migranti122018

Česko včera v noci v OSN na poslední chvíli podepsalo Dohodu o uprchlících – globální pakt

Sdílejte článek:

COM

Vzrušené debaty předcházely podpisu smlouvy OSN o migraci. Při hlasování o Dohodě o uprchlících však pouze USA a Maďarsko hlasují proti. Čeští populisté na poslední chvíli hlasovali ano … píše dnešní vydání německého serveru focus.de. Přinášíme několik částí onoho článku:

STÁTY OSN SE DOHODLY NA DOHODĚ O UPRCHLÍCÍCH

Pouze USA a Maďarsko hlasují proti – jen dvě hlasovací pole ze 181 nakonec zůstaly svítit červeně. Pakt předpokládá zjednodušení přístupu ke vzdělání, práci a zdravotní péči. Pouze USA a Maďarsko hlasovaly v New Yorku proti. Tři země se zdržely hlasování, sedm se pak pondělního zasedání neúčastnilo.

21stranová dohoda nebyla jen příležitostí, ale “historickou nutností,” řekl Schulz (Německo). Komisař OSN pro uprchlíky Filippo Grandi hovořil o “dobrém dni” a řekl, že často stigmatizovaní uprchlíci a migranti si zaslouží soucit a podporu. V pondělí přijatá dohoda je odlišná od globálního paktu o migraci, o kterém bude Valné shromáždění hlasovat ve středu.

“Tento balíček otevírá zadní dveře pro příchod migrantů do Evropy,” řekl maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto, jehož delegace OSN hlasovala proti paktu. Česká republika hlasovala velmi neočekávaně PRO PŘIJETÍ, přestože předseda vlády Andrej Babiš GLOBÁLNÍ PAKT ve včerejším rozhovoru silně odmítal. 

Premiér Andrej Babiš (ANO) v pondělním rozhovoru s deníkem Právo prohlásil, že nechce, aby se Česká republika připojila nejen k paktu migraci, ale i k paktu o uprchlících.

Tak jak je to pane premiére? Co je pravda a co lež?

  • K tématu analýza Kláry Samkové:

Ministr zahraničních věcí Petříček (ČSSD) hlasoval jménem ČR PRO pakt o uprchlících. Premiér Babiš přitom tvrdil, že je PROTI přijetí tohoto paktu. Možnosti jsou dvě:

a) Petříček jednal proti rozhodnutí premiéra (případě vlády), z čehož plyne, že ještě dnes by Babiš měl jet na Hrad s žádostí, aby prezident Petříčka odvolal z jeho funkce ministra zahraničních věci.
Pokud tak neudělá, tak je jásné že,

b) Petříček takto hlasoval s Babišovým souhlasem.

Z čehož plyne, že Brusel chytnul našeho milého (pozor, sarkasmus…) premiéra pod ohryzkem a sdělil mu, že jestliže nepodepíše, tak má po agrofertích dotacích … Podle veřejně dostupných účetních údajů to vypadá, že dotace Agrofertu činí cca 46% příjmů firmy. Obejít se bez takového příjmu je nemožné – následuje bankrot.

CO Z TOHO PLYNE DÁLE:

Pominu teď otázku, jak to dále bude s migranty…podle mého názoru je tím zaděláno na občanskou válku v celosvětovém, nebo alespoň evropském prostoru, brutálně potlačenou, následovanou obrovskou vlnou kriminality, nejdříve migrantské, následně i původního obyvatelstva, protože kdo by se s těmi právy patlal, když neplatí pro všechny… Základní podmínkou fungování práva přitom je jeho všeobecná závaznost. Jakmile přestane platit, systém krachuje… (Jo, pokud mne chcete udat pro šíření poplašné zprávy, klidně si poslužte. Za pár let bude vězení nejbezpečnějším územím v zemi…)

Dále z toho plyne, že naše vláda je ve stavu totálního rozkladu, že v podstatě tady proběhl (aniž jsem si toho příliš všimli) další pozvání do Moskvy… eeee. do Bruselu, a tentokrát se žádný s. Kriegel, který by nepodepsal, nenašel… V takovém marasmu jsme ještě nebyli.

Rovněž z toho plyne, že je skokový konec růstu preferencí hnutí ANO, protože to se dnešním dnem stalo hnutím, které zradilo své občany. To je velmi zkratkovitý pohled, ale národ to takto bude vnímat. Milé ANO – máte premiéra a ten o zájmech a názorech lidu věděl, přesto šel proti nim. Měli jste si svého premiéra ukočírovat (ačkoliv všichni víme, že je to nemožné) a toto nedopustit. Budete proto následovat osud TOP09: Poprvé jste vzbudili naději, podruhé vám byly chyby odpuštěny, potřetí budete rádi, že prolezete do Parlamentu a počtvrté do něj neprolezete… (dále odkazuji na matematickou hru půjčka – půjčka – oplátka. Přesně tak to funguje..)

Dále: autentická opozice v této zemi neexistuje, protože je v naprosté většině složena z osob, které se podílely na nastolení dnešního marasmu – a to třeba tím, že si hrály na morální autority… ano, TOP09, mluvím o tobě… Naprostým paradoxem je, že jedinou skutečnou opozicí je SPD a KSČ, z čehož by se jeden … že ano.

A z toho plyne jedno převeliké ale skutčně převeliké poučení: JE ZDE BRUTÁLNÍ PROSTOR PRO NOVÝ POLITICKÝ SUBJEKT – STRANU – HNUTÍ. Podmínka nutná, nikoliv však postačující: posledních 30 let nebyl u moci.

Zdroj: focus.de

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 820 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...