ct-onctscreen01televize
19.11.2018
Kategorie: Společnost

Česká televize pracuje pro Sorose a miliardáře Lukačoviče, majitele Seznamzprávy?

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

Po shlédnutí dvou nedělních publicistických pořadů České televize 168 hodin a Newsroom se dá s klidem konstatovat, že Česká televize odhodila jakékoliv zábrany a již se ani svou údajnou objektivitu nesnaží předstírat.

Mekka pravdy 168 hodin

Nejprve v pořadu 168 hodin redaktoři ČT kritizovali poslance SPD za jejich protiimigrační kritiku. Za zveřejnění několika fake news, jedna z nich měla spočívat v příspěvku na facebookovém statusu jednoho z poslanců SPD, který komentoval počet 58 miliónů migrantů pro Českou republiku ve studii EU.
Jenže i Česká televize v této reportáži nazývá tuto 8 let starou studii EU přesídlovací! O koho by se jednalo, s jakou kulturou a nejmenovaným náboženstvím, se dovtípí každý z nás.

Další fake news měla spočívat v informaci dalšího poslance SPD o nečinnosti EU ve vztahu k pedofilii a její možné toleranci, která by odbourala jednu z posledních překážek budoucí islamizace Evropy. Shlédnete-li dotyčnou agitku ČT, pak údiv redaktorů nad odpovědí poslance, že s islámem přichází legalizace pedofilních sňatků, fakt, že EU s tímto problémem nic nedělá a poukázáním na další fakt, že Mohamed sexuálně žil již s devítiletou Aišou, je nejen pravdou, která se v mainstreamu nesmí říkat, ale chybělo již jen upozornění na hlavní problém spočívající v následování Mohameda jeho minulými i současnými vyznavači islámu! Cokoliv Mohamed učinil, je hodné následování!

A kdo hodnotil dotyčné fake news a uváděl vše na pravou míru? Ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům pan Rozumek a ředitel Sorosovy nadace Open Society fund v České republice pan Robert Basch. Ano, to jsou skutečně ti „nezávislí arbitři“ politických neziskovek s  ročními příjmy na výplatních páskách, které se obyčejným lidem ani nezdají.

Shrňme si poselství reportáže 168 hodin: Nemístná kritika islámu a imigrační politiky EU. Ta nejvíce České televizi a jejím ideologům vadí. Ne muslimská ghetta, skupinová znásilnění ze strany nově příchozích migrantů nebo migrantů z 2. A 3. generace (čísla v nebo Německu nebo Švédsku jsou dostatečně vypovídající), ženská obřízka, polévání kyselinou, atd.

Newsroom – podpora impéria miliardáře Lukačoviče

A pořad Newsroom? Hlavní slovo dostali novinář a režisér soukromé televizní stanice Seznamzprávy spadající pod Seznam, impéria miliardáře Lukačoviče. Jedná se o kauzu Babiše juniora a jeho výpovědi o únosu na Krym. V pořadu se řešila etika jednání, zda měli či neměli Babiše juniora informovat před rozhovorem, že ho natáčí skrytou kamerou. Co je ale pro diváka ČT vůbec nejskandálnější, že redaktoři soukromého média dostávají exkluzivní 11 minutový prostor, kde nejsou kritizováni, kde probíhá jejich obhajoba a propagace reportáže!

Takže za peníze nás občanů Česká televize zvyšuje sledovanost Seznamzprávy a tím zisky společnosti Seznam miliardáře Lukačoviče!!!

Podíváme-li se jakou agendu SOROSovy neziskovky, Česká televize a Seznamzprávy prosazují, ať již se jedná o propagaci homosexualismu (i v nových ČT seriálech jako je Redl, Četníci z Luhačovic aj.), agresivní reportáže propagujícími uzákonění sňatků homosexuálů, podporu imigrace z afroislámských kultur pod záminkou obrany lidských (doplním pokřivených) práv nebo nastolení genderové agendy protěžováním Istanbulské úmluvy, pak se ptám, proč má každý z nás občanů platit sedmimiliardovému kolosu jménem Česká televize koncesionářský poplatek ve výši 1620Kč ročně?

Mám tu jeden praktický návrh:

Ať redaktory ČT a vůbec celou Českou televizi platí miliardáři Soros a Lukačovič, každý napůl, alespoň odpadne zbytečné přetvařování a bude jasné, čí zájmy ČT zastupuje.

troska

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 287 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...