501223_article_photo_f70DmzE0_900x
4.4.2016
Kategorie: Společnost

Českočínské vazalství má hodně hnusnou pachuť

Sdílejte článek:

PETR HAHN 04|04|2016

Náš autokratický soudruh prezident už se neumí dostatečně uspokojit leštěním klik v Kremlu, tak si vzal jako vedlejší pracovní poměr ještě kliky v Pekingu a vůbec mu nevadí, že kliky na Pražském hradě nikdo dávno neleští.

V čele naší země je člověk, který neumí stát za svým slovem, lže, překrucuje dlouhodobě skutečnosti, uráží naprosto kohokoli, kdo není z východu, jeho arogance a sebestřednost nemá hranic … no a jako hlavní reprezentant České republiky na mezinárodním politickém a společenském poli se už dávno stal chodícím trapasem. Coby loutka východních mocností ale funguje spolehlivě.

Už jeho kýžené vítězství v prezidentských volbách dosažené předvolebními křivárnami předznamenalo, že toho mnoho nebude v pořádku a ono není v pořádku vlastně nic. Už to, že pro něho na Hradě pracuje komunistický bývalý redaktor Haló novin, kancléř, který nedokáže získat prověrku, proruští poradci, a další „osobnosti“ je pro naši zemi sebezáhubné.

Teď nám přivedl další „bratry“ z východu tentokrát čínské, tedy ze země, kde lidská práva znamenají podobně málo, jako v Severní Koreji a jen mne překvapuje, že si teatrálně nenařízl předloktí jako nabídku bratrství pokrevního.

Pochválil miliardáře, které (pan sociální demokrat) pozval za jejich schopnosti a oznámil světu, že setkávání neschopných (tedy těch, které nepozval), je nezajímavé.

Na konci prohlásil, že politici mají otevírat podnikatelům dveře a těmi, kdo takovými dveřmi nedokážou vejít, nemá smysl se zabývat. Ono je celkem jasné, pro koho je otevřeno. To jsou ale hlavně velmi zajímavě elitářská prohlášení člověka, který o sobě velkohubě prohlašoval, že bude prezidentem „dolních deseti milionů (spoluobčanů“. Navíc to říká člověk, který v životě dokázal co? Neférovou předvolební kampaní se vyškrábal na úřad, ve kterém dělá ostudu a ač se tváří naoko opačně, není se sebou vůbec spokojen, protože nikdy nedosáhne světového věhlasu a nikdy se to nezmění. Takže sám soudruh prezident je poměrně neschopný i když se snaží ze všech sil a používá ke svému zviditelnění absolutně všech prostředků.

K tomu přičítám podivné chování policie, kterou nevím, proč může úkolovat Vratislav Mynář, ten pán bez prověrky, ale zato s pofidérní vilou, který s nejasnou rolí funguje nadále na hradě. Policie dovolila čínským tleskačům dovezeným organizovaně autobusy na Evropskou třídu, aby napadali české občany za to, že měli vlajky Tibetu, nebo i vlajky České republiky, přičemž někteří měli české vlajky také, ale obráceně nasazené na žerdích, což vnímám, jako urážku státního symbolu. Těch si policie nevšimla, ale Čechy zatýkala, odvážela na služebnu a Číňanům všemožně umetala cestičku. Ministr vnitra se vyjádřil, že je potřeba to vyšetřit. Chcete vědět, jak to dopadne? Myslím, že to víte.

Stejně tak policie na příkaz Mynáře izolovala od Hradu kritiky Zemana a jeho počínání, coby potenciální teroristy. Ostatně celá ta šaškárna s bezpečnostními opatřeními byla v takovém rozsahu, že to nemělo v naší zemi obdoby.

Ve finále dokonce primátorka Krnáčová předala čínskému prezidentovi symbolický klíč od Prahy? Proč a jakým právem? Ta paní ze Slovenska předává Prahu Číňanovi? To je dekadence nehrubšího zrna.

Sobotka jeho vláda na to všechno jen kouká s otevřenou papulou neschopni slova a jen přikyvují, jakože to všechno byl i jejich záměr a že to mají pod kontrolou. Nemají. Zeman si zase našel cestu, jak na sebe strhnout pozornost a jak nás zase o kus víc přiklonit na východ.

Bude další jeho návštěvou už konečně Kim Čong Un?

Tendence prezidenta Zemana jsou jasně čitelné a pro nás nebezpečné. Nic na tom nezmění ani fakt, že ohledně imigrantů říká pravdu, protože pravda vyřčená soudem usvědčeným lhářem, je právě jím znehodnocena.

ZDROJ: Petr Hahn

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 77 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,72 out of 5)
Loading...