hlavicka_CP_950x300_2016-03_04
27.6.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Cestovní pojištění je vaše pojistka na dovolené

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Venku již všechno nasvědčuje tomu, že je tu léto, a k tomuto ročnímu období samozřejmě patří také dovolená. Pokud ještě nemáte vybrané místo pobytu, je ten nejvyšší čas, abyste vše stihli v klidu zařídit. Vybrat destinaci a zabalit vše potřebné. Ať už se však vydáte kamkoliv, měli byste mít uzavřené cestovní pojištění. Díky němu můžete být v klidu, protože vás nepřekvapí žádná nečekaná událost.

Jak vybrat cestovní pojištění?

To, že si máte zařídit cestovní pojištění pro případ cesty mimo Evropskou unii, je zcela bez diskuze, ale samozřejmě je nutné jej sjednat i pro cestování v rámci Evropské unie. Podle čeho ale vlastně vybrat nejvhodnější pojištění a co vše by v něm mělo být zahrnuté? Při výběru cestovního pojištění byste měli myslet na vše, co vás může během dovolené potkat, a ujistit se, že to vámi vybrané pojištění v případě nutnosti uhradí. Vztahuje se na odcizená nebo ztracená zavazadla? Budete na dovolené provádět některý z extrémních sportů? Na všechny tyto otázky si musíte odpovědět předem. Pozorně si přečtěte také takzvané výluky. To jsou věci uvedené ve smlouvě, na které se pojištění výslovně nevztahuje. Nejčastěji se jedná o škody, které jste způsobili úmyslně či ve stavu opilosti atd. Nemusíte se bát ani ceny takovéhoto pojištění, za pár desítek korun na den vám kvalitní cestovní pojištění dodá pocit klidu, a ten za to stojí, ne?

Cestovní pojištění AXA

Pokud se tedy chystáte na dovolenou a sháníte vhodné cestovní pojištění, určitě navštivte webové stránky nebo některou z poboček pojišťovny Axa. Díky profesionálnímu přístupu si můžete být jistí, že se o vás pojišťovna postará 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V rámci pojištění je i ručení za zavazadla a plné hrazení ošetření, hospitalizace či převozu sanitkou. Pojišťění se vztahuje rovněž na případy, kdy způsobíte škodu třetí osobě.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.