BLATNYBABIS
31.10.2020
Kategorie: Politika

Chudák ministr zdravotnictví, asi ho to taky semele

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKANezačal šťastně. Prostě zalhal jak je ve vysoké politice u nás zvykem. Podpis pod peticí za odstoupení premiéra Babiše prý nebyl jeho. Pod tíhou argumentů o den později otočil a přiznal, že to podepsal.

Kdyby rovnou řekl, že ano, že to podepsal, ale dnes, že jde o zájem celku a řeší se jiné problémy, udělal by mnohem líp. Nicméně toto mu vaz nezlomilo a ani nezlomí. Ukazuje to spíše jeho politickou nezkušenost a bohužel zranitelnost. Až se velkému agroovladači znelíbí půjde od válu, jako mnoho jiných před ním. Způsob se už najde.

Budiž na druhé stránce premiérovi ke cti, že toto přešel mlčením. Ono mu ale nic jiného asi nezbývá. Personální krize ANO se ukázala v případě ministra zdravotnictví v plné nahotě. Na post ministra přeci musím mít v rukávu nějaké eso a v záloze aspoň dalšího, nebo lépe dva, žolíky. Jenže po nuceném odstoupení ministra Prymuly premiér bezelstně přiznal, že první jeho kandidát si to chtěl rozmyslet, ale premiér neměl čas a proto zavolal dalšímu. Tedy lépe řečeno nadřízenému budoucímu ministra, řediteli jeho nemocnice. A takhle údajně obvolával všechny ředitele nemocnic. Je to jako pověstné tahání králíka z klobouku. Ale doufejme, že současný ministr je také odborník a snad bude líp (myslím zdravotně, jinak v případě ANO už přeci samozřejmě líp je).

Poslední čísla ukazují, že se křivka nákazy snad už trochu zplošťuje. Údajně to je výsledek opatření zavedených kolem 20. října. A jsme u toho, u té totální nekompetentnosti vlády. I laik ví (dokonce mi to oznámila erouška), že nákaza se projeví za 2-14 dnů od případného kontaktu a přenosu. Jinými slovy vliv jakýchkoliv opatření se projeví zhruba za týden. Takže vláda nám 22.října naservíruje nějaká opatření, pak se o 5 dní později(!) diví, že nefungují, a tak nám 27. října naordinuje opatření zpřísněná. Boha jeho, chce se mi zvolat.

Premiér a ministr zdravotnictví při tom do světa vykřikují, jací jsme nezbedové, že 10-30% lidí opatření nedodržují. A podle principu kolektivní viny se tak místo jejich vymáhání zavede zpřísnění pro všechny. A pak se bude pan premiér plačtivě zase divit, až bude oznamovat, že ta jeho opatření už nedodržuje 30-50% lidí. Prostě důvěra v něj „stoupá“.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 080 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)