computer-768608_1280
11.9.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Chcete začít pracovat online z domu? Inspirujte se radami Lukase Mollberga!

Sdílejte článek:

Nejste spokojeni v současném zaměstnání? Zničila pandemie vaše podnikání, nebo si snad potřebujete jen najít dobrý přivýdělek, který můžete dělat při práci? Líbí se vám myšlenka osamostatnění se a nezávislosti? V dnešním rozhovoru s Lukasem Mollbergem, odborníkem na online kasina, si popovídáme o možnostech, jak si přivydělat na internetu, a ještě se dobře pobavit!

Seznamte se s Lukasem Mollbergem?

Dobrý den, pane Mollbergu, moc děkujeme, že jste přijal pozvání k tomuto rozhovoru. Pro čtenáře, kteří Vás ještě neznají by bylo určitě přínosné, kdybyste mohl říct pár slov o sobě…

Dobrý den, říkejte i prosím Lukasi. Také jsem velmi rád, že jsem se rozhodl zúčastnit se tohoto rozhovoru a doufám, že čtenářům něco přinese. já samozřejmě moc děkuji za pozvání k rozhovoru. Jsem celkem obyčejný člověk, otec od rodiny, nadšený námořník a také muž, který se živí online a pracuje z domu.

obrazek1

Možnosti přivýdělku online

Skvělé Lukasi, děkuji. Mohu se Vás tedy zeptat, čím se živíte?

Živím se jednak psaním, ale také online marketingem. V současnosti se hodně věnuji svému blogu, který se zabývá tématikou kasin a online kasin. To je v České republice dost populární, ale často nenajdete moc článků, nebo obecně zdroj, které by o něm psali.

Jak jste se dostal právě k tomuto tématu?

Samozřejmě je důležité zkusit vyplnit díru na trhu. Já jsem například zjistil, že online kasina v České republice fungují a hodně lidí jim dává přednost, proto jsem se zaměřil na vytvoření blogu, který by popisoval scénu gamblingu tady v Česku.  

Mohl byste čtenářům osvětlit, o čem přesně třeba píšete?

Jistě, to je pochopitelné. Obecně bych mohl svůj blog rozdělit na dvě části, jednou jsou články o kasinech, ať už to online nebo klasických pozemních, které shrnují jejich kvalitu, výhody, hry, které si tady můžete zahrát, a to včetně jejich výhodnosti, recenzí a návodů, jak hrát. Druhou část pak tvoří články o aktuálním dění ve světě online hraní, nebo aktuality z jednotlivých kasin, případně her.

Najděte svou silnou stránku a zkuste rozjet svůj vlastní business

Vraťme se k části, kde jste hovořil o tom, že jste musel najít díru na trhu, abyste zjistil, co by mohlo být atraktivní. Můžete něco doporučit našim čtenářům?

Jedná se o výzkum a zmapování jednak sama sebe, ale také internetu. Pokud například víte, že máte talent na psaní a baví Vás psát, stačí už pak najít jen to, po čem je aktuálně poptávka a vy máte schopnosti, nebo znalosti proto to, abyste o tom mohl psát. Řekněme, pokud jste třeba nadšenec do cvičení, můžete udělat průzkum webu a zjistit, že není nikdo, kdo by psal o cvičení pro rodiče s dětmi.

Ano, už tomu rozumím Lukasi. Takže Vaší silnou stránkou je psaní a zřejmě máte také rád svět kasin?

Ano, přesně tak. Měl jsem zkušenosti s hraním pokeru a blackjacku, s přáteli jen tak pro zábavu, nebo i v kasinu. Tyhle věci mě vždycky bavilo sledovat i v televizi, takže jsem věděl, že jsem schopný o tom psát a zároveň být v obraze o aktuálním dění.

Na co je potřeba dávat pozor

Lukasi, máte nějaký typ pro naše čtenáře? Něco, co by je podpořilo v jejich počátečním úsilí?

Řekl bych vytrvejte a nevzdávejte to. Ze začátku to nebude snadné a možná nebudete mít takové výsledky, jak jste očekávali a třeba se z počátku vaším blogem nebudete moci živit. Proto doporučuji začít práci z domu ještě když máte jiný příjem a postupně přejít, až máte váš nový přivýdělek zaběhlý.

Výborně. Já Vám děkuji za velmi zajímavý rozhovor Lukasi a budu se těšit třeba někdy příště.

Já ještě jednou děkuji za pozvání, bylo mi potěšením. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.