ad1
6.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Chcete při vánočních nákupech v zahraničí ušetřit? Navštivte Kuplio.de

Sdílejte článek:

Už jste si mnohokrát lámali hlavu nad tím, jak nakoupit to, co se vám líbí nebo co potřebujete rychle, bez starostí a za výhodnou cenu? Abyste dobře nakoupili, nemusíte strávit hodiny v nákupních centrech. Nemusíte udělat ani krok a vše, co chcete můžete mít rychle a pohodlně. Jak na to? Nakupujte v e-shopech. Je to skutečně rychlý a efektivní způsob. Pokud navíc využijete slevové kupóny z portálu Kuplio.de, váš nákup bude až nečekaně výhodný.

Stovky slev na jednom místě

Stále více Čechů odchází za prací do sousedního Německa. Pokud chcete výhodně nakoupit, například i vánoční dárky, právě v této zemi, pomůže vám kupónový web Kuplio.de. Právě ten totiž shromažďuje informace o slevách, akcích a zvýhodněných nabídkách skutečně velkého množství internetových obchodů. Slevy a slevové kupóny jsou aktualizovány každý den. Denně na stránce přibude několik desítek slevových kódů, prostřednictvím kterých nakoupíte výhodně ty nejrozmanitější výrobky. Móda, kosmetika, drogerie, elektronika, hračky a potřeby pro nejmenší, nábytek, zahrada, auto-moto a mnohé další.

Přehledně a jasno

I když portál nabízí nespočet množství slev a výprodejů, nemusíte se bát, že se v široké nabídce ztratíte. Webová stránka je velmi přehledně rozdělena na sekce, ve kterých se zorientujete prakticky okamžitě. Pokud hledáte konkrétní obchod, jednoduše napište jeho název do vyhledávače, a pak už jen prozkoumejte, zda se vám aktuální nabídka slevových kupónů momentálně hodí. Chcete-li se nechat inspirovat nejvýhodnějšími nabídkami, klikněte na kategorii Top50 a zjistíte, které zvýhodněné nabídky jsou ty nejatraktivnější. Například takový Zalando gutscheincode nebo Boden gutscheine se vám budou jistě hodit.

Po slevách nemusíte pátrat

Pokud nemáte čas sledovat slevové kupóny, ale rádi byste využívali zvýhodněné nabídky a nakupovali levně, Kuplio má pro vás pohodlné řešení. Nechte si zasílat informace o aktuálních akcích a slevách e-mailem. Jak na to? Zaregistrujte se k odběru novinek. Jednoduše uvedete svou e-mailovou adresu, a vytvoříte si tak účet. Potom v účtu vyberete, o novinky jaké kategorie máte zájem. Chcete mít přehled o všem? Žádný problém – zvolte všechny kategorie. Zajímá vás pouze móda nebo řekněme auto-moto? V takovém pŕípadě si jednotlivé sekce vyberte a budete informováni o těchto konkréních výhodných nabídkách.

Jak slevový kód použít?

Používání slevových kódů je velmi jednoduché. Pokud jste si našli slevu, kterou chcete využít, klikněte na možnost “Zobrazit kód”. Kód, který se vám zobrazí, přepište nebo zkopírujte do okna “slevový kód” v nákupním košíku e-shopu, ve kterem právě nakupujete. Daný internetový obchod vám následně odečte odpovídajíci slevu.

Proč teda Kuplio.de?

Protože zde najdete více než 17 000 slevových kupónů z nejrozmanitějších oblastí, díky kterým budou vaše nákupy nejen praktické, ale také mnohem výhodnější. Portál spolupracuje s více než 7000 e-shopy, proto si můžete být jisti, že najdete výhodnou nabídku i v tom vašem oblíbeném.

Přidejte se k více než 40 000 uživatelům, kteří již objevili výhody slevových kupónů a stále se k jejich využívaní vracejí. Kuplio je určen pro každého. Pro studenty, pracující i seniory. Pro nákupní maniačky i pro ty, kteří hledají něco výjimečného do svého domova nebo pro ty, kteří si potrpí na kvalitní spotřebiče a elektroniku.

Nakupujte pohodlně z domu, bez časového omezení. Netlačte se u pokladen v přeplněných nákupních centrech. Jednoduše se pohodlně usaďte, vezměte si do ruky váš počítač, tablet nebo mobil a nechte se unést výhodnými nabídkami.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 423 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.