auto
2.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Chcete si koupit SUV? Víme, která za to stojí!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 03|08|2016

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení ojetého velkého auta? Ať už máte spadeno na SUV, crossovery nebo jinou specifickou kategorii vozů s nadstandardními proporcemi, nepřehlédněte následující výběr. Sestavili jsme pro vás žebříček automobilů, v jejichž případě rozhodně nešlápnete vedle.

Porsche Cayenne

75360_thumbnail1Kde jinde začít než u modelu, který v době uvedení na trh způsobil velký poprask? Porsche se s modelem Cayenne rozhodlo vstoupit do neprobádaných vod, nicméně udělalo krok správným směrem. Pětisedadlový luxusní crossover střední velikosti u příznivců velkých aut zabodoval a zařadil se mezi absolutní špičku ve svém segmentu. Skvělé svezení nabízí i nejslabší motorizace v podobě 3,6l šestiválce s pohonem na všechny čtyři. Výkon 290 koňských sil a „krouťák“ 385 Nm/6200 ot. garantuje dostatečně dynamickou jízdu i navzdory vyšší hmotnosti vozu.

Land Rover Range Rover Sport

32225_thumbnail1Přímým konkurentem Porschne Cayenne je luxusní SUV Land Rover Range Rover Sport. Pod kapotou nejsilnější verze Supercharged burácí osmiválcový pětilitr s výkonem 513 koní. Osobité SUV garantuje jedinečné zážitky na silnicích i nezpevněných cestách. Je nabitý moderními technologiemi a bezesporu jde o jeden z nejlepších vozů, které kdy Land Rover vyrobil. Pokud vám záleží na nižší spotřebě, vsaďte na verzi 2,7 TDV6 4×4.

Hummer H3

46371_thumbnail1Jaký by to byl výběr SUV, kdyby v něm chyběl alespoň jeden zástupce z rodiny Hummerů? Model s označením H3 je sice nejmenším, ale zároveň nejlevnějším modelem. Zároveň má nejnižší spotřebu a byť nejde o čistokrevný off-road, nedostane se do úzkých ani mimo zpevněné cesty. „Há trojka“ je neuvěřitelně stylové auto, ve kterém budete nepřehlédnutelní.

Infiniti FX37S

60986_thumbnail1Na závěr jsme si nechali exotické Infiniti FX37S. Luxusní divize Nissanu produkuje výjimečná auta a SUV FX37S je vskutku famózní crossover se silným kouzlem osobnosti. Na první pohled poutá pozornost poměrně extravagantními tvary. Uvnitř oslní luxusní výbavou. Jezdí skvěle, je spolehlivé a nudu v něm zaručeně nezažijete. Potrpíte-li si na automobily, které na silnici nejsou tak často k vidění, budete z Infiniti nadšení.

Nejdříve vyzkoušet, pak koupit

Nemůžete se rozhodnout? Není nic jednoduššího, než si všechny SUV postupně vyzkoušet. Všechny zmíněné vozy má v nabídce například autopůjčovna OneTwoGo z Prahy.

Onetwogo nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vozidlo si můžete nechat přistavit na vámi určené místo a ve smluvený den si ho zaměstnanec autopůjčovny opět vyzvedne. Zkusíte to? Dopřejte si skvělý zážitek ze svezení v jednom z výše uvedených automobilů. Půjčení auta je k tomu ta nejsnadnější cesta.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.