virglobalsvet
31.5.2020
Kategorie: Společnost

České statistiky: Koronapanika je podvod, minulé roky zemřelo více lidí než během “pandemie”

Sdílejte článek:

ZAV

Podle údajů zveřejněných ředitelem českého Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislavem Douškem, 92% lidí, jejichž smrt uvádí koronavirusových statistikách v ČR, nezemřelo primárně na Covid-19. Tyto údaje zásadně mění situaci.

Toto číslo (92%) je obrovské a potvrzuje, že tvrzení “zemřeli na koronavirus” je jedna obrovská mediální lež. Média denně přinášejí zprávy o úmrtích na koronavirus, i když tato formulace je nepravdivá – a zároveň je i velmi nebezpečná, protože mezi obyvatelstvem šíří paniku.

Hlavní statistik Ladislav Dušek uvedl na odborné konferenci konané 26. 5. 2020 na Karlově Univerzitě v Praze pod názvem “Co víme a nevíme o COVID-19″, že 92% “Covid pozitivních” zemřelo na jiné onemocnění, 60-70 % mělo dokonce kumulované komorbidity (několik nemocí).

” Neexistují žádná data, že zemřeli v příčinné souvislosti nebo primární příčinou byl Covid-19. Takové údaje podle mě ještě nemá žádný stát, “uvedl statistik Dušek na konferenci, na níž byly vůbec poprvé zveřejněné statistiky týkající se spojitosti mezi úmrtností a Covid-19.

Média, která ženou paniku do extrémů, se tak podle některých právních expertů opakovaně dopouštějí trestného činu šíření poplašné zprávy. Stejným zkresleným agresivním způsobem je možné interpretovat jakékoliv onemocnění, ať už jde o chřipku, rakovinu nebo infarkty.

V České republice dokonce letos zemřelo podle nejnovějších zveřejněných statistik méně lidí než loni a předloni. Vzniká logická otázka: Co je to za pandemii, během níž umírá méně lidí, než po jiné roky?

Častým argumentem šiřitelů falešných poplašných zpráv je, že “Covid oslabil organismus”. Stejnou vlastnost má však i chřipka, která se vyskytuje 4 x častěji.

” Nejčastěji šlo o onemocnění srdce, dýchací soustavy nebo cukrovku,” uvedl na konferenci hlavní zdravotnický statistik Ladislav Dušek. Zda by tito lidé zemřeli, i kdyby se nenakazili Covid-19, neuvedl.

Na konferenci byl přítomen i hlavní architekt “boje proti koronaviru” – náměstek ministerstva zdravotnictví Roman Prymula.

Na otázku, proč má Bělorusko v kauze Covid takové skvělé výsledky, přestože nazavedlo žádná opatření (bojují vodkou, hokejem a poctivou prací), Prymula odpověděl, že falšují statistiky. Na to mu další z řečníků odpověděl, že jejich zřejmě falšují velmi dobře, protože nic tomu nenasvědčuje.

Pouze 19% zemřelých bylo mladších 60 let

Statistiky ÚZIS uvádějí stav k 1. 5. 2020, kdy bylo zaznamenáno 240 případů úmrtí, u kterých byl pacient pozitivně testován na koronavirus. Pouze 19 mrtvých bylo mladších 60 let.

Statistik Ladislav Dušek uvedl, že při práci na statistikách pracoval s termínem ” Zemřeli v souvislosti s COVID-19″.

” Šedesát až sedmdesát procent zemřelých mělo dokonce kumulované komorbidity, tedy ne pouze jednu, ale dokonce několik vážných onemocnění. Obecně se domnívám, že bude příčinná souvislost úmrtí s onemocněním COVID-19 velmi nízká, “ říká Dušek .

Proč taková drastická opatření?

Tyto šokující statistické údaje nastolují otázku, zda byly nutné masivní karanténní opatření, které trvají více než 70 dní, které zastavily ekonomiku a přivedly mnoho občanů do finančních a psychických problémů.

Záznam celé odborné konference “Co víme a nevíme o COVID-19″, uspořádané Karlovou Univerzitou: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 747 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.