eric-zemmour-ne-sera-plus-en-direct-sur-cnews-1354066
3.12.2021
Kategorie: Politika

„Chci být prezidentem, abych zastavil výměnu obyvatel,“ prohlásil Zemmour

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Hlavním tématem je ve Francii v poslední době tzv. „velká výměna“.  Většina Francouzů věří, že mají být vyměněni za Araby a černochy. Ví, že země míří již nezadržitelně do chalífátu a v současné době neexistuje nenásilná cesta, jak se z této situace dostat. Francie samozřejmě doplácí především  na svoji koloniální minulost, v čemž se zásadně lidí například od Švédska, které ovšem čeká úplně stejné nahrazení i bez toho, aby měli kdy v minulosti jedinou kolonii.

Ve Francii se mnoha lidem začínají otevírat oči, neboť lokalit, které jsou již plně ovládány muslimy, je  stále víc. Ovšem na zvolení Zemmoura zřejmě prozatím zděšení z výměny obyvatel dostatečné není. Tento odpůrce islámu se přesto rozhodl, že bude na prezidenta kandidovat.

Novinář Eric Zemmour oficiálně oznámil, že bude ve Francii kandidovat na prezidenta. Říká, že chce zastavit probíhající výměnu lidí v zemi, kde jsou Francouzi nahrazováni národy třetího světa.

Eric Zemmour vyzývá Marine Le Penovou před francouzskými prezidentskými volbami letos na jaře.

V 10minutovém videu zveřejněném na YouTube 63letý muž oficiálně oznámil svou kandidaturu.

Ve videu Zemmour oslovuje Francouze, kteří se již necítí jako doma ve své vlastní zemi, zatímco se přehrávají videa, na nichž je vidět každodenní řádění muslimských přistěhovalců.

„Máte pocit, že už nejste v zemi, ve které jste vyrostli. Pamatujete si zemi, kterou vám popsali vaši rodiče, zemi, kterou najdete ve filmech a knihách,“ říká.

Ve videu Eric Zemmour popisuje přeměnu Francie ve „třetí svět“ a to, jak ti, kteří jsou u moci, důsledně bojují proti těm, kteří se postavili proti tomuto vývoji.

„Po desetiletí nás naši vládci, jak na pravici, tak na levici, vedli na tuto smrtící cestu úpadku a dekadence. Pravice a levice vám lhaly a ani nenaznačily vážnost situace. Zatemnily realitu populačních změn.“

Kompilace průzkumů veřejného mínění ukázala, než Zemmour vyšel na veřejnost se svou kandidaturou, že by v prezidentských volbách získal 14 procent hlasů, ve srovnání s Emmanuelem Macronem (24 procent) a Marine Le Penovou (18 procent).

Imigrační politika je rozdělená, ale v posledním kole prezidentských voleb jsou proti sobě postaveni pouze dva nejoblíbenější kandidáti. Macron tak stane buď proti Marine le Pen nebo proti Zemmourovi. Zajímavé je, že má Zemmour velkou podporu u mladých Francouzů, což odpovídá i volebním preferencím mládeže v dalších islamizovaných zemích, kde jsou mladí hlavní voličskou základnou protiislámských stran (Švédsko, Holandsko).

Eric Zemmour má v neděli uspořádat své první volební shromáždění v Paříži a zdá se, že účast bude velká.

Video je sice ve francouzštině, ale není třeba rozumět, podle záběrů, které ho doprovází, je celkem jasné, o čem Zemmour hovoří:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 619 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)