348f5ximg_4955_web.jpg800x800
23.1.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Chcete studovat? Začít můžete už v únoru

Sdílejte článek:

V současné době si spousta lidí uvědomuje, že vzdělání hraje v profesním životě velkou roli. Čím vyššího vzdělání dosáhnete, tím prestižnější pracovní místo obsadíte, a tím lepší finanční ohodnocení dostanete. Střední vzdělání s maturitou je jakýmsi standardem. Jestliže chcete potenciálního zaměstnavatele zaujmout, potom by se ve vašem životopisu měl vyjímat název prestižní vysoké školy a minimálně titul bakaláře.

Většina vysokých škol zahajuje školní rok od září, respektive října. Ale najde se i výjimka, kterou je Vysoká škola podnikání a práva v Praze. Poskytuje totiž studium od února, čímž je v České republice unikátní.

Jaké obory můžete studovat od února?

Pokud se rozhodnete přihlásit se na studium, které začíná už v únoru, potom se vám nabízí hned několik studijních oborů, a to podnikání, podnikání ve službách, firemní právo, veřejné právo a informatika. Záleží pouze na vás, jaká oblast je vám nejbližší a čemu byste se chtěli v budoucnosti věnovat.

Jestliže se ptáte, jakou školu studovat, potom samozřejmě záleží na tom, jaké máte požadavky a preference. Vysoká škola podnikání a práva je soukromá vysoká škola, která přistupuje ke svým studentům individuálně a snaží se jim vyhovět. Z tohoto důvodu se rozhodla umožnit zájemcům studovat od druhého měsíce v roce. Stačí si podat elektronickou přihlášku, která je stejně plnohodnotná jako přihláška v papírové podobě.

Vysoká škola Praha nabízí různorodé možnosti

Od ostatních se vysoká škola Praha, jak se jinak výše uvedené soukromé škole říká, liší tím, že klade důraz na praktické dovednosti, nikoliv pouze na biflování teorie. Zároveň se jedná o poměrně mladou soukromou školu, která vznikla spojením dvou tradičních škol, jejichž historie byla delší než patnáct let.

Vysoká škola vám otevírá bránu k lépe placenému pracovnímu místu, a tak byste neměli nechat utéct svou šanci.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 31 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.