FLOYDANDEL
23.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Cikán z Teplic je český Floyd. To má Romea. cz pravdu. Souhlasím s nimi …

Sdílejte článek:

JIŘÍ ŽÁK

Byl to násilník, feťák a kriminálník, stejně jako Floyd. Floyd navíc ohrožoval těhotnou ženu se zbraní v ruce, zatímco jeho kamarádíčci kradli.

Jediný rozdíl je v tom, že u Floyda si žádný patolog nedovolil napsat pravou příčinu smrti a to jeho silné předávkování fentanylem, což je silný lék proti bolesti na bázi opiátů (něco jako morfin). Který mimo jiné může způsobovat silnou depresi dechu až jeho zástavu.

Naštěstí u nás se nemusí bát soudní patologové určit a zveřejnit pravou příčinu úmrtí feťáka. V USA si tohle patologové už dovolit nemohou, protože by se mohli bát o své životy a životy svých rodin. Zahrávat si totiž s teroristickou organizací či chcete-li mafií zvanou BLM není radno.

Floyd řval “Nemůžu dýchat” dávno předtím, než ho policisté zaklekli. Lze to dohledat ze zveřejněného videa z kamer policistů, které se však na veřejnosti objevily až měsíc po zveřejnění videí na sociálních sítích, kde bylo jen ono osudné zakleknutí Floyda.

Jestli si někteří cikáni v ČR myslí, že kriminálníkům a feťákům, kteří poškozují cizí majetek, ohrožují ostatní, a perou se s policií, budeme také stavět bronzové sochy, jako tomu hajzlovi Floydovi, tak to ať se hodně rychle hodí do klidu, protože nic takového u nás nebude.

U nás žádné velebení a blahoslavení jednoznačných zločinců nesmíme dovolit. Kdyby Floyd i Rom z Teplic nepáchali trestnou činnost a nebrali drogy a udělali pár správných rozhodnutí v životě, tak je velmi pravděpodobné, že by dnes nebyli mrtví, bez ohledu na zásah policie.

A vysvětlete mi prosím někdo, proč se pořád snažíme nedělat rozdíly mezi barvou pleti či etnickou příslušností a dělat, že jsme všichni stejní bez ohledu na pohlaví, rasu či náboženské vyznání, tak se neustále zmiňuje v médiích barva pleti či etnická příslušnost, ale jen v případě, kdy má být ublíženo tzv. černému nebo tmavému, ale nikdy ne naopak.

Napadli Roma…

Napadli muslima…

vs.

Mladíci napadli starší ženu

Radikál z Lybie odpálil nálož….

Tuším, že to začne v USA a bude se to jmenovat rasová válka. Tak daleko jsme to dopracovali ve 21. století. Kdo sleduje, co se děje nyní v USA, tak moc dobře ví, že z toho nic dobrého nebude. V takovém Chicagu se více jak 70% všech evidovaných vražd odehrává mezi obyvateli černé pleti. Ale starostka Chicaga odmítá hovořit s novináři bíle barvy pleti a hovoří se hlavně o tom, že bílý policista zastřelil někde na druhém konci USA černocha, který ohrožoval zbraní své okolí, a že to je důkaz systémového rasismu bílých vůči černým.

Proti rasismu se ale bojovat musí. Protože není možné si myslet, že zločin a výtržnosti ve společnosti se budou tolerovat jen proto, že daný zločinec je černé barvy pleti.

  • MVDr. Jiří Žák, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Anonym 500,- Kč, Kateřina Levová 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 737,- Kč
Vybráno 50.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 945 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů
  1. texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)