afdassasin-640x480
8.1.2019
Kategorie: Společnost

Čeští politici zatím neodsoudili útok na německého poslance za AfD. Proč?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

V Německu řádí komunistické úderky tak jako ve 30.letech Rudá fronta. Nejnovější obětí této úderné pěsti ultralevice, která je i u nás známa pod jménem Antifa, se stal poslanec německé Alternativy pro Německo, Frank Magnitz.

Atentátníci vyzbrojeni zřejmě teleskopickými obušky nebrali ohled na věk tohoto muže (66) a surově ho zbili. I ve chvíli, kdy poslanec ležel v bezvědomí na zemi s velikou dírou v hlavě do něj kopali. Nebyl to první útok těchto lidí a jistě ani ne poslední. V dnešní době, kdy se společnost stále více polarizuje, bude toto násilí stále častější, a je fér přiznat, že je a bude namířeno i proti táboru útočníků. Směřujeme do evropské občanské války. Kdo to nevidí, je slepý.

Zatímco politici v Německu útok odsoudili, i když poměrně vlažně – představme si, že by byl takto zbit politik jiné strany, v Čechách k tomu politici ostudně mlčí. Pokud projdete Twitter českých politiků, což je jejich primární komunikační prostředek s veřejností, nenajdete odsouzení útoku ani u jednoho z nich. A to i přesto, že zpráva už dávno kromě sociálních sítí proběhla i hlavními médii. Jak je to možné?

Pojďme se vsadit o cokoliv, že až v Německu napadnou politika například ze sociální demokracie nebo Zelených, a skončí stejně ošklivě, jako Magnitz, že reakce většiny českých pro-unijních politiků bude okamžitá. Tento článek budiž svědkem. Je to více než 8 hodin, co se článek objevil na Novinkách, a stejný čas, co je na iDnes. Z české strany zatím žádná reakce. Změřme si rychlost, až k takovému útoku dojde na někoho zastávající ty jejich “hodnoty”. Odsouzení útoku jistě bude následovat do několika desítek minut od zveřejnění.

Poté se můžeme bavit o tom, zda byl důvod ten, že čeští politici s útokem na Magnitze alespoň tiše souhlasí. Jejich mlčení tomu napovídá.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 415 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.