6.6.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Chytry Cygan lepši jak hlupa blondyna

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 06|06|2014

V pruběhu června bude synkum ve vladě předloženy materyjal, pomoci kereho bude doporučene navyšeni počtu Cyganu ve vladě, a to z nuly na několik. Je to materyjal, kery pochazi jednoznačně z mojeho schematu Mordoru, kery ma za ukol rozvratit statni zřizeni v Česku a EvroSajuzu.

 

 

Na prvni pohled to vypada hezky, bo by přece bylo fajne, kdyby se jakysik chytry Cygan ujmul minysterstva. Jenže synci ve vladě netuši, že hned jak projde tento požadavek na zvyhodněni dle rasy a narodnosti, přidu dalši moje žadosti. 

 

Už mam připraveny dalši materyjal, kery pomoci pozityvni dyskryminace pomože dostat do vlady zastupce Gorolu a vitmanskych synku. Goroli by robili na minysterstvu obchodu, kaj by se mohli s Vitmancama střidat, bo šmelit ..teda obchodovat, umi obě menšiny dokonale. 

 

Dalšim krokem bude zajistit, aby se aji dalši skupiny, menšiny a dalši vrstvy obyvatelstva necitily dyskryminovane. A tak by se jakysik hodny pedofil mohl chopit minysterstva školstvi, bo jak znamo pedofilove na rozdil od pedagogu maju děcka opravdu radi. Pote, co odešel ten spravedlivy minyster kery umožnil rozkradani baraku a jine hovadstva noveho občanskeho zakonika, tak ve vladě neni žaden štyrprocentni, tuž to by se mělo tež napravit, aby si v bruseli kdosik nestěžoval.

 

Spravedliva kvota bab a chlopu ve vladě by tež měla odpovidat realnemu stavu 51:49. A nakonec by mělo dojit k narovnani hlupych a chytrych, bo hlupych mame dost, ale jejich podil ve vladě je jiny jak ve společnosti, to by se mělo tež napravit, aby se ty hlupe necitily blbě, zebraly si pozityvni přiklad a ve škole se lip učily.

 

 

Je zajimave, že ten program na rozvraceni statni spravy v Česku a EvroSajuzu ještě nikdo neprohlidnul. Nesmyslne požadavky, nesmyslne kvoty na kdejaku slepicu, metoda rozděl a panuj, pozityvni dyskriminace kdejake menšiny. Lidi su hlupi a netuši, že dyktatura proletaryjatu je furt enem brutalni dyktatura. Že pozityvni dyskryminace je furt enem brutalni dyskryminace, kera zabrani chytremu děckovi jit na školu a misto něho tam bude idyjot, jehož jedina kvalifikace je jina koža taty.

 

Za všema pachatelama dobra je schovane to stare zlo. A oni dobře vědi, že diky povinnym kvotam, pozityvni dyskriminaci menšin a uchylu vnesou do života pracovite společnosti chaos a rozklad. Nekompetentni idyjoti pak rozloži system zevnitř, bo tam, kde bude na uřadě idyjot se spravnou barvou kože, bude muset byt tym lidi, keři za něho budu robit.

 

A o to nam v Mordoru ide. Aby se lidi na vesnicach a ve městach rvali mezi sebu a my abyzme měli čas na čorky.

 

Welcome in Mordor…

 

Ladislav Větvička, hlasatel pravdy a lasky, ředitel Mordoru

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.