Milan_chovanec01
18.5.2016
Kategorie: Společnost

Chovanec zřizuje ministerstvo osvěty a šmírování, jako Eman Moravec

Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK 18|05|2016

Premiér Sobotka a jeho parta si začínájí budovat struktury proti svým oponentům. Nejprve Vám vezmeme zbraně, budeme vás sledovat na internetu a všechny zprávy a názory budeme upravovat podle nás. Co bude proti nám – platí Putin.

Na boj s propagandou v případě ministra Chovance, převážně tou ruskou angažuje nově vnitro 30 „odborníků“, mužů a žen s tím správným názorem. Celé to divadélko dostalo honosný název „Speciální centrum proti terorizmu“, které ovšem bude mít jako hlavní náplň především sledování našich lidí, jestli se dost uctivě chovají k našim mocným a neohrožují je v jejich bohulibé činnosti tj. ožebračovat vlastní  národ a lhát podle předem napsaného scénáře. Jinak si to nelze vysvětlit, protože tu již funguje vojenská rozvědka, civilní rozvědka, Europol, Interpol a jedeme dál květnu 2006 vzniklo třetí oddělení mezinárodní koordinace boje proti terorismu. V lednu 2007 bylo k odboru přiřazeno čtvrté oddělení, zabývající se financování terorismu. V roce 2009 došlo ke sloučení 1. a 4. oddělení a v rámci tohoto odboru vznikl Národní kontaktní bod pro terorismus (NKBT).

Krátký pohled do historie:

Emanuel Moravec si dal za úkol ideologicky zdůvodnit, proč je potřeba ve jménu Říše potit krev a měl zajistit, že ze škol budou vycházet především ohební manuální pracanti, jejichž nejzásadnějším vzdělanostním výkonem bude, dobře rozumět tomu co německý mistr říká. Řekl, že moderní, své cti dbalý a statečný Čech stojí neochvějně na straně Říše a jen „čecháček“ může ještě věřit nějakým žido-zednářským , případně žido-bolševickým lžím z Londýna.

Ochráníme, ubráníme, ale jen do prvního průšvihu

Je minimálně směšné číst, jak Chovanec hovoří o ochraně „měkkých cílů“ a ani se při tom nečervená. Jak by si takový nesmysl pan ministr představoval v praxi? Jak chce kontrolovat cestující v autobusech, tramvajích, trolejbusech a vlacích na území ČR? Jak chce chránit tisíce zdrojů pitné vody? Postaví snad ke každé studni dvoučlennou hlídku, která se bude po 8 hodinách střídat? Jediný způsob, jak zajistit bezpečnost, je odmítnout podvodné „migranty“ bez jasně doloženého původu, eliminovat možná riziková náboženská a ideologická centra. Dále odmítnout všechny ty, kdo podle Dublinské dohody měli požádat o azyl v první bezpečné zemi, ale neučinili to. A samozřejmě zavést znovu důsledné kontroly na hranicích.

Pod čarou

A prvním případem hned můžete ministře začít řešit, než nám šmírovat diskuze a podsouvat názor neziskovek, které celou vládu obklopují a pomalu řídí. Mešita v Brně a v Praze na Černém mostě.V obou se hlásá násilí proti našim obyvatelům. V ČR je už nejvyšší čas zakázat islámskou ideologii, která je stejně zavrženíhodná, jako komunismus a fašismus. Jejich propagace a šíření už je zakázáno zákonem. Stačí tedy ten zákaz jen rozšířit o další protiústavní ideologii.

ZDROJ: Jiří Vítek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 80 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...