vakcina-na-covid-19-
4.6.2021
Kategorie: Společnost

Chcete vystoupit z registru? Možná to nejde…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNastává zajímavá situace. I přes řadu negativních zpráv, které jasně říkají, že je třeba zůstat ostražitými v otázce očkování, protože se množí informace, kterým rozumný člověk naslouchá a které zároveň mají varovat před očkováním, zaznamenala očkovací centra nával a rekord v počtu potencionálních sebevrahů. V pořádku, kdo chce hazardovat se svým zdravím, má na to právo. Jenže co se stane, když Vás první dávka prapodivného mixu složí, přežijete a jste si jistí, že už něco podobného nechcete zažít?

Možná si myslíte, že se prostě telefonicky odhlásíte z registru a už nikdy pro druhou a několik dalších dávek nikdy nepřijdete. To se ovšem velmi mýlíte, tak snadné to není. Přineseme Vám čerstvý příběh paní, která v dobré víře a touze po cestování podlehla klamavé reklamě a vzápětí málem zemřela, ač dosud byla úplně zdravá. Po vakcinaci se dostala na pokraj smrti a neměla k ní dle lékaře daleko. Prožila časově ohraničené oslepnutí, měla halucinace, dokonce upadla do kómatu. To vše po aplikaci vakcíny od Pfizeru. Citujeme:

,,Vzhledem k tomu, že jsem měla velice prudkou, život ohrožující reakci na očkování proti COVID – 19 (následky stále trvají), jsem se rozhodla druhou dávku po pečlivém zvážení a konzultacích s mnoha lékaři zrušit. Nutno říci, že jsem byla fanda do očkování, a navíc jsem měla pocit, že jej nutně potřebuji s ohledem na cestování. Požaduji proto po MZČR kompletní výmaz všech mých osobních údajů z očkovacího registru a informaci, jak bylo s mými údaji nakládáno. Linka 1221 mi nedokázala vůbec zrušit druhý termín. Dále mě informovali, že správcem registrů je očkovací místo!!!! Tam jsem se nedovolala. Našla jsem však správce – Nakit. cz – státní společnost zřízenou Ministerstvem vnitra. Jejich odpovědi jsou naprosto šokující!!!! Bezejmenný technik, který se ani nepodepíše a ani není lékař, mi vyhrožuje, že pokud mu nesdělím, proč ruším druhou dávku očkování – tak mi účet nesmaže…. a v dalším emailu mi dokonce vyhrožuje, že budu muset uhradit první dávku očkování!!!!

Cituji : ” Dobrý den, mohu se zeptat z jakého důvodu chcete smazat očkování druhé dávky? Když Vám to smažeme, tak nebudete mít korektně dokončené očkování. Proto potřebujeme důvod ke smazání. Děkuji. S pozdravem,Technická podpora systému CŘT”. Poté, co jsem jim napsala, že jim do toho nic není, když se ani nepodepíší. Následoval další mail. Cituji návrh řešení:

,,Dobrý den,
zrušení termínu druhé dávky musíte řešit s daným očkovacím místem, které jste si vybrala. Musíme vás upozornit, že jestli to uděláte, tak nebudete mít v budoucnu možnost se nechat proti covid19 očkovat. Dále se vystavujete riziku, že při nedokončení očkovacího procesu po vás budou moct vymáhat peníze za zmařené očkování. Co se vašich osobních údajů týče, tak ty taktéž spravuje očkovací místo, které jste si vybrala. Celou problematiku tedy musíte řešit s vašim očkovacím místem, popřípadě na lince 1221. S pozdravem Technická podpora systému CŘT”

Pokračování: ÚVN mi zrušila druhou dávku očkování, velice vstřícně, nicméně mi sdělili, že nejsou správci osobních údajů a že se mám obrátit na ÚZIS, NAKIT, linku 1221 a MZCR. Kromě ÚZIS jsem kontaktovala všechny a všichni mě odkazují na ÚVN a opakovaně linku 1221. Linka 1221 odkazuje na ÚVN…. Dále jsem se rozhodla podat stížnost na Ministerstvo zdravotnictví a případně Ministerstvo vnitra. Konec citátu.“

Při zjišťování okolností nastalých problémů jsme dále zjistili, že se razantně zvyšuje úmrtnost po prodělaném očkování a za původ smrti jsou udávány jiné zdravotní komplikace, občas dochází k návštěvě ohledávajícího lékaře za asistence Policie ČR. Všechny tyto skutečnosti jsou zatajovány, a naopak SÚKL povolil a doporučil očkování těhotných žen. Přestože sílí hlasy, dokonce přímo z míst, kde vakcíny s mRNA vznikají, že naočkovaní lidé by se k těhotným ženám neměli ani přibližovat. Jde evidentně o další krok k selekci obyvatelstva. Dále byla schválena vakcína Pfizer určená pro mládež od 12ti let, a to v experimentálním režimu. Pokračuje tak překračování běžné praxe, kdy bývala léčiva testována na zvířatech, nyní jsou zkoušena rovnou na lidech, přičemž jde i o ty nenarozené v tělech matek. Dále lékaři nutí své pacienty k očkování a podmiňují předepsání již používaných léků (napíklad na cukrovku, žaludeční problémy apod,) podstoupením vakcinace. Toto vydírání se stává normou u některých obvoďáků. Pokud toto není dostatečně alarmující, pak už nic.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Anonym 500,- Kč, Kateřina Levová 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 737,- Kč
Vybráno 50.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 894 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)