4949347-milion
16.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Česká televize a Milión mocichtivých chvilek

Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA

troskaOrganizátoři demonstrací a pokrokových happeningů pod názvem Milión chvilek se rádi zaštiťují spontaneitou a upřímností. Podíváme-li se na tu tolik zdůrazňovanou spontaneitu, nalezneme spíše cílenou marketingovou a propagační kampaň, která stojí nemalé finanční částky.

Ale na ty si přece tři zakládající studenti humanisticky orientovaných fakult vydělají. Když jsem se náhodou minulý týden v úterý odpoledne po třetí hodině ocitl na Václavském náměstí a viděl tu profesionální přípravu, aparaturu, ozvučení, obrazovky, pódium, pak si uvědomíte, že se jedná o vše možné, jen ne o spontánní demonstraci.

ctvaclavak

A která televize měla na Václaváku nejvíce přenosových vozů? K velkému překvapení většiny z nás Česká televize. Pokud bychom klikali, jak v kvízu ve stylu nejsem robot, napočítáme tři vozy.
Ano, platíme si z koncesionářských poplatků propagaci tohoto hnutí. Je zároveň neuvěřitelné, jakou publicitu Česká televize věnuje této partičce neomarxistů a hlavně kolik jim dává prostoru ve svém zpravodajství. Porovnejte jenom s organizátory pochodu za rodinu, tam neuvidíte jediný přenosový vůz, maximálně zmínka na dolní liště.

Předseda Miliónu pokrokových chvilek dokonce v jednom z dokumentů ČT o polistopadovém vývoji hodnotil naší společnost společně s dalšími uvědomělými „osobnostmi“, které nemá smysl vyjmenovávat. Jenom se České televize ptám, bude hodnotit polistopadový vývoj u nás jako další v řadě šestnáctiletá Gréta nebo Křemílek s Vochomůrkou anebo Čulibrk z deštných pralesů Amazonie?

A ještě jeden moment mě v souvislosti s demonstrací Miliónu chvilek v úterý 10.12.2019 zaujal. V den velké tragédie, násilného úmrtí 6 nevinných lidí organizátoři Miliónu chvilek demonstraci neodvolali. Ukázali tak celému národu, že nevinně zavraždění jsou jim ukradení a pieta k nim přežitek, nyní jde o revoluci a jediné, co je pro ně podstatné, je převzetí moci.

Nevím jak vám, ale mně tito aktivisté Miliónu chvilek připomínají ruské bolševiky před sto lety (v roce 1917). Taky byla nespokojenost s prohnilým carským režimem, taky se ukázala korupce, ale bolševický lék byl horší než carská nemoc. Neuvěřitelné represe, které následovaly jako bylo, zatýkání, popravy, deportace na Sibiř a gulagy, to vše následovalo po bolševickém převzetí moci.

Dnes sice takto brutální vývoj nehrozí, ale nazelenalí pokrokáři z Miliónu chvilek mně tuto dobu silně připomínají, volají po svobodě, chtějí „očišťovat společnost“, vést revoluci s následným převratem, ale respekt k parlamentní demokracii mají nulový (v tom se náramně shodují s ruskými bolševiky).
Nechci se zde zastávat Babiše, už pro jeho křížové tažení proti podnikavým a pracovitým lidem, kteří si na sebe musí vydělávat jako živnostníci nebo podnikatelé starající se o svou firmičku (s.r.óčko) 24 hodin denně. Tito lidé se stali zaměstnanci svých firem. Jenže před 6 lety přichází na politickou scénu „nezkorumpovaný“ Babiš a svým „EET koštětem a kontrolními hlášeními“ čistí podnikatelské prostředí. Činorodou skupinu lidí stigmatizuje a zavádí pro ně presumpci viny. A závistivá část populace mu samozřejmě tleská, protože nezdaněný rohlík je vidět mnohem více než Čapí milióny nebo stamiliónové podvody zabalené do optimalizací a dotačních podvodů. O čistotě Babišova podnikání může být přesvědčen jen blouznivec nebo naiva.

Jenže náhrada bezohledného oligarchy nazelenalými proimigračními aktivisty bojujícími světlé zítřky uhlíkové neutrality spokojeně chrochtající z naplněného dotačního bruselského korýtka je cesta z bláta do louže.

Pozn. pod čarou. 14.12.2019 vyšel rozhovor s panem Minářem, kde již přiznává 8 pracovních úvazků včetně své osoby, protože dle svých slov, cituji:

„Bez zaměstnanců se to neobejde. Buď to zabalíme a nebudeme dělat Letné, nebo se budeme muset profesionalizovat, abychom mohli dělat pořádně jak roli hlídacího psa, tak roli zahradníka. Tedy toho, kdo kultivuje naši demokratickou zahradu.“

Jen abychom po té jejich kultivaci zahrady neměli jen samé bolševníky a další neomarxistické plevele – pozn. autora.

final_04_delší text_světlejší

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 16 255,48 Kč
Vybráno 46.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 405 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)