cikani
15.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Cikánská láska k dětem? Spíše k dávkám na ně. Očistec při “multikulti” soužití v nemocnici

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/ŽANETA LENFELDOVÁ 15|05|2016

Vzhledem k tomu, že nás prozatím ve větší míře míjí multikulturní obohacení ze současné migrační krize, neboť jí “hrdě” čelíme všeobecnou bídou a postavením námezdních dělníků EU a tedy nemůžeme běžencům nabídnout komfort sociálního zázemí dle jejich představ, musíme si vystačit s již usazenou kočovnou menšinou, kterou integrujeme do naší společnosti již více jak 600 let. Jak se ním to daří?

Přečtěte si příběh matky z majoritní populace, která byla nucena pobývat v nemocnici s “dyzkryminovanou obětí českého rasismu” a byla z tohoto zážitku natolik šokovaní, že se jej rozhodla sdílet na sociální síti: 

Vždycky jsem měla na cikány svůj názor. Ovšem to co jsem teď zažila v Hradecké nemocnici posledních 14 dní … Jsem v šoku a cítím povinnost se o to s Vámi podělit.

Ležíme 18. den na dětské chirurgii a posledních 14 dní bylo očistcem. K nám na pokoj byla dána paní (půl bílá, půl cikánka) ve věku 21 let. 3 a půl leté dítě doma, hospitalizována s chlapečkem rok a pět měsíců a v bříšku třetí ( pátý měsíc těhotenství).

Za celých 14 dní jsem na chlapečka neslyšela vlídné slovo, neviděla polibek, pohlazení, utěšení (chlapeček byl po operaci). Dva dny a dvě noci ležel na JIP sám. Matka se údajně nemohla koukat na jeho utrpení. Když je dali k nám na pokoj, tak první noc ho tam též nechala samotného. Sestry si ho nevšímali a tak nám se spolubydlící paní nezbylo nic jiného než se o něj postarat (pokud nechcete probudit vlastní děti, co Vám zbyde, že ?).

Následující den tu již paní spala. Uráčila se ale dopravit až v půl deváté večer. Toto je už samo o sobě dost husté, ovšem slovník, mířený k dítěti! Psychopate , debile, drž hubu, jdi do prdele, ty píčo, hajzle, zabiju tě, nechci tě, seš hnusnej, tlusťochu, seš pitomej, blbej… a spousty dalších! Od rána do večera jen řev a nadávky. Bití chlapečka se také nebránila … herdy do zad, pohlavky. Strava dítěte – bonbony, párky, sušenky, křupky, chlebíčky, zákusky… Super ne? A když se chlapeček pozvracel dostal namláceno, vynadáno a paní vykřikovala, že je to z té nemocniční stravy.

Rodinné delegace (smradlavé, bezzubé) též perfektní ! Na závěr snad už jen – paní minimálně desetkrát denně chodila ven na cigáro, za celých 14 dní se dvakrát sprchovala a ani jednou si nevyčistila zuby …. Jo a měla sestřenici 33 let se skóre 10 dětí.

Tak a teď mi řekněte, za co a proč si tihle lidé zaslouží přídavky? Dětem z toho nic nekoupí, protože děti mají jen jako chovný dobytek pro výdělek. Kupují si z toho akorát tak cigára a chlast. Láska, výchova žádná… a tisíce na prdeli….

A pak si jde na úřad zažádat o porodné a přídavky člověk, který má jedno dítě, snaží se dát mu nějaký standard, když vše poplatí, tak se ze zbytku teda moc nerozšoupne, no a ten utře. Vzpomínám, když jsme šli před dvěma lety žádat my, jak se nám paní vysmála, co bychom jako chtěli s TÍMTO příjmem … My,totiž děti neživíme sračkama, nenadáváme jim, netlučeme je jak žito, nehulíme jak fabriky když jsou v břiše a nikdy bychom je neopustili a proto nemáme nárok!

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
54 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.