babisprojev
22.6.2020
Kategorie: Politika

Chudák náš pan premiér, nikdo ho nemá rád

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKATedy kromě zhruba 30% našich spoluobčanů, to jsou ti nejvěrnější, v těch je síla a o ty se pan premiér může opřít.

Začalo to hrozným Kalouskem. Sekeru do státního rozpočtu zasekl celých 192 miliard. To bylo mnohaletých řečí, za co vše může. Momentálně máme na stole 500 miliard a dokonce s výhledem na pokračování na několik příštích let. Jsem zvědav, jestli za to bude moci ODS nebo Kalousek.

O buňku hnutí ANO se v Brně začala zajímat už i policie. Došlo tam k nějakému tomu trestnímu oznámení, rozpadu místní organizace, práskání dveřmi, ale viník je podle pana premiéra jasný: „Tato celá kauza začala už po našem překvapivém umístění v parlamentních volbách v roce 2013, kdy někteří bývalí členové ODS a dalších stran zjistili, že hnutí ANO pro ně může být výtahem k moci. V roce 2014 došlo k přijetí 70 členů ne úplně standardním způsobem.

Smíchy se za břicho popadám. To je tedy zjištění po 6ti letech. Dříve jsme to nevěděli pane premiére? A jestlipak víte, kde se něco podobného ještě stalo? Nebo počkáte až zase náhodou něco praskne?

To když u nás byla mise Evropského parlamentu ohledně dotací pana premiéra a nedopadla přesně podle představ pana premiéra, tak předsedkyni té mise paní Hohlmeierovou označil pan premiér za pomatenou. Chápu, každý kdo neuvažuje jako on, tak to nemůže mít v hlavě v pořádku.

Teď Evropský parlament drtivou většinou schválil rezoluci o tom, že náš pan premiér je ve střetu zájmů. I někteří poslanci ANO se k tomu přidali. Asi to byli bývalí členové ODS, kteří se do ANO podvratně před 6ti roky vetřeli a bohužel je místní organizace neuhlídaly. To je hrozné, jak ty místní organizace boří dílo našeho pravdomluvného pana premiéra.

Ale pan premiér se nedá! Na adresu Evropských poslanců sdělil jasně a nedvojsmyslně, ocituji z toho mailu tazatelce přesně i s chybami to stojí za to: “…doporucuju si o ni neco precist skorumpovany parazit ktery se zivi politikou…“. A na adresu Evropského parlamentu dodává: “Na ty lzi zbytecne evropske instituce ktera nad stoji rocne 55 miliard kc a je plna linich parazitu a zelenych fanatiku…”.

Ne nadarmo se povídá, že když se setkal s Angelou Merkelovou, která u nás nějaký čas pracovala (nebo studovala, nevím, a je to fuk), tak ho zdvořile pozdravila česky se slovy že trochu česky umí. A náš upřímný pan premiér zdvořile odpověděl, že on taky.

A máme to! Všichni jsou zkorumpovaní, líní, pomatení, fanatici. To je přeci jasné. Jenom náš pan premiér je chudáček, kterému všichni ubližují, nikdo ho nemá rád, nebere úplatky, ale dotace, nikoho nekorumpuje, ale na své voliče myslí velkoryse, mluví tak pravdivě, že je ochoten přísahat i na zdraví svých dětí a nikdy neodstoupí. Pamatujte si to – nikdy! A kdo by ho k tomu chtěl vyzvat tak je … no stačí si to přečíst výše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 960 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.