sexual-harassment-624x431
8.11.2017
Kategorie: Společnost

Chci být odsouzen

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

A je to tady. Americké filmové i jiné hérečky se konečně rozhodly veřejně vystou­pit. Po mnohaletém psychicky drásavém vyčkávání světu vyjevily strašli­vou pravdu o tom, že před mnohdy několika desítkami let byly sexuálně obtěžovány, někdy případně i znásilněny.

Bez ohledu na to, že cesta nezanedbatelného počtu mladých adeptek na fil­mové role a s tím spojenou slávu a peníze prokazatelně vedla přes postele reži­sérů, producentů a dalších magnátů pohybujících se v oblasti amerického filmo­vého průmyslu, se tyto dnes již většinou botoxem a plastikami značně znetvo­řené „he­recké stařeny“ rozhodly si „ulevit“. Docela pikantní je skutečnost, že se tak stalo doslova masově.

A tak se postupně dovídáme, na jakou část těla a kolikrát jim ten který „muž­ský zlosyn“ sáhl, případně co a jak s ní, chudinkou, bez jejího souhlasu a proti jejímu odporu dělal. Paradoxem je, že dnes by již za podobné aktivity pravděpo­dobně musely nějakému muži, gerontofilovi, zaplatit.

Jak se ukazuje, lidská blbost již překračuje všechny dosud představitelné meze. Těžko si dnes můžeme představit, co všechno nás ještě v blízké budouc­nosti čeká.

Vzpomínám si na českým soudem řešený případ, který se zabýval tak složitým problémem, jakým je objetí “oběti” jejím nadřízeným, při němž se údajně dotkla těla dvou osob opačného pohlaví tak, že ňadra ženy se prý dostala do fyzického kon­taktu s tělem muže.

No, zkuste obejmout ženu bez tohoto kontaktu. Jediná, která by z tohoto hlediska připadala v úvahu, by byla asi jen Katharine Hepburnová.

Podivuhodné je, že s takovými volovinami přišli na svět právě Američané, kteří se, jak ukazuje většina jejich filmů, objímají v podstatě permanentně. Zejména při masovém happy-endu.

Přestože jsme sice v tomto „oboru“ za Amerikou ještě značně pozadu, vývoj u nás jistě půjde podobným směrem. A tak jsem dospěl k závěru, že nebudu čekat na to, až budu za podobný čin sám obviněn.

Vyzývám tedy naše policejní orgány, aby proti mně zakročily. Před několika dny jsem byl bohužel na pohřbu svého starého kamaráda. Při této příležitosti jsem se srdečně objal s jeho ženou (vdovou) a dvěma již dospělými dcerami.

Při těchto kontaktech jsem se zcela jistě dotknul i jejich výše uvedených inkrimino­va­ných míst. Dotek je prostě dotek a viník musí pykat. Přece to nemůže někomu projít a jinému ne. Prosím, chci být po právu odsouzen!

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.