CT TELEVIZE
1.10.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Česká televize si koleduje o zrušení

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

stepanekČeská televize i tento týden pokračovala v sérii svých zmanipulovaných předvolebních debat. Vyvrcholilo to pražskou debatou, kterou avizovala, že bude výjimečná tím, kolik v ní bude zastoupeno žen. A tak samozřejmě nechyběl největší miláček veřejnoprávního zpravodajství, předsedkyně TOP 09 a pražská lídryně koalice Spolu, až za samou hranici jakékoli únosnosti protežovaná Markéta Pekarová Adamová, jež zřejmě v areálu České televize na Kavčích horách i přespává, neb se na veřejnoprávní obrazovce zjevuje prakticky den co den. Nechyběla ani stalinistická kandidátka KSČM Marta Semelová či pokrokářská pirátka Olga Richterová.


Jednu ženskou tvář ale diváci v debatě už tradičně spatřit nemohli. Předsedkyni pravicové formace Trikolora Svobodní Soukromníci (TSS) Zuzanu Majerovou Zahradníkovou Česká televize dlouhodobě a programově opomíjí. Zvláště v předvolebním období je to mimořádně hanebné počínání. To vše za situace, kdy nejčerstvější průzkum volebních preferencí od agentury Phoenix Research Trikoloře a spol. přisuzuje víc než pět procent.

Je to ta samá Majerová, která jen před pár dny v hlasování diváků TV Seznam podrtila právě Pekarovou rozdílem třídy, když v jejich vzájemném souboji přesvědčila 55,5 % diváků, zatímco Pekarová pouhých 44,5 %. A jen o den dříve, než proběhla zmiňovaná pražská debata, jiný zástupce TSS, konkrétně předseda Svobodných Libor Vondráček, v debatě na CNN Prima News deklasoval jinou zástupkyni koalice Spolu, dvojku její pražské kandidátky, poslankyni Janu Černochovou. Při čtyřech účastnících debaty pro něj hlasovalo 45 % diváků, zatímco pro Černochovou pouhých 22 %.

243922748_10227313662528459_7881737612238897405_n

Ale tohle všechno redaktoři a manažeři v tom zakletém baráku na Kavčích horách, kde zřejmě stále ještě straší totalitní Zelenkův duch, nevidí a neslyší a dál se zatvrzele drží pouze svého vlastního cinknutého předvolebního průzkumu a svých zmanipulovaných diskriminačních pravidel pro zvaní do debat. Výsledkem je do nebe volající nespravedlnost, kdy ze čtyř politických uskupení (TSS, Přísaha, ČSSD a KSČM), která oscilují na pětiprocentní hranici, jež jim otevírá vstup do poslanecké sněmovny, zve Česká televize do svých debat pouze tři a jedinou Trikoloru do vysílání nepouští.

Nazývejme věci pravými jmény. Od veřejnoprávní televize je to hanebná svévole, jež narušuje regulérnost voleb, ale rovněž evidentní dlouhodobé porušování zákona o České televizi, který zpravodajství a publicistice veřejnoprávní televize ukládá objektivitu, vyváženost a všestrannost.

Nespokojená část veřejnosti už dávno posměšně překřtila veřejnoprávní televizi na ČT 09 a někdy ji nazývá i daleko hůř. Tak jen tak dál, soudruzi redaktoři, a ta vaše bruselská záškodnická dezinformační centrála bude zralá na zrušení. Generální ředitel ČT Petr Dvořák, ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal a výkonný ředitel ČT24 Petr Mrzena, kteří za tuhle politickou lumpárnu nesou hlavní odpovědnost, by měli letět hned.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 480 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)