cssdaltner
7.11.2016
Kategorie: Společnost

Česká strana sociálně demokratická vyjadřuje soustrast rodině JUDr. Zdeňka Altnera …

Loading...
Sdílejte článek:

REC

Neuvěřitelné pokrytectví a papalášskou nabubřelost prokázala ČSSD tímto statusem, který uveřejnila na svém facebookovém profilu. Partaj, které zemřelý advokát dokázal vysoudit Lidový dům a ona se mu za to “odvděčila” jeho veřejnou dehonestací a nezaplacením více jak 300 miliónů smluvní odměny, má tu drzost vyjadřovat upřímnou soustrast jeho rodině. 

Je vidět, nakolik jsou politické špičky socanů povýšené nad realitu obyčejného života. Také komentáře, které se pod výše uvedeným statusem objevily, mluví za vše:

 • Chucpe!
 • Ale moc upřímná ta Vaše “soustrast” asi není, že?
 • Že se nestydíte!
 • Poněkud pokrytecké vyjadřovat soustrast rodině člověka, který se kvůli vašim obstrukcím a nerespektování pravomocného rozhodnutí soudu nedožil peněz, které mu už 12 let dlužíte. Netvrďte mi, že vás ani jednou nenapadlo, že snad časem umře a “bude od něj pokoj”. Pokud ne, jistě nebudete mít problém vyplatit celou dlužnou částku jeho právoplatným dědicům.
 • Nezaplacení dohodnuté odměny za vykonanou práci, tomu se také říká charakter? Nehrazení svých dluhů, přesto že peníze prokazatelně mám, to je charakter? Vymýšlení kliček typu placení pár drobných někomu jinému, když mám zaplatit okamžitě celou částku věřiteli, to je charakter? Pokud ano, pak o tom asi opravdu vím hovno.
 • Tohle by mohlo soutěžit o nejironičtější status roku, jako omlouvám se, ale fakt to tak vypadá.
 • To je ale zajímavé. Nejvyšší soud rozhodl do 13 dnů (!) od podání odvolání ve věci exekuce na proti Kanceláři prezidenta republiky, že se neomluvil za lživá tvrzení vůči Ferdinandu Peroutkovi. Ale pokud se to hodí ČSSD, aby nemusela platit, pak kauzu tentýž Nejvyšší soud protahuje až k úmrtí advokáta Zdeňka Altnera.
 • Že socani jsou dementi, to jest obecně známo. Ale takovejhle level demence bych netipoval ani Paroubkovi.
  Trochu soudnosti a šoupat nohama by neuškodilo.
 • Možná jste mu mohli splatit dluh. Aspoň by si konec svého života užil.
 • Zaplaťte jeho pozůstalým dluh a myslím si, že jim bude vaše lítost ukradená.
 • Doufám, že jste přišli o zbytek svých voličů, tohle gesto je přinejmenším netaktní. U mně jste však všehoschopné hyeny!
 • Tak tohle je vrchol všeho, doufám, že vás do jednoho pověsí na lampy kolem Lidového domu. Strana totálních hovad.
 • Kluci a holky, rozpusťte to, z tradiční dem. strany jste udělali partičku ubožáků, poslední zhasne.
 • Mlčeti zlato. Tuto možnost soudruzi opět nevyužili.
 • Smrt advokáta nemá vůbec vliv na to jestli ČSSD bude platit nebo ne.Existuje něco jako dědické řízení a jestliže Nejvyšší soud potvrdí platnost rozsudku,tak to budou muset zaplatit.Je jenom otázka jestli dluhy Altnera nejsou větší,než má ČSSD zaplatit. … Jako blbost může vypadat, ale bude záležet a dědicích advokáta Altnera, zda v tomto nekonečném a velmi drahém sporu budou pokračovat. Pokud k tomu nepřistoupí ČSSD čelem, bude mít tato kauza stále pachuť smrti. Pak může Bohúš vyměnit celou vládu 10x, ale pořád bude ČSSD před voliči vypadat nevolitelně.

Co dodat?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč


Celkem za měsíc: 10 864,60 Kč
Vybráno 31.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 30 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.