cenzor
31.8.2020
Kategorie: Společnost

Čeští Elfové

Sdílejte článek:

VLADIMÍR PIKORA

Zdá se, že některým lidem chyběly seznamy imperialistických a buržoazních živlů. Čeští elfové na něj opět umístili mě i mojí ženu. Zajímavé je, že v monitoringu nepíšou, co jsme udělali špatně, kde jsme dezinformovali a podobně, oni jen píšou, že o nás píšou dezinformační weby, a tak se stalo, že čtu, že Šichtařová na ac24 píše.

Elfům ušlo, že Šichtařová na tomto webu nic nepíše. Tento web jen přebral její blog z idnes.cz. Já nevím, jestli tento web informuje, že text přebral, nebo ho jen beze slova okopíroval, ale vím, že Markéta pro tento web NIC nepsala. To elfům nevadí, ti si jen udělali čárku nepohodlného živlu. Dali Markétu do kategorie: „podporované subjekty a objekty“, kde je mimo jiné i D. Trump, což je v očích mladých marxistů extra hříšník. Z jejich pohledu se má jistě za co stydět.

Dále se objevuje u položky: „čí hlas je slyšet na Parlamentních listech“, kde nejspíš opět citovali z toho samého blogu. Jenže tady jsem už i já. Ani nevím, čím jsem se provinil. Žádný článek jsem pro ně nepsal. I tady evidentně stačí jen to, že se člověk objeví na webu a už je vinný, protože přede mnou je na seznamu europoslanec TOP 09 Luděk Niedermayer a za mnou primátorka Brna Markéta Vaňková. Nevím, k čemu jsou podobné seznamy dobré. Jen jestli jsem dobře pochopil české právníky, tak jsou protiústavní. Prý se kolem toho chystá i nějaká žaloba. Tak doufám, že dá chování elfů do právních mantinelů a já nebudu na seznamu nepohodlných osob.

Bohužel zjišťuji, že takových seznamů je u nás nyní mnoho. Zatím to naštěstí nejsou seznamy, koho popravit, ale jen kdo třeba nesmí na veřejnoprávní obrazovku. Tento týden jsem se zrovna potkal s jednou novinářkou, která mi říkala, že dříve pracovala v ČT a měli striktně zakázáno nás s Markétou pustit do záběru. Já říkám, že to vím, protože v hlavních zprávách ČT jsem nebyl alespoň 10 let. Ještě řadu let jsem směl být na ČT24, ale po čase mě i tam zakázali. Zatímco Nova se mnou minulý týden dělala rozhovor do hlavních zpráv, pro televizi lepších lidí jsem radioaktivní. A na tom je pikantní, že jakmile novinářka nad sebou ztratí bič inkvizice z Kavčích Hor, skončí zase u mě. Najednou má kontaminace kapitalismem či konzervatizmem nevadí.

Připadám si jak za normalizace. Jenže tehdy lidi věděli, který soudruh je zakázal a za co. To já nevím. Asi jsem mluvil proti euru, nebo málo chválil EU, nebo prostě jen pykám za manželku, která má prořízlejší ústa než já a padla na mě kolektivní vina, jako když měl někdo v padesátých letech buržoazní původ a jako nedůvěryhodný lidu směřoval k jednotkám PTP.

Bohužel ten soudruh, který mě zakázal, dostává plat za to, že já neodhlásil televizi a stále platím poplatky. On žije ze mě. Je to trochu sebetrýznění platit si sám sobě roubík na pusu. Ale já stále doufám, že jednou dostanou lidé rozum a zase se vrátí svoboda. Protože podle v nitru duše každý touží po svobodě. Jen někdo se jí bojí.

Denunciační Web elfů

  • Vladimír Pikora, FCB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 226 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.