomáhající lidem vede k pronikání do škol, přináší zisky díky dotacím a rozpočtům doplňovaným státem či jinými organizacemi, které slouží k přelévání peněz do politiky a umožňují ji přizpůsobovat zájmům těch, kteří své peníze investují. Nejznámější nadace jsou Open society found a Norské fondy, které organizují za financování mnoha aktivistů u nás. Nikoho už nepřekvapí, že je s nimi spojený americký miliardář Sörös stojící za nynější migrační vlnou, který se mimo jiné honosí i tím, že stvořil Václava Havla. I z této zajímavosti je vcelku jasné, kdo stojí v první řadě levicově – liberálních šiků volajících po co největším semknutí s EU a podvolení se nesmyslným nařízením, kvótám a přistupování k paktům hraničícím s lidskou demencí.

Vzrušené protesty a nenávist plynoucí z úst pohrobků mírumilovného schvalovače humanitního bombardování civilního srbského obyvatelstva zní jako další povzbuzování k zvýšení vzdorovitosti vůči orgánům EU a OSN. Každý status příznivce migrace, každá stať nějakého autora, politologa, politika toužícího po větším semknutí s lidmi, jako jsou Juncker, Macron či Merkelová, každý nenávistný výrok kteréhokoliv pomateného herce, jsou jen důkazem toho, že cesta odporu k devastačním rozhodnutím je jedinou správnou. Pustíte li si ČT24, přečtete něco v Bakalou vlastněných médiích, dopřejete sluchu rétorikům, jakými jsou Kalousek, Halík, Drahoš, Fischer, Štětina, Bartoš, Janda či Rozumek, zaujme Vás některý z rozborů, které vytvořili Pehe či Mitrofanov, můžete se Vám zákonitě prudce zvednout tlak, případně zažijete žaludeční problémy. To v horším případu, v tom lepším, kdy jste relativně politicky neutrální, se aspoň zamyslíte nad tím, proč to vše tito lidé dělají. Co je vede k tomu, aby se chovali výrazně protinárodně, proti zájmům země, ve které se narodili? Opravdu má hamižnost a hloupost takové myšlenkové důsledky, mají za to něco slíbené, nebo jim moc ovlivňovat smýšlení jiných zatemnila mozek?

Hloupostí, kterými nás nyní politici zahrnují, je momentálně skutečně mnoho.

Změny náhledu na muže a ženu, na rodinu, na společenské postavení dvou jediných pohlaví a snaha vytvořit několik dalších.

Feminismus přecházející v MeToo a nenávist žen k normálním mužům nezasaženým jejich úchylnou přetvářkou zastírající skutečné lidské potřeby, tedy milovat se, plodit děti a zahrnovat láskou i jejich otce.

Výplody fantazie o potřebě vytvořit jedinou správnou rasu světle hnědé pleti s nízkým IQ, která bude schopná pracovat a méně už přemýšlet a rozhodovat. Následná migrace se stala ukázkou nebezpečného fanatismu podobného filosofii Adolfa Hitlera. Naprostý nezájem o bezpečí vlastního obyvatelstva, jeho názory a obavy vedou k násilí, agresivitě, náboženským deliktům a rozvratu evropské kultury. To vše je zabalené do humanismu a soucitu. Obojí je však falešné.

Likvidace spalovacích motorů a představa vnutit lidem novou, nijak lepší, neekologickou a rozhodně dosud nedomyšlenou variantu poháněnou nedostatkovou elektřinou za každou cenu.

Strašení obyvatelstva ekologickou katastrofou, kterou má být oteplování planety. To i přesto, že jde o běžný přírodní jev opakující se milióny let.

Ekonomicko-politická rozhodnutí zvýhodňující nadnárodní korporace vlastněné úzkým okruhem skutečně bohatých rodin a postupná likvidace jejich konkurence.

Ovlivňování růstu populace pomocí očkovacích vakcín a další postupy farmaceutických kolosů při léčbě různých nemocí, jejich neochotu zabývat se skutečně nebezpečnými chorobami a pokusy vedoucí často k opačnému účelu.

Rozjezd nového kola zbrojení, na jehož konci se dá očekávat rozpoutání dalšího světového konfliktu.

Dalo by se dále pokračovat, nicméně kteroukoliv z výše uvedených novodobých doktrín napadnete, začnou se ozývat ti, kterým právě tyto nesmysly otvírají prostor k vlastnímu uplatnění a zviditelnění se. Kdybychom se nemuseli zabývat bojem s hloupostí, mohli bychom se více věnovat tomu, co nás skutečně trápí. Vždyť právě to, že tu máme tak neschopné, zaprodané a kolaborující politiky, dalo možnost Andrejovi Babišovi dosednout na křeslo předsedy vlády. Místo starosti opozice o hospodářský rozkvět státu a snahy zabránit jej rozkrádat, se tito starají o prosazování zájmů EU a spekulanta Söröse, jehož majetek není výsledkem plodné činnosti v oblasti výroby, výzkumu či obchodu, ale naopak vznikl pouze na základu spekulativní činnosti, při které využil svého zlodějského talentu a situace vedoucí k ožebračení mnoha jedinců i společností. Ano, Babiš tu je a vyhrává volby. Ale jen díky těm, kterým je v podstatě naše země ukradená. Nepochopili, že jejich naříkání a vyhrožování se stalo vzpruhou pro Andreje Babiše. Sice mu částečně komplikují život, ale zároveň tvoří dav dávající mu z protestu svůj hlas.

Průšvihem pak zůstává to, že lepší variantou vlády je jinak ta nejhorší můra, která nás mohla strašit. Představa, že by vládli Sörösova mládež Piráti společně s šílenci z Topky a STAN za podpody Fialy z ODS a dlužníka ČSSD je prostě devastující pro mysl každého vlastence. Patová situace, do které jsme se dostali, je v důsledku velmi smutná především tím, že najít z ní východisko je téměř nemožné a průnik tak systematicky pracujícího neziskového sektoru do škol je tím největším strašákem budoucí doby. Zatím neziskovky a jejich spojenci pouze hýkají, ale až budou velet, nebude již cesty zpět. Babiš není bohužel dostatečně chytrý na to, aby jim zastavil veškeré finanční toky. Hřeje si tak hada na svém těle.

 

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 219 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.