30.7.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Cikánská „férovka“ 30 na 5 s mačetami, nebo islámská 2 na 100 s bombou?

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ 30|07|2015

Rozhodně nejsou všichni Cíkáni stejní a nelze je házet do jednoho pytle. Stejně tak nejsou všichni muslimové stejní a radikální a nelze je házet do jednoho pytle. Má to ale svá „ale“….  

Rasismus je svinstvo. Stejné svinstvo, jakým bylo otrokářství, které se podařilo Abrahamu Lincolnovi díky jeho korupci zákonodárného sboru zrušit. Černochům se poprávu dostalo zasloužené svobody a po dlouholetém vývoji i rovných práv. Jenže ta práva tak nějak dnes mají černoši „rovnější“, než majoritní společnost, protože někteří z nich těch práv začali nejprve využívat a pak zneužívat. Amerika po „uvolnění“ zažila dramatický nárůst trestné činnosti, včetně té brutální včetně „vražd pro radost či z nudy“ a stav trvá dodnes. Každý Američan je od mala vychováván mimo jiné k tomu, aby, když zazní povel „stůj policie“, se okamžitě zastavil“, aby muži zákona mohli konat. Když neuposlechne běloch a utíká, nebo se brání, musí počítat s tím, že policista bude střílet a že jej zastřelí. Pokud se tak stane v případě prchajícího či bránícího se černocha či hispánce, je to automaticky diskriminace a jeho komunita vyrazí do ulic a „pokojně a demokraticky“ protestuje proti „rasismu“ drancováním a vypalováním obchodů. „Je to diskriminace a rasismus“.. volá dav. Černoši mají historicky svoji mentalitu, jsou emotivní, někteří ne zcela chápou věci jako je právo, povinnost, zákon….

Rasismus je svinstvo. Stejné svinstvo, jakým je „pozitivní rasismus“. Za 1. republiky dávaly obce pod cedule u silnic, označujících hranici a název obce, další ceduli, jež zakazovala vstup Cikánům a jiným potulným či kočovným osobám. Po komunistickém puči totalitní režim Cikány jednorázově „převychoval“ a „znásilnil“ jejich přirozenost a mentalitu tím, že jim zabavil koně a kola z povozů a poslal je pracovat. Ano, bylo to tvrdé, ale za totality všichni Cikáni pracovali, nebo se tak alespoň tvářili, neb by jinak šli do kriminálu. Po listopadu 1989 a podvodu s názvem „Sametová revoluce“ , kdy se korupcí s komunisty stal prezidentem Václav Havel a komunistům a svazákům zůstala moc ekonomická (bohužel pod jinými nálepkami i ta politická) jsme začali „budovat demokracii“ pod taktovkou sice zrušené, ale stále funční (dodnes) StB a komunistických a svazáckých pohlavárů. Z komunistů a vexsláků se stali dnešní miliardáři, kteří se na nás dnes usmívají z vyžehlených fotografií. Někteří to nepřežili, někteří zdrhli a ti „nejschopnější“ dnes ovládají tuto zemi. Jen neschopní blbci skončili v kriminálu.

AHA49c07e_NO_TEXTa

Když dnes neuposlechne naše policisty Čech, respektive „běloch“ a utíká, nebo se brání, musí počítat s tím, že bude zatčen, či s ním bude fláknuto o zem na dlažbu policistou v civilu, pokud půjde přes přechod na červenou. „Pomáhat a chránit“… ale jen ty vyvolené, že? Pokud „bílý“ synek uzme otci auto, je pořádána honička, z vozidel ostatních „bílých“ řidičů je včetně řidičů vytvořen zátaras na dálnici a synek to prostě nepřežije. Pokud Cikáni lynčují násadami od krumpáče „bělocha“ s pokřikem „Chcípni bílá svině“, není to podle soudu rasismus. Pokud prodavačka nevpustí do obchodu hordu cikánských dětí, které v obchodě opakovaně kradly, je automaticky podeřelá z rasismu. Stejně tak klient realitní kanceláře, který má špatnou zkušenost s pronajímáním svého bytu Cikánům a tak jej dalším pronajmout nechce. “Řídící pracovník”, trockistka ombudsmanka Šabatová si v rozporu se zákonem najme Cikánskou agentku. „Je to diskriminace a rasismus“.. volá pak romskými sdruženími za státní peníze organizovaný romský dav. Cikáni mají historicky svoji mentalitu, jsou emotivní, někteří ne zcela chápou věci jako je právo, povinnost, zákon….stejně jako černoši a stejně tak jako oni zneužívají rovná práva.

Až sem si je to podobné. Jenže jen až sem. Vláda alibisticky zřizuje výbory pro menšiny, přijímá „opatření“ a lidé této země platí stovky milonů ze svých daní včetně různých zahraničních i našich nadací a fondů na zlepšení soužití s Cikány, aby měla alibi a dostala dotace z EU. „Romská otázka“ je skvělý byznys. Kasírují ti, kdo ta nesmyslná opatření a směrnice vytvářejí, kasírují „neziskoví“ pracovníci více jak stovky proromských sdružení. Nikdo nevyhodnocuje, co ty stovky milionů ročně přinesou. Nikdo nevyhodnocuje, kolik Romských dětí začalo chodit do školy, kolik Romů přestalo zneužívat dávky a začalo pracovat. Posun k lepšímu je nulový. Ti Cikáni, kteří jsou slušní a chtějí, aby slušně žili a žili tak i jejich děti, pracují a jejich děti chodí do škol již dávno. Ti, kteří si uvědomili, že stát je tupá dojná kráva, ti se nezmění ani přes sto založených výborů, fondů a nadací. Podstatou je ale to, že stávající štědrý sociální systém nezneužívají jen flákači, ale žijí z něj zejména mravokárci, kteří za peníze daňových poplatníků či fondů a nadací křiči o diskriminaci Romů. K Romům se nedostane ani koruna. Romy tak nedisktiminuje většinová společnost, ale defacto je diskriminuje a okrádá více jak stovka proromských združení, která z nich boha\tě žije a tiskne stupidní letáky „Cákán mne zas ojebal“.

Situace se nezměnila, ale zhoršila. Roste napětí mezi majoritní a minoritní společností. Roste brutalita některých Cikánů vůči majoritní společnosti. Vzrostl počet cikánských ghet z dřívějších 150ti na dnešních 600. Stejně to dopadne s výsledky populistických kroků Vlády ve věci migrantů. Budou se ročně utrácet milony za „osvětu“ migrantů i většinové společnosti. Budou se platit stovky imigrantských „neziskovek“. Budou se platit stovky, možní tisíce dalších státních zaměstnanců, jež nevytváří žádný příjem do státního rozpočtu – policistů (nic proti nim) a azylových pracovníků. Vláda na to nemá systémově, ani finančně a tak nám všem zvedne daně. To je pravidlo socanů – sebrat schopným a pracovitým, nakrást si a zbytek rozdat flákačům a neschopným, kteří tu vládu z vděku za zrušení poplatku 30,- Kč u lékaře znovu zvolí. Nebo za pastelkovné. Vždy se něco najde a volič je přeci tupec bez paměti.

Jeden rozdíl tu však bude. Naše společnost občas zažívá „cikánskou ferovku“ 30 na 5 s mačetami. Zatím oběti přežily. Děsím se dne, až naše polečnost zažije „islámskou ferovku“ 2 na 100 s bombou, protože pak hodně lidí nepřežije a pak bude „islámský stát“ mít prokazatelně své „bojovníky“ na našem území. Díky naší důvěřivosti, díky neschopnosti naší Vlády, která dělá vše pro to, aby se tak stalo co nejdříve. Stejně tak, jako Vláda dlouhodobě nezvládá soužití Cikánů a majoritní společností, nezvládá a nezvládne soužití naší společnosti s islámem, respektive, nechá „islám“ aby si tu dělal co chce. Pak tu budou ale mrtví a nebude jich málo a na Hradčenech bude stát mešita. A na prezidenta nebude kandidovat populista “vykradač” vlastní partaje Tomio Okamura, ale „ředitel Muslimské unie“ v ČR Mohamed Abbas.

Tak, nenazrál čas, aby byla zase plná Letná a aby tento národ konečně a poprvé vzal věci do rukou svých? Tato Vláda (stejně jako ty minulé) pro nás nic nedělá, jen z nás žije a bohatne.

ZDROJ: Michal Malý

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 10 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.