VIRTEST
16.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Český sen

Sdílejte článek:

MAF

Se zájmem, ne však překvapením, sleduji palcovými titulky opatřené články na Seznamu a v Novinkách o tom, jak vládní strategie kolabuje, registrační server padá, operátoři nebyli informováni a opozice, aniž by zatím sama s čímkoli přišla, vládu jako vždy viní z naprosté nepřipravenosti a neschopnosti.


Proto se ráda podělím s ostatními o zásadní, veřejnosti neznámá fakta. Dnes jsem měla telefonát s bývalým spolužákem z gymnázia, který vystudoval lékařství na UK, v 70. letech emigroval do USA, působil v tamní nemocnici a v devadesátých letech se vrátil do rodné vlasti.

Vylíčil mně svoje čerstvé zkušenosti s Českou lékařskou komorou i jinými chvályhodnými institucemi. Sám Covid s mírnými příznaky prodělal, a tak se rozhodl zapojit a osobně pomoci. Nejdříve chtěl Česku pomoci s trasováním. Usoudil, že v Praze bude nejlepší zavolat na Magistrát. Tam mu ale řekli, že s tím nemají nic společného, ať se obrátí na Hygienu. Volal tedy na pražskou hygienu, kde ho mladičká operátorka přepojila na toho nejkompetentnějšího. Ozval se mu jakýsi mladík, který ho vyslechl a zapsal si na něj mailový a telefonický kontakt. V kanceláři prý bylo slyšet smích a bujaré veselí. Přestože to bylo před drahnou dobou, doteď se mu nikdo neozval.

Ve svém úsilí ale nepolevil a rozhodl se tedy pomoci s očkováním. Vyhledal stránky ČLK (sám je jejím členem) a v kolonce Dobrovolníci Covid nabídl svoji odbornou pomoc s očkováním s tím, že by mohl očkovat i deset hodin denně. Opět řádně zanechal svůj email a tel.

Hádanka nakonec. Myslíte, že ho někdo kontaktoval? Správně. NIKDO.

Další naprosto neznámá skutečnost, kterou můj spolužák MUDr. XY zjistil ze západních odborných zdrojů se týká vakcíny Astra Zeneky, která podle dřívějších údajů Seznam zpráv byla schválena komisí EU už minulý týden a v potřebném množství měla být dodávána do členských států. Na Seznamu byl dokonce zveřejněn graf, v jakém množství by od února měla být distribuována do ČR. Tento týden je všechno jinak. Vakcína vyvinutá ve spolupráci s Oxfordem (v Británii už jí dávno očkují) prý najednou nevykazuje dostatečnou účinnost (70%) a její schválení EU vůbec není jisté (přestože Pfizer oznámil zpomalení svých dodávek). Nejsem v žádném případě příznivcem konspiračních teorií, jenže můj spolužák MUDr.XY ze zahraničních zdrojů zjistil následující:

Astra Zeneca je těsně před dohodou s ruským Sputnikem (experty se zvažuje možnost aplikovat první dávku od Astry a druhou od Sputniku) a všichni známe přístup EU i části české veřejnosti(zmanipulované oficiálními médii) k současnému Rusku. A opět hádanka nakonec: Jak myslíte, že to dopadne?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 606 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.