prymularouska
28.9.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Český covidfašismus

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

… aneb po plukovníkovi Emaneulu Moravcovi přichází plukovník Roman Prymula.

Plukovník Prymula se stal nedávno ministrem. Vlastně se stal jako jeho předchůdce plukovník také ministrem protektorátní vlády, protože jinak než protektorátní už českou vládu nazývat nelze od onoho nešťastného roku vstupu naší země do Třetí říše, ehm do EU. Ale k tomu jindy.

Dnes stačí snad připomenout jen několik důkazů.

Bruselský Reichskomissariat Ostland (https://en.wikipedia.org/wiki/Reichskommissariat_Ostland ) se k nám chová jako k pravým Slovanským untermenschen.

Od roku 2013 mají naši zemědělci dostávat stejnou výši dotací z EU jako zemědělci západoevropští, herrenvolkoví. Doposud se tak nestalo a – milé děti – jestli věříte tomu, že se tak někdy stane, tak je vidět, že máte opravdu rády pohádky. Pokud se dotace pro zemědělce nových členů vyrovnají s dotacemi pro zemědělce západoevropské, tak jedině až budou jakékoli dotace zemědělcům zcela zrušeny, protože už nezbudou peníze na nic jiného než na bruselské úředníky a na sociální dávky pro krimigranty, kteří nám jistě všem vydělají na důchody, jen co se naučí něco jiného, než je prodej drog a znásilňování nevěřících (žen, dětí, mužů starců i stařenek).

Když si Merkelová pozvala ze Somálska, Afghánistánu, Středoafrické republiky, Nigérie a dalších okresů „Sýrie zmítané válkou“ do Německa několik milionů negramotných „univerzitních profesorů, lékařů a doktorů věd“, tak si řekla Wir Schaffen das! a hned to zkusila zvládnout tím, že všechny ty kriminálníky a teroristy nacpe novým „členům“ EU.

Naše „členství“ v EU má charakter nikoli nepodobný členství nevolníka ve šlechtickém stavu. Domněnka, že jsme členem EU je stejně naivní, jako představa nevolníka, že když při robotě na panském šlape po knížecí půdě, tak je vlastně taky trochu kníže. V této naivní představě a snaze zalíbit se panstvu ze západní Evropy nebo z USA mají svoji mysl velice silně zakořeněnou především nevolníci z TOP09, KDU-ČSL, dnešní ODS, od Pirátů a část ANO (Jourová, jeden příklad za všechny). Naprosto v této absurdní iluzi pak vynikají zaměstnanci a propagandisté z ČT.

Ale zpět k plukovníkům v protektorátní vládě. Plukovník Prymula za posledních několik měsíců vystřídal na Covid19 snad více názorů než zásadový Petr Pithart politických stran. Roušky nejdřív smysl neměly, pak zase měly. Nejdříve nemělo smysl nic omezovat, protože jsme se museli prostě promořit, zatímco teď, když už víme, že Covid19 není nijak horší než běžná sezónní chřipka, tak teď je pro změnu potřeba všechno zavřít, zakázat, zrušit.

Aktuálně plukovník Prymula chtěl, aby pod 2 poklesla hodnota reprodukčního čísla (teoreticky číslo udávající kolik nově nakažených připadá na jednoho nakaženého; prakticky v rámci Covidalarmismu číslo udávající, u kolika lidí byl vykázán test s údajným nálezem RNA nebo zbytku RNA viru Covid19). Vzhledem k tomu, že reprodukční číslo je aktuálně 1,2, došel plukovník k názoru, že je potřeba přijmout tvrdá další opatření.

Na svatbě bude smět být maximálně 30 lidí.

Naproti tomu na čemkoli jiném bude smět být maximálně 10-20 lidí.

Už nyní platilo, že stát ve stejné místností smí maximálně 10 lidí. Sedět může ve stejné místnosti libovolný počet osob, ovšem jen do 21:59:59.

Donedávna plukovník Prymula, společně se všemi Covid-grétami (Covid-gréty jsou experti, kteří mají ten správný třídní názor na Covid19 a tedy ho vidí jako strašnou hrozbu) prohlašoval, že školáci nejsou rizikovou skupinou. Nyní pro změnu jsou rizikovou skupinou, ale nikoli všichni, jen školáci ze středních škol. Ale nikoli z prvního ročníku.

Vysokoškoláci jsou pak tak nebezpeční, že je potřeba vysoké školy zavřít, nejlépe na neurčito. Plukovník Prymula by to mohl udělat symbolicky 17. listopadu.

Na Covid19 v České republice zemřelo reálně cca 18-22 lidí. Každý rok umírá v ČR na různá ne-covid19-ová respirační onemocnění skoro 8 000 lidí. Covid19 je méně nebezpečný než běžná respirační onemocnění. Tečka.

Covid19 je jenom záminkou.

Záminkou k vystresování a vystrašení lidí.

Záminkou k naprostému rozvrácení společnosti.

Záminkou k nastolení totality.

Teď už jsme za linií, kdy se to dalo nějak normálně řešit,“ upozornil Prymula. (Zdroj: https://tinyurl.com/y69o92ou )

To klidně mlůže být pravda.

A český národ má solidní tradici v defenestracích. 

PS: Pozn.: Ve Velké Británii jen v dubnu 2020 zemřelo NAVÍC oproti normálnímu stavu více než 10 000 starých lidí postižených stařeckou demencí – na vině byly zřejmě jednak zanedbaná péče, kvůli hysterii Covidalarmismu a jednak asi také stres a vystrašení starých lidí kvůli „Covid19, bububu!“. Covidalarmismus zřejmě zabíjí více, mnohem více než Covid19.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 335 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)