28.4.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Chutná dieta

Sdílejte článek:

(PR) 28|04|2015

Každý člověk chce být mladý, zdravý a krásný. Zatímco v případě mladosti jsme všichni bohužel poněkud limitováni přírodou a probíhajícím časem, zdraví a kráse můžeme výrazně pomoci svým životním stylem a stravou, která se bude každý den objevovat na našem jídelníčku. Ideálem je dosažení stavu štíhlého, vytvarovaného těla, které netrpí žádnými nemocemi a je přitažlivé pro potenciální partnery a partnerky v našem okolí. Jenže … jak zhubnout?

Kvůli tomuto cíli se snad každý z nás už potýkal s mnoha „zaručenými“ radami, týral se ve fitness centru, trápil se hladem či spolykal doporučené unikátní hubnoucí pilulky. Výsledek však téměř nikdy nesplnil naše očekávání. Z jakého důvodu? Proč se nám to nedaří i když napínáme svoji vůli až k hranici snesitelnosti? Může nám v tomto ohledu pomoci například krabičková dieta?

Základem trvalého zhubnutí, pěkné postavy a zdravé tělesné schránky není hladovění či chemické přípravky vpravované do těla, ale dodržování správného stravovacího režimu během dne. Zde je však třeba zdůraznit, že každý jedinec má své potřeby individuální a je třeba se poradit s odborníky, kteří vám pomohou sestavit ideální jídelníček i pitný režim.

chutna-dieta-jidlo3

Je velmi důležité, aby denní skladba jídla byla správně nakombinovaná z hlediska živin, a také aby obsahovala jejich vyvážený poměr vzhledem k vaší tělesné konstituci.  Další prioritou našeho denního příjmu potravin musí být jeho rozložení do správně poskládaných pěti až šesti porcí, které vždy budou obsahovat vícero druhů poživatin s různým obsahem bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů. Doporučený interval mezi jednotlivými jídly je pak 1,5 až 3 hodiny.

Dodržováním této metody hubnutí, nejlépe pod dohledem výživového poradce, který vám poradí se složením vašeho speciálního jídelníčku, se budete přibližovat svému vysněnému cíli s krásnou postavou podstatně významněji.  Pravidelná a vyvážená strava neznamená žádné hladovění a trápení, ale naopak zdravé hubnutí.

Mnohý z vás si však asi řekne, kde vzít čas a trpělivost na přípravu těch všech jídel, kde hledat odborné informace o jejich potřebném složení, jak si zajistit několikeré vaření během dne? Ani to už však dnes není problém. Metodu zdravého hubnutí můžete dodržovat v naprostém pohodlí, bez starostí a přidělané práce přímo ze svého domova či místa svého zaměstnání. Krabičková dieta Praha je správná volba. V hlavním městě a okolí je k dostání za rozumné ceny s dovozem až na vámi určené místo.

Stačí si tedy už jen zvolit svůj program chutné diety a můžete se vydat vstříc zdravému a krásnému tělu. A jak je známo spolu se zdravím tělesným, jde ruku v ruce i duševní vyrovnanost. Upravíte si tak  svoji váhu a zároveň budete mít spoustu energie i dobré nálady. Vyzkoušejte si tedy zdravé hubnutí  přirozeným způsobem a dopřejte svému tělu pocity naprosté fyzické i psychické spokojenosti. Dobrou chuť!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 433,00 Kč
Vybráno 41.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.