800px-Klaus_Schwab_WEF_2008
31.5.2021
Kategorie: Politika

Čím větší šílenec, tím větší moc?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPřestože by se mohlo zdát, že se aktuální doba vyznačuje tím, že se k moci dostali blázni, je třeba vše uvést na pravou míru. I v minulosti se vládnutím zabývalo plno šílenců. Někteří se k moci dostali proto, že byli následníky z pozice rodové posloupnosti, jindy jim právě schopnost strhnout davy a přinutit je věřit vlastním vizím, byť sebezvrácenějším, pomohla k cestě vzhůru.

Jmen, která by bylo možno uvést, je nekonečná řada, takže pro připomínku jen ta, která jistě znáte. Herodes, Caligula, Nero jsou historické postavy, u nichž hledat normálnost by byl asi nesplnitelný úkol. Přeneseme li se přes plno století do doby nám bližší, stejnými šílenci byli Lenin, Hitler, jistě i Stalin. V pozadí, přesto velmi podstatní pro vývoj dění, jsou zástupci mocných klanů Rothschildů a Rockefellerů, postupně se přidávají další. Občas jsou genialita a vizionářství jistou formou bláznovství, jindy vede ke skutečným objevům a posunům lidstva. Leonardo da Vinci, Nicola Tesla také nebyli ,,normální“, ale jejich nesporný talent nebyl zneužit k získání nadvlády nad lidstvem, případně pokusem o podobnou záležitost. O to byli vzácnější a zůstali i po své smrti vzorem pro mnohé další.

Sebestřednost tyranů, je li navíc doplněna solidním IQ, je zásadním problémem pro společnost. Podobné je to s mocnými vizionáři. Až čas ukáže, bude li převažovat pozitivní náhled na Gatesovo existenci při uvědomění si jeho významu při digitalizaci života, nebo si lidstvo bude pamatovat jím spuštěnou a podporovanou genocidu lidstva? I bez něj by Steve Jobs dokázal pravděpodobně přivést lidstvo k počítačům, mobilním telefonům, mailům a dalším vymoženostem, aniž by se začal zabývat naprosto jinými obory. Podívejme se na miliardáře Sorose, který přišel ke svým penězům ne zrovna přehlídkou morálních kvalit, aby se později stal jedním ze strůjců obrovského lidského neštěstí. Všude, kde se objeví, často vítán jako filantrop, po jeho odchodu zůstane spoušť. Momentálním místem, kde se tento typ lidí schází, je Světové ekonomické fórum v Davosu. Někteří tam jsou kvůli svému majetku, jiní popularitě, nominovaných je plno výkonných důstojníků. Politici, bankéři, mediální byznysmeni, klauni. Ti všichni se schází pod ochranou ostrostřelců a sniperů, daleko od lidí a bohužel od reality. Snaží se vytvářet tu svou podle představ, které jsou daleko za hranicemi normálnosti a zdravého lidského rozumu.

Klaus Schwab patří mezi další ,,osobnosti“, které se snaží naplnit vize mocných toužících po ještě větší nadvládě rovnající se téměř samotným bohům. Ani on není normální, viz přiložená fotografie. Na ní se dle mnoha médií skutečně prochází tento strůjce Velkého resetu. Můžeme spekulovat o pravdivosti tohoto nařčení, nicméně tuto fotku uveřejnilo už několik mediálních domů. Úchylnost se stala normou dnešních dní. Mezi elitami bychom našli mnoho ,,hvězd“ politického, podnikatelského, uměleckého a sportovního prostředí, které se podílejí na světovém obchodu s dětmi. Nejsou to jen pedofilové, řada z nich jsou vyznavači satanismu, okultismu, jsou závislí na adrenochromu. Jejich peníze jim dávají pocit výjimečnosti, na ostatní se dívají jako na podlidi potřebné pouze jako zdroje vlastního pohodlí.

Je s podivem, že lidem nevadí, kam se celá společnost posouvá. Výrok úchyla Schwabeho o v podstatě odebírání majetku lidem a přechod na model, kdy lidé nebudou nic vlastnit, je jen jednou ze zvláštních událostí, které se na nás řítí. Šílenství kolem ekologie a loutka Gréta, elektrifikace osobní dopravy, která má ve skutečnosti způsobit totální omezení volného pohybu a snížení životní úrovně, vakcinace celého světa mixy zajišťujícími snížení populace a možnost další manipulace s ní, snaha vyhladovět nás přechodem na syntetickou stravu. To vše vzniklo v hlavách šílenců, kterým není nic svatého mimo vlastního majetku a mamonu. Jsme pro ně plebs, odpad, zdroj. Nic více.

7.5 miliardy lidí se podvoluje rozhodnutí několika tisícům mocných bláznů. Je nejvyšší čas se tomuto systému vzepřít. Neuděláme li to, může to způsobit apokalypsu. Tou bude jakákoliv započatá válka. A k té už se blížíme. Musíme si uvědomit, kdo všechno se řadí k sluhům NWO a těchto lidí, stran, podniků a firem se zbavit, přestat je podporovat, přinutit je změnit myšlení. Pokud to neuděláme, změní oni nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 269 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)