EUVIR
11.1.2022
Kategorie: Politika

Chce současná vláda utopit zemi v covidu a evropském šílenství?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Jana MarkováJak tak poslední dobou brouzdám všemi těmi zprávami, volbami, koalicemi a vůbec tím, co se valí z veřejné propagandy, co čtu na sociálních sítích a v novinách, řekla bych slovy klasika, „chce se mi zvracet“.

Co vede všechny k tomu, aby kašlali na lidi, kteří zde žijí, pracují a odvádějí daně? K tomu, aby upřednostńovali někoho, kdo za zdí své kanceláře, daleko odsud a se statisícovým platem nemá ani tušení, jak to tu chodí a co skutečně potřebujeme? Proč akceptujeme další a další nesmyslné buzerace, a pleteme si sami na sebe stále větší bič?

Proč si máme likvidovat energetický systém jen proto, abychom dotovali německý zelený nesmysl, způsobující jim samotným katastrofální problémy s dodávkami? Proč odmítáme ruský plyn, a raději ho vlastním lidem zdražíme na neúnosnou úroveň? Proč si ničíme základ naší ekonomiky – automobilový průmysl jen proto, že někdo řekl, že auta jsou fuj? Proč vyrábíme elektromobily, které budou pro většinu lidí nedostupné a stěží dojedou za nejlepších podmínek do Brna? Spirála inflace se roztáčí, a už teď se zdražuje o 20, 30, ale i o stovky procent.

Dívám se a říkám si, jak je tohle možné. Měli jsme tam „hvězdy“, co se snažily vystřelit do nebe na jednom tématu, a zhasly. Některé se o to úporně snaží dodnes, ale jakkoliv to považuji za důležité, utopit celou politiku země ani strany v covidu prostě nejde. Máme tu bizarní lidi, dělající šílené věci, od trhání pultíku k ježdění na velbloudech a oslech. Takhle jde bránit normální svět dost těžko.

Na druhé straně tu máme rádoby intelektuály s falešnými brýlemi, militantní ženské, co by nejlépe už zítra hodily atomovku na Rusko, Tchajwance volně fluktuujícího dle momentální potřeby mezi dalšími deseti národnostmi. Máme tu velkopodnikatele, kteří si ze státní kasy udělali dojnou krávu, psychopaty řídící se heslem, čím hůř, tím líp, nepokryté komunisty a bývalé antifáky a spoustu dalšího marastu. Slušných, vzdělaných lidí pomálu. Nedivím se. Nemají sílu ani chuť si tím vším špinit ruce. A tak pořád čekáme na nějakého „spasitele“. Jenže nic takového neexistuje. Jen odvážní, chytří a pracovití lidé, kteří se nebojí.

Pokud nechceme skončit jako Latinská Amerika, chudá, závislá kolonie kdesi na pokraji totálního rozvratu, měli bychom se vážně zamyslet. Kam nás to žene EU se svými migračními kvótami, likvidačním Green Dealem, nesmyslnou energetickou a zahraniční politikou plnou nenávisti a sankcí? Není na čase si přiznat, že bez ní by nám bylo líp?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 640 times, 10 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)