floydpohreb
10.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Česká televize a pohřeb “mučedníka” Floyda

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaSledovat v těchto dnech Českou televizi je opravdu výživné. Tak jak umí oni obrátit informace a zasadit je do vlastních kontextů, nikdo jiný neumí.

Ostatně jedou na celosvětové vlně, kdy se prakticky všechno převrací a upravuje tak, jak se to současným aktivistům u moci v médiích a v politice líbí.

Absurdita jejich počínání je čím dál zřejmější. Včerejší záběry z pohřbu novodobého mučedníka vypadaly rétorikou komentátorů stejně, jako když umřel Václav Havel. Když Floydovy spolužačky ze střední plakaly do kamery a želely jeho smrti, protože celý život nepotkaly nikoho laskavějšího, chtělo se mi taky brečet. Fakt musíme mít v USA zpravodaje, který není schopen připravit objektivní reportáž? Žena, na jejíž dítě v břiše Floyd mířil pistolí při loupežném přepadení, ho jistě jako laskavého člověka neviděla.

Na Instagramu si čtu zprávy od lidí, kteří v USA žijou a jejich zpravodajství je mnohem objektivnější než to, co za naše peníze vysílá ČT. Dokonce se vyjádřilo i pár žen, které mají za manžely Afroameričany. A právě tito zainteresovaní se o organizaci Black Lives Matter nevyjadřují zrovna s nadšením. Je to jak u nás – všelijací křiklouni jen zkreslují skutečnou situaci.

Mladí, kteří žijí v tomto světě to mají mnohem těžší než my. Musí se zorientovat v tom balastu polopravd, lží a manipulací. Co si asi mají myslet o tom, že mohou menstruovat jen muži? Kdy, jak a čím??? Co si asi mají myslet o tom, že i bohapusté rabování se dá zasadit do pozitivního kontextu? Co si asi mají myslet o tom, že je na ně kladena vina za barvu kůže?

Nakonec ale pravda vyplave na povrch a nebude to pěkné, protože se bude muset prosadit i silou. Pravdu nikdo nedokáže umlčet – nepodaří se to ani novodobým aktivistům ani České televizi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 6 550,00 Kč
Vybráno 18.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 293 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.