43207489_2034474776602546_8413900035908960256_n
18.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Chcete obdarovat váženou osobu? Zvolte jedinečné víno

Sdílejte článek:

V současné době patří mezi oblíbené reklamní předměty diáře, propisky, hrníčky, trička a podobně. Ovšem takové dárky jsou vhodné spíše pro zákazníky. Pokud přemýšlíte, čím obdarovat vážené obchodní partnery, sáhněte po láhvi exkluzivního vína. Dovolujeme si vám představit luxusní pražskou vinotéku WineBar, která si nechává záležet na prvotřídnosti dovážených vín. Spolupracuje s mnoha malými evropskými vinaři, již už po staletí udržují vysokou kvalitu a pyšní se neposkvrněnou pověstí.

Vinárna se nese v duchu luxusu

Populární vinárna WineBar byla vybudována na míru v přepychovém komplexu U Michelského mlýna na Praze 4. Jakmile do vinárny vstoupíte, ohromí vás jedinečnost prostoru. Součástí zařízení je obrovský sklad s mnoha druhy vína. Provozovatelé vinárny se však rozhodli poskytnout výtečná vína také jedincům, kteří nakupují pouze skrze internet, a tak si vytvořili také vlastní e-shop, skrze nějž si můžete objednat opravdu unikátní dary pro obchodní partnery. Ruku na srdce, co by vás osobně více potěšilo, kdybyste dostali od obchodního partnera – hrníček s jeho logem, nebo lahodné víno?

Výběr vín mají pod svými křídly profesionální someliéři, v jejichž čele stojí Petr Mikeska, jenž sám doporučuje následující dvě vína.

Víno Espectacle se španělskými kořeny

První víno doporučené uznávaným someliérem Petrem Mikeskou pochází ze španělské oblasti DO Monsant. Jedná se o mimořádné víno Espectacle vyrobené z hroznů odrůdy Garnacha. Právě danou odrůdu pěstuje více než 120 let stará vinice, která pěstuje hrozny na vápenitém podloží, což dává plodům ojedinělou příchuť. Vinice je velká pouze dva hektary, nicméně jedná se o dostatečnou plochu pro zdejší pracovníky, neboť veškeré práce probíhají na vinici ručně. Z rukou vskutku velkých odborníků pak pochází víno Espectacle.

Výroba vína Espectacle má unikátní postup, za nímž stojí experti René Barbiér, Christopher Cannan a Marta Conde. Jednotlivé fáze výroby jsou pečlivě dokončeny, aby nakonec víno vynikalo svou atraktivní a rubínovou barvou. Jedna taková láhev vyjde na 3 750 korun. Pokud však s obchodním partnerem máte byznys, jenž vám vynáší mnohonásobně více, určitě se vyplatí do daného vína investovat. Obchodní partner tak pocítí, že si ho vskutku vážíte, a tím vztah s ním jen zpečetíte.

Originalitou vynikají vína z vinice Ramirez de la Piscina

Jestliže vám rozpočet nedovoluje pořídit několik vín Espectacle, nevadí, ještě můžete sáhnout po levnějších alternativách ze španělské vinice Ramirez de la Piscina. Opět na doporučení someliéra Petra Mikesky. Pod názvem Ramirez de la Piscina se skrývá tradiční rodinné vinařství s vápencovo-jílovitou půdou. V bezprostřední blízkosti se nachází Atlantský oceán, jenž má také na chuť hroznového vína nemalý vliv, neboť slouží jako přirozená přírodní ochrana. Vinice je navíc ještě obklopena pohořím Sierra de Cantabria.

Z dané vinice se dají sehnat výborná vína s cenovkou od 170 korun do 470 korun, přičemž takřka všechny druhy získávají pravidelně ocenění na prestižních mezinárodních i českých vinařských soutěžích.

Vinárna WineBar se pyšní širokým produktovým portfoliem

Sice to vypadá, jakoby se vinárna soustředila pouze na vína ze Španělska, ale není to pravda. V její nabídce najdete také chuťově ojedinělá vína z Rakouska, Itálie, Francie, Německa a Moravy. Přijdou si na své jak milovníci červeného, tak i bílého vína.

Jestliže jste z Prahy, určitě je zážitek vyrazit přímo do kamenné vinárny WineBar. Pro vzdálenější zákazníky je připraven internetový obchod, z něhož si můžete objednat vína různých cenových kategorií.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 261,00 Kč
Vybráno 32.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 10 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.