cor_TITVIRPENIÍZE
21.1.2021
Kategorie: Politika

Chcete si vydělat? Nechte se testovat a buďte pozitivní!

Sdílejte článek:

JAN BARTOŇ

bartonNaši vědci přišli s revolučním nápadem jak dostat lidi k testování na covid. Lidé s pozitivním testem na koronavirus by měli dostávat jednorázovou finanční podporu.

Velkým problémem je nízká motivace části veřejnosti nechat se testovat a nastoupit do izolace či karantény. Doporučujeme tuto motivaci podpořit jednorázovým příspěvkem každému nalezenému nakaženému,” uvedli. Pracovní skupina vědců doporučuje také zlepšit dostupnost testů PCR každému, kdo pociťuje příznaky koronaviru nebo měl rizikový kontakt. „Testy a izolace prokázaných nakažených je řádově levnější cesta, jak zmenšovat velikost epidemie, než plošná opatření. I přes start antigenního testování potenciál testování dosud není v Česku plně využit,” doplnila. Naši vědci tedy „nadhodili“ řešení problému a osobně mám již první otázku. Kolik by měla být tato „motivace“? Stovka? Tisícovka nebo ještě víc?

Současný tak zvaně „neutěšený“ stav testování (a i tom lze velmi úspěšně pochybovat, protože se u nás testuje srovnatelně se světem, kde vědci žádné takové revoluční opatření nenavrhují) spočívá v testování, kdy každý člověk souhlasící s tímto testem projde odběrem vzorku a je mu po nějaké době sdělen výsledek. Normální člověk získá výsledek „negativní“ a je veskrze pozitivní, protože nemá potvrzený výskyt covidu ve svém těle. Naši „vědci“ na to jdou ale úplně jinak – nejsi pozitivní, nic nedostaneš, jsi pozitivní, čeká tě finanční podpora! To je vskutku naprosto revoluční nápad hodný progresivních amerických i evropských médií a jim poklonkujících politiků.

Opět jen musí konstatovat, že pandemie covidu má na společnost nečekané důsledky. Jednak kolem sebe dnes a denně pozoruji lidi, převážně více ženy než muže, kteří nosí venku roušku, ačkoliv široko daleko na ulici není živáčka. To si vysvětluji jedině tím, že tyto lidé jsou vystrašení a navíc se naprosto chybně domnívají, že rouška chrání je před infekcí, zatímco je to přesně naopak. Má chránit okolí před nákazou. Vystrašení, či chcete-li vystresovaní lidé, jsou ale mnohem náchylnější k nemocem, a nemusí to být zrovna a právě jenom covid. Ostatně, v dnešní době ten, kdo nemá covid je svým způsobem pro média „nezajímavý“ či „běžný“ případ, a může jít o karcinom či jiné smrtelné onemocnění. Slyšel jsem o případu, kdy do nemocnice dorazí mladá žena s horečkou a není jí vůbec dobře. Provedou jí test, je na covid negativní a pošlou jí šupem domů! Jiná vyšetření jí ale neprovedou! Tak to dnes funguje.

Dalším opatřením, které se údajně připravuje, je nošení respirátorů i do obchodů. Místo roušky za pár kaček respirátor za pár stovek! Má jít o ochranu před údajně nakažlivějším „britským“ virem. Mimochodem, podle amerických médií je takové označení „rasistické“. Bývalý prezident Donald Trump se na závěr svého období loučil se svými sympatizanty a použil termín „čínská chřipka“ – na msn.com jsem se dočetl, že je to „rasistické označení“. Takže pozor, až budete slyšet opět něco o „britském viru“ nebo „jihoafrickém viru“, je ro rasismus!!!

Nezdá se vám, že se už blbne na kvadrát?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 489 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.