10.8.2013
Kategorie: Politika

Česko prý míří k předčasným volbám …

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 10|08|2013

… papouškují redaktoři, novináři a další hlásné trouby, opakující se mezi sebou navzájem. No, to je mi novina. Ano, Česko bezpochyby někam míří.

 

 

Kam, to ukáže až čas. A ty milý občane, bys si toto vše měl už konečně jednou zapamatovat. To, jaká máš očekávání, a také to, kam to nakonec dospěje. Snad to nebude Balkán, nebo ještě něco horšího. Uvidíte “konečně” sami. Chtělo by se mi spolu s klasikem říci, že kdyby blbost nadnášela, nadnášela by se ona “většina” občanů, o které se opírá a kterými argumentuje například ČSSD, kdesi v „luftě“, u stropů svých příbytků. A já bych o ty “hlupáky” (jsem si až bolestně vědom faktu, že jsme za hlupáky mnohdy všichni, a ne že ne) nezakopával na každém kroku. Raději už ani nevycházím, a když už opravdu musím, raději se s nikým moc nebavím. To je prostý fakt. Zcela bez urážky.

 

Už mne ani nebaví psát o politice, o kterou se bůhví proč zajímám cca od svých 13 let. Asi nějaká úchylka, o jejímž původu nemám ponětí. Jedno vím zcela jistě, žádný přínos, to pro mne nikdy nemělo, ba naopak. Nemohl jsem studovat, nebyl jsem oblíben v kolektivu spolupracovníků, byl jsem vždy spíš na obtíž, ať jsem se vyskytoval kdekoliv. V listopadu, jsem se vehementně a bez rozmyslu vrhl do “aktuálního” dění, kdy se nám spolu s jedním dlouholetým zaměstnancem, podařilo přemluvit dav zaměstnanců na nádvoří fabriky (Amati), kde se je soudruh ředitel, soudruh předseda KSČ a další, snažili přesvědčit, že zúčastnit se generální stávky, ničemu neprospěje a jim osobně to taky nic dobrého nepřinese. No, podařilo se nám, přesvědčit ten bohabojný lid, aby neposlouchal plané řeči a aby se připojil k celostátní generální stávce. Po zásluze, jak už to v životě tak bývá, jsme byli první, kdo museli fabriku opustit, po té když si bývalí soudruzi zahodivší červené průkazky, získali opět důvěru zaměstnanců a z fabriky si udělali s.r.očko, které bezostyšně vytunelovali a převedli majetek svým manželkám, svým soudruhům a podobně. To jistě znáte. Vylepšil jsem to tím, že jsem na to po celou dobu upozorňoval. No, od té doby, se pravda živím, jak umím. Nepřišel jsem ale v životě o možnost studovat, o možnost pracovat a o možnost být svobodným člověkem proto, abych dnes držel hubu a krok; dnes, když se tito lidé a jim podobní, opět snaží uchopit i moc politickou. Kdy o tu ekonomickou, a tedy skutečnou, nepřišli vlastně nikdy. A proč to vlastně říkám a píšu? Nechci se zalíbit, jen tím asi ospravedlňuji své názory, nic víc. Myslím si totiž, že na ně mám beze zbytku nárok. Zaplatil jsem za ně už dost vysokou cenu, a jistě nejen já. Takových “obyčejných“ lidí, bude jistě mnoho.

 

 

Nebudu tedy mlčet ani dnes, když se moci opět chápe klaka prodejných a všehoschopných komunistických pohrobků, kterým nejde o nic míň, než zase zavést staré pořádky, a neštítí se proto vůbec ničeho. Včetně vyvolávání toho nejhoršího, co v lidech je. Zeman a jeho vláda poskoků, řízených bůhví kým, je to nejhorší, co tuto zemi mohlo v současném neutěšeném stavu potkat. Jako důkaz a doklad řečeného, postačí pouze promyslet a rozebrat jedinou větu nově nainstalovaného premiéra Rusnoka, o tom, že je potřeba nalít miliardy tam kam patří. Co tím asi myslel? Věříte snad, že, tyto miliardy budou opravdu investovány a řádně využity, bez toho aby byly jejich neprůhledné toky zneužívány? Jste si jisti, že se u těchto úvah nevznášíte kdesi u stropu svého příbytku? Opravdu?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Miloslav Zabloudil 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Aleš Berka 300,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 1000,- Kč, Pavel Janda 300,- Kč, David Stránský 1000,- Kč, Bc. Hynek Julínek 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Martin Macháček 200,- Kč, Luděk Kurka 200,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Robert Schlesinger 1000,- Kč, Vilém Černohorský 150,- Kč, Libor Fránek 50,- Kč, Otakar Matěk 50,- Kč, Eva Bielovicová 300,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Irena Mathauser 500,- Kč, Jan Slaba 200,- Kč, Petr Žabička 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Alena Fuszteiová 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Markéta Frydlová 200,- Kč, Milan Černý 1000,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Vojtěch Smrčka 1000,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč

Celkem za měsíc: 23 750,00 Kč
Vybráno 67.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
4 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.