Intesar-Hassan
16.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Chci lepší dům, to jsem mohla zůstat v Iráku“, říká přivandrovalá muslimka

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Muslimští vetřelci očekávají, že se o ně budou Evropané starat jako o nadřazené „nadlidi“, přičemž slušné bydlení a štědré sociální dávky (džizju) považují za samozřejmost. Tedy očekávají, že dostanou to, co mnohý rodilý Evropan nikdy nedostane. Ostatně, jistě i vy si pamatujete na Iráčany, kteří před časem dorazili do ČR, přičemž přidělený byt, po němž by u nás sáhla nejedna mladá rodina, nazvali přemalovaným kravínem. Nyní řeší podobný případ ve Velké Británii.

Není pochyb o tom, že britští občané mají mnohdy v domech chladněji, přičemž většina nemá po ruce personál, placený státem, který by jim uklízel a o dům se staral. O vše se musí britští občané, ale běžní Evropané vůbec, postarat sami. Tedy nejsou-li dost bohatí na to, aby si personál zaplatili nebo nepatří-li k některé protěžované menšině.

Nicméně jistá muslimka považuje za samozřejmost, že jí britský daňový poplatník vše uvedené zaplatí. A ještě si nezapomene postěžovat na svůj „krutý osud“ v médiích. A média toho patřičně využijí pro svoji propagandu, což ostatně známe i z našeho mainstreamu.

Pětapadesátiletá Intesar Hassanová byla se svými dětmi poslána do východního Yorkshiru v roce 2012, když údajně uprchla před válkou v Iráku a Sýrii.

Žena tvrdí, že byla upoutána na lůžko a je závislá na invalidním vozíku, doma má nepořádek a špínu a nemá jí ani kdo umýt nádobí. Matka čtyř dětí říká, že její život v Hullu je ve skutečnosti „peklo“, a dodává: „Když přemýšlím o Iráku a Hullu, je to pro mě totéž.“

„Když jsem sem přišla, můj zdravotní stav se zhoršil a den za dnem se v tomto domě zhoršuje. Nemohu chodit, mluvit ani jíst kvůli podmínkám, ve kterých žiji. Celou noc se bojím.“

Intesar Hassanová a její děti se přestěhovaly do Sýrie poté, co byli její příbuzní zabiti ve válce v Iráku, kde jim bylo poskytnuto jídlo a přístřeší od Organizace spojených národů.

Když však v roce 2012 vypukl v Sýrii konflikt, OSN rodinu přestěhovala do Hullu. Hassanová řekla: „Po vypuknutí války jsme byli přivezeni do Hullu, protože hrozilo, že budeme zabiti. Museli jsme utéct, abychom si zachránili život.“

Rodina byla umístěna do soukromého pronajatého domu v západním Hullu, při jejich příjezdu do města před osmi lety. Od té doby Hassanová tvrdí, že na domě nebyla provedena žádná údržba, a zároveň uvádí, že tam není topení a na stěnách je vlhkost.

Řekla: „V noci otevírám okno, protože nemůžu dýchat z vlhka uvnitř domu. Tato situace mě traumatizuje, protože mi připomíná minulost. Řekla jsem Radě pro uprchlíky, že je v domě zima, ale oni nic neudělali. Nemáme topení a za posledních osm let se na domě neprováděly žádné údržbářské práce.“

Dále prohlásila, že spadla ze schodů v domě a způsobila si úraz. Řekla: „Mám dopisy od nemocnice Castle Hill, praktických lékařů a ergoterapeutů, kteří doporučují, aby mě umístili do nového domu, vhodného pro osoby se zdravotním postižením, ale ode dne, kdy jsem dorazila do Hullu, jsem čekatelka na seznamu bytů městské rady.“

Jak potvrzuje majitel domu, tak dům byl po příjezdu rodiny „neposkvrněný“, přičemž nájemníci odepřeli přístup pracovníkům údržby. Dům tedy nemohl být po dobu jejich pobytu nijak udržován, protože to sama Hassanová nedovolila.

Mluvčí hullské městské rady řekl, že jeho týmu pro ochranu životního prostředí byl také odepřen přístup do domu, a dodal, že nemovitosti rady byly přiděleny „na základě potřeby“.

Takže muslimka si stěžuje na zimu, na to, že jí dům nikdo neudržuje a neuklízí. Přitom je spousta svědků, že ona sama do domu odmítá kohokoli vpustit. A to je třeba zdůraznit, že po celou dobu si žije z peněz britských daňových poplatníků. Kolik britských důchodců by s ní hned měnilo? A proč by se měli starat o cizí ženu?

Nakonec, je-li jí 55 let, pak jsou zcela jistě minimálně tři z jejích čtyř dětí již dospělé (muslimky rodí velmi brzy a v roce 2012 už byla s dětmi sama). Proč se o ni tedy nepostarají??

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 874 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.