28.4.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Chutná dieta

Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 28|04|2015

Každý člověk chce být mladý, zdravý a krásný. Zatímco v případě mladosti jsme všichni bohužel poněkud limitováni přírodou a probíhajícím časem, zdraví a kráse můžeme výrazně pomoci svým životním stylem a stravou, která se bude každý den objevovat na našem jídelníčku. Ideálem je dosažení stavu štíhlého, vytvarovaného těla, které netrpí žádnými nemocemi a je přitažlivé pro potenciální partnery a partnerky v našem okolí. Jenže … jak zhubnout?

Kvůli tomuto cíli se snad každý z nás už potýkal s mnoha „zaručenými“ radami, týral se ve fitness centru, trápil se hladem či spolykal doporučené unikátní hubnoucí pilulky. Výsledek však téměř nikdy nesplnil naše očekávání. Z jakého důvodu? Proč se nám to nedaří i když napínáme svoji vůli až k hranici snesitelnosti? Může nám v tomto ohledu pomoci například krabičková dieta?

Základem trvalého zhubnutí, pěkné postavy a zdravé tělesné schránky není hladovění či chemické přípravky vpravované do těla, ale dodržování správného stravovacího režimu během dne. Zde je však třeba zdůraznit, že každý jedinec má své potřeby individuální a je třeba se poradit s odborníky, kteří vám pomohou sestavit ideální jídelníček i pitný režim.

chutna-dieta-jidlo3

Je velmi důležité, aby denní skladba jídla byla správně nakombinovaná z hlediska živin, a také aby obsahovala jejich vyvážený poměr vzhledem k vaší tělesné konstituci.  Další prioritou našeho denního příjmu potravin musí být jeho rozložení do správně poskládaných pěti až šesti porcí, které vždy budou obsahovat vícero druhů poživatin s různým obsahem bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálů. Doporučený interval mezi jednotlivými jídly je pak 1,5 až 3 hodiny.

Dodržováním této metody hubnutí, nejlépe pod dohledem výživového poradce, který vám poradí se složením vašeho speciálního jídelníčku, se budete přibližovat svému vysněnému cíli s krásnou postavou podstatně významněji.  Pravidelná a vyvážená strava neznamená žádné hladovění a trápení, ale naopak zdravé hubnutí.

Mnohý z vás si však asi řekne, kde vzít čas a trpělivost na přípravu těch všech jídel, kde hledat odborné informace o jejich potřebném složení, jak si zajistit několikeré vaření během dne? Ani to už však dnes není problém. Metodu zdravého hubnutí můžete dodržovat v naprostém pohodlí, bez starostí a přidělané práce přímo ze svého domova či místa svého zaměstnání. Krabičková dieta Praha je správná volba. V hlavním městě a okolí je k dostání za rozumné ceny s dovozem až na vámi určené místo.

Stačí si tedy už jen zvolit svůj program chutné diety a můžete se vydat vstříc zdravému a krásnému tělu. A jak je známo spolu se zdravím tělesným, jde ruku v ruce i duševní vyrovnanost. Upravíte si tak  svoji váhu a zároveň budete mít spoustu energie i dobré nálady. Vyzkoušejte si tedy zdravé hubnutí  přirozeným způsobem a dopřejte svému tělu pocity naprosté fyzické i psychické spokojenosti. Dobrou chuť!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč


Celkem za měsíc: 13 379,78 Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.