milionchd
11.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Chvilkaři mají politický program – rozvrat

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRČasto zde čteme, že spolek Milion chvilek nemá žádný program, jenže má. Je to program Sorosův, který se dnes už vůbec netají s tím, že podporoval Majdan, a dokonce promluvil o tom, jak je pyšný na převrat na Ukrajině, i o tom, že platil Čaputovou (1) Přitom výsledkem Majdanu bylo 82 mrtvých v Kyjevě, 298 cestujících zahynulo v letadle malajsijské letecké společnosti, Ukrajina ztratila Donbas a Krym, a milióny mladých lidí odtud emigrují.

Slovenský premiér Robert Fico byl donucen k abdikaci, když prohlásil: “ Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros.“ (3) A dnes už je bývalý premiér trestně stíhaný  kromě jiného za schvalování trestného činu. Fico je stíhán za to, že se zastal již bývalého poslance krajně pravicové strany LSNS Milana Mazureka odsouzeného za protiromské výroky.( 4)

Na poslední demonstraci Milionu chvilek promluvil též ředitel Transparency International David Ondráčka, který se v tomto programu velmi silně angažuje. Neřekl sice nic nového, pouze známé fráze, jako „ Premiér ukazuje, že krást ze státního je úplně normální…. Svěřenecké fondy byly jen naoko….Máme toho dost? – Máme, odpovědělo publikum…“ Ale je zřejmé, že tuto akci silně podporuje.
Organizaci Transparency International financuje m.j. i George Soros, což potvrzuje mnoho zdrojů, např. Wikip.(5), nebo:

„Nejen, že společnost Transparency International – kde je výkonným ředitelem Jo Swinson, dostává miliony z Bruselu, ale také je financována z OPEN SOCIETY George Sorose.“ (6 )

O metodách rozvratu G. Sorose toho bylo napsáno již dost (7), nezbývá než doufat, že se dokážeme poučit z chyb, které se již staly.

Prameny:
(1) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-promluvil-Jak-je-pysny-na-prevrat-na-Ukrajine-i-o-tom-jak-platil-Caputovou-601962
(3) https://aeronet.cz/news/varovani-pro-babise-od-fica-dnes-uz-vime-ze-organizatori-tech-demonstraci-po-vrazde-jana-kuciaka-byli-z-organizaci-ktere-plati-george-soros-slovenska-obdoba-uooz-zacala-vysetrovat-organizatory/

(4) https://zahranicni.ihned.cz/c1-66689820-slovenska-policie-stiha-byvaleho-premiera-fica-zastal-se-poslance-odsouzeneho-za-protiromske-vyroky
( 5) https://cs.wikipedia.org/wiki/George_Soros
(6) https://www.facebook.com/ForBritainStockton/photos/a.955227078201927/1085184971872803/?type=1&theater
(7) https://pravyprostor.cz/soros-je-zlo/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 141 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.