Děti-672x372
1.8.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Chraňme naše děti před multikulturní výchovou

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČERMÁK

Vždy, když se setkám se zprávou, že by se měl ve školách více vyučovat multikulturalismus (napřiklad pomocí různých výchov), vždy se mi otevírá nůž v kapse. Neznám zvrácenější indoktrinaci dětí než právě multikulturní výchovou.

Například v posledních dnech jsem narazil na článek, jehož autorce se dostal do ruky manuál, jak na středních školách vyučovat multikulturní výchovu (viz). Nejvíce zarážející fakt na tom je však ten, že dle autorky, zde není žádná zmínka o pochopení kultury Japonců nebo Číňanů, ale místo toho zabývá se hlavně Araby a islámem. To se pak už nemůžeme divit, že mnoho současných mladých lidí v poslední době tzv. sluníčkaří a pražskokavárenčí.

A tak se ptám, to máme v současné tak jednoduché mladé lidi? Že se nechají tak snadno politicky oblbnout? Kdyby to bylo za socialismu, tak tam do nich sice tenkrát ten socialismus také ve škole indoktrinovali. Ale většina z nich se tím nenechala ovlivnit a v soukromí si myslela úplně něco jiného. Jinak by nanastala sametová revolce.

Ale dnes? Zatímco před třiceti lety byli nositelem odporu k mocenským autoritám mladí, dnes to jsou naopak hlavně ti starší, co volí Miloše Zemana. Bojím se, že většina dnešních mlaých by se na nějaký odpor proti indoktrinaci multikulturalismu ani nevzmohla. Tyto zblbnuté mladé lituji. A ještě více lituji ty ještě více mladší, mezi které by ti tzv. “uvědomělí” mladí rádi ten multikulturalismus šířili zas dál.

Postavme se tomu a nenechme do našich dětí indoktrinovat multikulturalismus. Hledejme jim nějaký jiný a lepší smysl života než sluníčkářství. Inspirovat se například můžeme písmičkou Kamelotu “Dík, pane Foglar”, ve které se zpívá, že “ty knížky daly víc než sbor občanských nauk, co nám život natlouká” (viz).

Věřme tedy, že mladí lidé naleznou zpět cestu k takovým hodnotám, jaké například mimo jiné právě představují knížky Jaroslava Foglara. A že naopak nebudou chtít ty současné “sbory občanských nauk”, tedy multikultuarlismus, přenášet do dětí tam, kde by naopak měly panovat ty kladné apolitické hodnoty.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 088,21 Kč
Vybráno 25.96%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.